1°C całkowite zachmurzenie

Znamy plan przygotowań Get Well Toruń na marzec

Znamy już pełny plan przygotowań Get Well Toruń na najbliższy miesiąc. Podopieczni Jacka Frątczaka pierwszy raz na Motoarenę wyjadą 13 marca o 14:00.

Pogoda za oknami na razie nie daje pozytywnych sygnałów toruńskim żużlowcom. Temperatura w naszym mieście oscyluje w granicach -10 st. C. Jednak to na razie nie martwi Jacka Frątczaka. Menadżer Get Well Toruń i tak nie przewidział wyjazdu na tor na przełom lutego i marca. 

Pierwsze treningi toruńscy żużlowcy odbędą w połowie marca. Już 13 marca o godzinie 14:00 będą mogli przekonać się, jak spisują się ich nowe silniki. Anioły będą trenować na Motoarenie 13, 14 i 16 marca. Natomiast w weekend 17 i 18 marca rozegrają dwumecz z Ostrowem. W sobotę podejmiemy drugoligowca w Toruniu, a w niedzielę sprawdzimy się na owalu w Wielkopolsce.

W kolejnym tygodniu podopieczni Jacka Frątczaka będą trenować tylko raz (we wtorek), ale rozegrają trzy sparingi - dwa z Unią Leszno i jeden z Orłem Łódź. Natomiast w sobotę niektórzy zawodnicy pojadą w Speedway Best Pairs na Motoarenie. 

Na ostatni tydzień marca Frątcząk zaplanował dwa treningi i mecz towarzyski z Grudziądzem. 8 kwietnia odbędzie się pierwsza kolejka PGE Speedway Ekstraligi. Get Well pojedzie do Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły dotyczące przygotowań Get Well Toruń poznamy już jutro. W piątek w samo południe Jacek Frątczak spotka się na Motoarenie z dziennikarzami. 

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Znamy plan przygotowań Get Well Toruń na marzec komentarze opinie

  • gość 2018-03-01 17:55:02

    i dobry bat na tych nierobow

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl