19°C bezchmurnie

Polna Park - czas na otwarcie! Obok stanie pierwsza w mieście...

Drogi, Polna otwarcie! stanie pierwsza mieście - zdjęcie, fotografia

W sobotę nastąpi oficjalne otwarcie nowego pasażu handlowo-usługowego na os. JAR. Na terenie tego obiektu znajdzie się zupełna nowość w mieście!

Dobra informacja dla właścicieli ekologicznych aut. Przy pasażu na os. JAR znajdzie się pierwsza w mieście stacja ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Na otwarciu pojawi się najnowszy model hybrydowy BMW.

Tego typu punkt w naszym mieście pojawi się jeszcze w tym roku przy ul. Żółkiewskiego przy Centrum Handlowym Atrium Copernicus Toruń. Jak już informowaliśmy na portalu Oto Toruń.pl, inwestycję planuje zrealizować firma Greenway Infrastructure Poland.

Na co jeszcze mogą liczyć klienci, którzy odwiedzą pasażPolna Park?

W budynku obejmującym około 2 000 m kw. powierchni handlowej, usługowej i biurowej wykończonym przeszkleniami, od wakacji działa już drogeria Rossmann. W sąsiedztwie znajdą się m.in. butiki odzieżowe, kwiaciarnia oraz apteka.

Uwagę przyciąga przestronna piekarnia-pizzeria Piekuś z zewnętrznym podjazdem PiekuśDrive, dzięki któremu można zrobić szybkie zakupy bez konieczności wysiadania z samochodu. Obok zlokalizowany jest całodobowy sklep spożywczy, sklep mięsny Gzella, a także delikatesy ekologiczne. 

Polna Park zaoferuje również szerokie spektrum usług - stomatologii estetycznej, kosmetyczne, krawieckie, prawne, księgowe. W budynku znajdzie się również szkoła językowa i biuro podróży Travel Planet.

Oficjalne otwarcie Polna Park w sobotę 16 września o godz. 12.00.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Polna Park - czas na otwarcie! Obok stanie pierwsza w mieście... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się