Oto Toruń ze znakiem jakości „Made in Toruń”! [FOTO]

Komunikaty, Toruń znakiem jakości „Made Toruń”! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal ototorun.pl 01/03/2019 08:48

Dziś (28 lutego) w hotelu „Filmar” 24 toruńskie firmy otrzymały prestiżowe certyfikaty „Made in Toruń”. Wśród nagrodzonych znalazła się redakcja „Oto Toruń”.

Prestiżowy znak jakości “Made in Toruń” nadaje się tylko tym firmom, których usługi lub produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przedsiębiorstwa ubiegające się o prawo do użytkowania znaku muszą spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta.

Przedsiębiorcy, którzy posiadają znak „Made in Toruń” mogą w swoich działaniach marketingowych oraz promocyjnych posługiwać się tym prestiżowym logo. Jak podkreślają organizatorzy akcji, znak pomaga wzbudzić zaufanie wśród klientów i kontrahentów. Pomysłodawczynią certyfikatu jest była toruńska radna Magdalena Olszta-Bloch.

Dziś (28 lutego) w hotelu „Filmar” organizatorzy, czyli Centrum Wsparcia Binzesu oraz prezydent Torunia, Michał Zaleski wręczyli kolejne 24 certyfikaty. Wśród nagrodzonych znalazła się redakcja „Oto Toruń”. - Produkty cechuje różnorodność, to co robicie jest dla Was wyjątkowe i daje Wam dużą satysfakcję - gratulował prezydent. - Warto być "Made in Toruń" bo Toruń to miasto szczególne i wyjątkowe. Jesteśmy prawie w samym centrum Polski, a i Europę mamy w zasięgu rąk. Jako torunianie szukamy nowych pomysłów, bo nasze miasto nas inspiruje! Państwa dokonania udowadniają, że pomysły z Torunia mogą zawojować cały świat. Lokalne firmy inwestują w mieście setki milionów złotych, bo wierzą w potencjał tego miasta!

„Oto Toruń” otrzymało nagrodę dzięki swojemu bardzo popularnemu i oryginalnemu działowi „Rozmowy Oto Toruń”. Nasza redakcja przeprowadza wywiady z toruńskimi przedsiębiorcami, samorządowcami, sportowcami, ludźmi kultury i sztuki. - To stały element oferty dziennikarskiej portalu „Oto Toruń”. Rozmowy pozwalają lepiej poznać tych, którzy tworzą lokalną rzeczywistość zarówno w obszarze gospodarczym, sportowym i społecznym - piszą o nas organizatorzy.

Prezydent Torunia Michał Zaleski oraz redaktor naczelny portalu „Oto Toruń” Filip Sobczak.

Nagrodę z rąk prezydenta Zaleskiego w imieniu całej redakcji odebrał redaktor naczelny portalu „Oto Toruń” Filip Sobczak. - Przede wszystkim dziękuję naszym rozmówcom, bo to tak naprawdę oni tworzą dział „Oto Rozmowy”. Bywały łatwe i przyjemne wywiady, ale pamiętam również te, które wymagały wielu autoryzacji i nocnych poprawek. Po drugie chciałbym podziękować wszystkim dziennikarzom, którzy przeprowadzali rozmowy, ale oczywiście największe słowa uznania należą się Państwu, bo to Wy czytacie i recenzujecie nasz produkt. Dziękujemy! - powiedział tuż po odebraniu nagrody Filip Sobczak.

Nasi dziennikarze - Filip Sobczak (z lewej) oraz Tomasz Kaczyński (z prawej).

(Redakcja)

fot. Sławomir Kowalski

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama