12°C bezchmurnie

Znany aktor i muzyk zaśpiewa dla pań w gminie Chełmża!

Koncerty, Znany aktor muzyk zaśpiewa gminie Chełmża! - zdjęcie, fotografia

Panie, które zdecydują się na wzięcie udziału w Gminnym Dniu Kobiet w Zelgnie, będą mogły liczyć na dobrą zabawę przy znanych dźwiękach.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00, a główną gwiazdą wieczoru będzie showman, który brał udział m.in. w Tańcu z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie i Twoja twarz brzmi znajomo. Chodzi oczywiście o Roberta Rozmusa, który odegra główną rolę w spektaklu pt. “Przypadki Roberta R.”.

Rozmus zaśpiewa dla Pań największe przeboje polskiej i światowej muzyki, wcielając się jednocześnie w autorów tych hitów. Widowiskowa choreografia ma sprawić, że publiczność będzie przenosiła się z jednej półkuli na drugą. Aktor zabierze panie na festiwal piosenki włoskiej w San Remo, by po chwili przenieść wszystkich na koncert Boba Marleya lub do dobrego kina. A to tylko niektóre ze wcieleń gwiazdy.

Robert Rozmus znany jest m.in. z gościnnych ról w serialach takich jak Świat według Kiepskich, Niania, Sąsiedzi, a także z drugoplanowych ról w Ojcu Mateuszu, Prawie Agaty czy M jak Miłość.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku 


Znany aktor i muzyk zaśpiewa dla pań w gminie Chełmża! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się