11°C bezchmurnie

Znamy plan przygotowań Get Well Toruń na marzec

Znamy już pełny plan przygotowań Get Well Toruń na najbliższy miesiąc. Podopieczni Jacka Frątczaka pierwszy raz na Motoarenę wyjadą 13 marca o 14:00.

Pogoda za oknami na razie nie daje pozytywnych sygnałów toruńskim żużlowcom. Temperatura w naszym mieście oscyluje w granicach -10 st. C. Jednak to na razie nie martwi Jacka Frątczaka. Menadżer Get Well Toruń i tak nie przewidział wyjazdu na tor na przełom lutego i marca. 

Pierwsze treningi toruńscy żużlowcy odbędą w połowie marca. Już 13 marca o godzinie 14:00 będą mogli przekonać się, jak spisują się ich nowe silniki. Anioły będą trenować na Motoarenie 13, 14 i 16 marca. Natomiast w weekend 17 i 18 marca rozegrają dwumecz z Ostrowem. W sobotę podejmiemy drugoligowca w Toruniu, a w niedzielę sprawdzimy się na owalu w Wielkopolsce.

W kolejnym tygodniu podopieczni Jacka Frątczaka będą trenować tylko raz (we wtorek), ale rozegrają trzy sparingi - dwa z Unią Leszno i jeden z Orłem Łódź. Natomiast w sobotę niektórzy zawodnicy pojadą w Speedway Best Pairs na Motoarenie. 

Na ostatni tydzień marca Frątcząk zaplanował dwa treningi i mecz towarzyski z Grudziądzem. 8 kwietnia odbędzie się pierwsza kolejka PGE Speedway Ekstraligi. Get Well pojedzie do Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły dotyczące przygotowań Get Well Toruń poznamy już jutro. W piątek w samo południe Jacek Frątczak spotka się na Motoarenie z dziennikarzami. 

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Znamy plan przygotowań Get Well Toruń na marzec komentarze opinie

  • gość 2018-03-01 17:55:02

    i dobry bat na tych nierobow

Dodajesz jako: Zaloguj się