Rafał Górak nowym trenerem Elany!

Piłka Nożna, Rafał Górak nowym trenerem Elany! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 10/04/2017 13:45

Od następnego meczu piłkarzy Elany Toruń poprowadzi nowy trener. Dziś został nim Rafał Górak. 44-latek ostatnio trenował BKS Bielsko-Biała.

Rafał Górak urodził się w Bytomiu i to klub z tego miasta - Polonia - był jego pierwszym w zawodowej karierze piłkarskiej. Potem nowy szkoleniowiec Elany grał jeszcze między innymi Górniku Wojkowice, Szczakowiance Jaworzno oraz Ruchu Radzionków. W tym ostatnim klubie zakończył karierę jako grający trener.

Właśnie w Ruchu zaczęła się jego trenera kariera. Potem 44-latek trenował również GKS Tychy, GKS Katowice i BKS Bielsko-Biała. Jest znany przede wszystkim na Śląsku, gdzie święcił największe sukcesy w trakcie kariery piłkarza i trenera. Jednak ostatni jego klub BKS Bielsko-Biała występuje na tym samym poziomie rozgrywek co Elana, aczkolwiek w innej grupie. 

Rafał Górak jako szkoleniowiec BKS Bielsko-Biała. (fot. pilkanozna.bks.bielsko.pl)

Przed Górakiem bardzo trudne zadanie. Na 12 kolejek przed końcem Elana do liderującej Gwardii Koszalin traci już 10 punktów. Celem drużyny z naszegp miasta na pewno jest awans do II ligi, jednak o to będzie bardzo trudno, ale właśnie po to zatrudniono nowego trenera.

Górak zastąpił na tym stanowisku Jerzego Cyraka. 

Rafał Górak nowym trenerem Elany! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama