Właściciel nie przypilnował psa, a ten wszedł na pasy i... doprowadził do kolizji drogowej. Sprawdźcie, jak wyglądało to zdarzenie.
Do tej sytuacji doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Żółkiewskiego, niedaleko galerii handlowej. Czworonóg wszedł na pasy, a zdezorientowany kierowca - który miał zielone światło - w ostatniej chwili wyhamował przed nim. Niestety nie spodziewał się tego jadący za pierwszym samochodem. Doszło do kolizji.
– Po pierwsze: zielone światło nie zwalnia kierowcy z obserwacji sytuacji na drodze, po drugie: zachowanie bezpiecznej odległości daje nam większy margines bezpieczeństwa, po trzecie: psy należy wyprowadzać na smyczy – napisał pod wideo autor nagrania.
*
Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: redakcja@ototorun.pl
(Redakcja)
wideo YouTube
Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!