Redakcja o tym się mówi w Toruniu

Oto Toruń jest portalem informacyjnym z Torunia i okolic, którego celem jest integracja lokalnej społeczności. Na naszej stronie piszemy o najnowszych informacjach z naszego miasta oraz okolicznych gmin - Chełmży, Aleksandrowa Kujawskiego, Łubianki, Lubicza oraz Łysomic. Poruszamy tematy społeczne, polityczne, sportowe, kryminalne, biznesowe oraz relaksacyjne.

Stawiamy także na publicystykę. Publikujemy rozmowy z najważniejszymi ludźmi w naszym mieście i dajemy im przestrzeń do tworzenia portalu razem z nami. Nie jesteśmy portalem, który sympatyzuje z jakąkolwiek opcją polityczną, dlatego u nas głos mogą zabrać przedstawiciele wszystkich partii politycznych.

Oto Toruń to także doskonała witryna do wypromowania swojej marki czy firmy. Na portal wchodzi średnio kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie, więc to doskonała szansa na promocję swojego przedsięwzięcia. Zaufało nam już bardzo wiele prestiżowych firm z naszego miasta.

Ponadto nasz portal to najlepsze miejsce na zamieszczenie ogłoszeń. U nas znajdziesz i możesz też dodać BEZPŁATNIE ogłoszenia o pracę, ogłoszenia dotyczące nieruchomości i wynajmu lokali i mieszkań, możesz też wypromować swoją usługę lub produkt.

Adres redakcji:

ul. Szosa Chełmińska 26/602

87-100 Toruń

e-mail: [email protected]

Redakcja:

Filip Sobczak - redaktor naczelny, e-mail: [email protected]

Tomasz Kaczyński - dziennikarz, e-mail: [email protected]

Arkadiusz Kobyliński - dziennikarz, e-mail: [email protected]

Dział handlowy:

Paweł Skraba, tel. 697 770 339, e-mail: [email protected]

Tomasz Kaczyński, tel. 531 515 707, e-mail: [email protected]

Anna Kapusta, tel. 790 463 185, e-mail: [email protected]

Jeśli chcesz nas o czymś poinformować, wysłać swojego newsa lub nawiązać współpracę reklamową, zapraszamy do kontaktu.

 Reklama