Znani przedsiębiorcy opowiedzą, jak się robi biznes w Toruniu

Biznes, Znani przedsiębiorcy opowiedzą biznes Toruniu - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 29/11/2018 09:52
GRU 05
Toruń godz: 11:20

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK zorganizują spotkanie networkingowe w ramach Festiwalu Ekonomisty.

Spotkanie odbędzie się już 5 grudnia o godzinie 11:20 w Auli Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13. Wstęp jest bezpłatny. To kolejne ze spotkań toruńskich przedsiębiorców z osobami, które myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Ponownie chodzi o wymianę doświadczeń i popularyzację wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta, budowanie sieci kontaktów biznesowych, dostarczanie młodym przedsiębiorcom nowych praktycznych umiejętności.

Spotkanie networkingowe, o którym mowa, będzie miało charakter swobodny, a podczas prelekcji prowadzona będzie dyskusja warsztatowa opierająca się na pytaniach uczestników.

Jak budować własny biznes? Co jest najważniejsze na starcie działalności? Jak zdobyć kapitał na rozkręcenie firmy? Odpowiedzi na pytania udzielą właściciele firm z Torunia. Opowiedzą oni także o swoich doświadczeniach. W dyskusji wezmą udział: Maciej Wiśniewski, właściciel firmy Consus i klubu sportowego Twarde Pierniki, Aleksandra i Jarosław Włodarczykowie, właściciele firmy Graffico, specjaliści w produkcji reklam świetlnych i wielkogabarytowych i Anna Holz, prezes firmy Biurfol, lidera polskiej branży artykułów biurowych.

W ramach wydarzenia zaplanowano także przekazanie porozumienia o współpracy pomiędzy WNEiZ UMK i Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

centrum wsparcia biznesu, wneiz, umk - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama