9°C pochmurno z przejaśnieniami

Redakcja o tym się mówi w Toruniu

Oto Toruń jest portalem informacyjnym z Torunia i okolic, którego celem jest integracja lokalnej społeczności. Na naszej stronie piszemy o najnowszych informacjach z naszego miasta oraz okolicznych gmin - Chełmży, Aleksandrowa Kujawskiego, Łubianki, Lubicza oraz Łysomic. Poruszamy tematy społeczne, polityczne, sportowe, kryminalne, biznesowe oraz relaksacyjne.

Stawiamy także na publicystykę. Publikujemy rozmowy z najważniejszymi ludźmi w naszym mieście i dajemy im przestrzeń do tworzenia portalu razem z nami. Nie jesteśmy portalem, który sympatyzuje z jakąkolwiek opcją polityczną, dlatego u nas głos mogą zabrać przedstawiciele wszystkich partii politycznych.

Oto Toruń to także doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Na portal wchodzi średnio kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie, więc to doskonała szansa na promocję swojego przedsięwzięcia. Zaufało nam już bardzo wiele prestiżowych firm z naszego miasta.

Ponadto nasz portal to najlepsze miejsce na zamieszczenie ogłoszeń. U nas znajdziesz i możesz też dodać BEZPŁATNIE ogłoszenia o pracę, ogłoszenia dotyczące nieruchomości i wynajmu lokali i mieszkań, możesz też wypromować swoją usługę lub produkt.

Kontakt z działem informacyjnym: [email protected], tel: 519 608 547

Kontakt z działem handlowym: [email protected], tel: 531 515 707

Redakcja Oto Toruń:

Redaktor Naczelny:

Filip Sobczak (tel. 519 608 547)

Redaktorzy:

Patryk Czerwiński

Tomasz Kaczyński

Mateusz Srebniak

Tomasz Urbański

Dział handlowy:

Iwona Zuchniak tel. 500 324 572, e-mail: [email protected][email protected] 

Anna Świtoń, e-mail: [email protected]

Jeśli chcesz nas o czymś poinformować, wysłać swojego newsa lub nawiązać współpracę reklamową, zapraszamy do kontaktu - [email protected]