Torunianka walczy o miłość w nowym telewizyjnym show!

Relaks, Torunianka walczy miłość nowym telewizyjnym show! - zdjęcie, fotografia
21/01/2019 13:09

Czy to skończy się miłością? Janina Busk pochodzi z Torunia i jest jedną z uczestniczek telewizyjnego programu Sanatorium Miłości.

Za nami pierwszy odcinek programu TVP 1 pt. Sanatorium Miłości. Jak czytamy w opisie produkcji, to dwanaścioro osób, które różnią się charakterem, osobowością, pasją, a także życiowym doświadczeniem. Łączy ich jedno - są samotni, ale chcą to zmienić. W dwóch kolorowych, legendarnych Nyskach, ruszają więc do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Tam każdy z bohaterów losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy swój nowy rozdział życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej...

Miłości poszukuje także 62-letnia Janina Busk z Torunia. - Po swoim tatusiu mam poczucie humoru i dobroć. Cokolwiek mam w domu, to podzielę się tym, bo mi serce pęka. W lutym wnuk skończy 14 lat, a córka w styczniu 40. Jest mężatką, bardzo dobrze się jej układa. Mam z nią bardzo dobry kontakt. Wnuk jest do mnie podobny. Bardzo ich kocham! Zwiedziłam prawie całą Europę, trochę Ameryki, byłam też w Egipcie. Dużo jeszcze przede mną, krótko mówiąc nie mam czasu się nudzić - mówi uczestniczka programu pochodząca z naszego miasta.

Czego zatem brakuje Pani Janinie? - Jestem szczęśliwa, ale jeszcze potrzebuję partnera... - przyznaje. Stąd udział w tym telewizyjnym programie.

Program prowadzi Marta Manowska (wcześniej Rolnik szuka żony), która na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z uczestniczkami programu Sanatorium Miłości. Kolejny odcinek z udziałem między innymi Janiny Busk z Torunia zobaczymy w najbliższą niedzielę o godz. 21:15 w TVP 1.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

sanatorium miłości, janina busk, toruń, tvp - komentarze opinie

  • Davis - niezalogowany 2019-01-22 18:27:23

    dzień dobry Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb Mamy pożyczki konsumenckie, kredyty lub proste pożyczki dla wszystkich (zwłaszcza dla przybranych, biznesmenów, pracowników itp.). Oferujemy również kredyty hipoteczne i kredyty komercyjne. Pożyczki prywatne w kwocie od 70 000 do 970 000 PLN. Inne rodzaje pożyczek: od 100 000 do 200 000 PLN W przypadku pytań, prosimy o kontakt z wszystkimi potrzebami finansowymi. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin. Email: [email protected] imię i nazwisko wnioskodawcy ----------------------- kraj ------------- -------------- status -------------------- adres -------------- ------------ numer telefonu ----------------------- potrzebna kwota pożyczki ---------- --------------- wiek -------------------- Trwanie ------------- --------- stan cywilny----------------------------

  • maria - niezalogowany 2019-01-24 09:02:36

    Dajcie spokój...dlaczego ludzie biorą udział w takich programach? Nie czują tego, że inni mają z nich ubaw? Nie rozumiem.

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-26 18:06:47

    cześć   Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • gość 2019-01-28 06:44:43

    Oferujemy doradztwo finansowe dla klienta, firmy poszukujące finansowania dłużnego / pożyczki i poszukujące kapitału obrotowego, aby rozpocząć nową działalność lub rozszerzyć istniejący biznes. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na poziomie 3%? Lub Pożyczki osobiste * Pożyczki biznesowe . Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Mamy programy pożyczkowe dostosowane do każdego profilu i trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe. Jeśli Twoja firma lub wiesz o każdej firmie z wiarygodnych projektów / propozycji, które wymagają finansowania, uprzejmie Napisz nam z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: [email protected]

  • gość 2019-01-28 20:28:34

    Kredytodawcy i kredyty hipoteczne z ograniczoną odpowiedzialnością za małą i dużą kwotę pożyczek Przy stopie procentowej 2%. Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, prywatne pożyczki,   kredyty komercyjne i osobiste o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 2% w ciągu jednego roku do 30 lat w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy pożyczki od 1000 do dowolnej kwoty, o którą prosisz, skontaktuj się z nami dziś Email; [email protected] [email protected] [email protected] +1 518 502 5732

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-28 21:22:52

    cześć Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Lenka Bolkova - niezalogowany 2019-03-08 22:24:06

    Solidní a spolehlivé finance: [email protected] Využijte této skvělé příležitosti a získejte spolehlivý finanční úvěr od 50 000 do 5 000 000 s nízkou úrokovou sazbou a pohodlnými podmínkami poskytování. Vysoká propustnost schválených aplikací. Garantuji rychlé a profesionální jednání. Jasná a srozumitelná smlouva. Tato skvělá nabídka platí pro celou zemi. Poskytnu vám všechny potřebné informace na adrese: [email protected] WhatsApp: +15592017357

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-03-20 02:28:26

    Dobry dzień Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])

Dodajesz jako: |