Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Nowy budynek Szpitala Miejskiego otrzymał imię doktor Wandy Błeńskiej
Zdjęcie 2 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama