29°C bezchmurnie

Zmiany w Toruń Plaza. Takiego fitness klubu w Toruniu jeszcze nie było

Inwestycje, Zmiany Toruń Plaza Takiego fitness klubu Toruniu jeszcze było - zdjęcie, fotografia

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza oficjalnie poinformowało, że już niedługo do grona jego najemców dołączy klub fitness CityFit.

Do tej pory klienci Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza mogli korzystać z klubu fitness Jatomi. Jednak z powodów finansowych od początku 2018 roku właściciele sieci zaczęli systematycznie zamykać wszystkie kluby w Polsce. W Toruniu Jatomi zakończył swoją działalność z końcem stycznia.

CH Toruń Plaza od razu zapowiedziało, że w miejsce Jatomi będzie starać się pozyskać nowego najemcę, którym będzie oczywiście klub fintess. Tak też się stało - od kilku dni wiemy oficjalnie, że w centrum handlowym przy Broniewskiego już niedługo zacznie działać CityFit.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z siecią CityFit, gdyż jest to prężnie rozwijająca się marka klubów fitness rozpoznawalna w całej Polsce. Obecnie posiadają 15 lokalizacji i planują kolejne otwarcia w ciągu najbliższych miesięcy - mówi dla Oto Toruń Dyrektor Marketingu Toruń Plaza Daria Sasiela-Dopieralska.

Kluby CityFit są rozpoznawalne ze względu na charakterystyczne godziny otwarcia. Można się do nich wybrać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Podobnie będzie w Toruń Plaza, gdzie klubowicze skorzystają z nowego fitness klubu także w niedziele wolne od handlu.

W toruńskim CityFit klienci będą mogli korzystać ze sprzętu klasy premium, grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień takich jak wejście dzięki skanowaniu mapy palca, fontanny z wodą filtrowaną czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących. Sieć nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a z oferty klubów mogą korzystać również posiadacze pakietów sportowych OK System.

- Uważamy, że ten koncept będzie bardzo atrakcyjnym dodatkiem do oferty rozrywkowo-rekreacyjnej naszego centrum i spotka się z dużym zainteresowaniem wśród klientów Toruń Plaza - dodaje Sasiela-Dopieralska.

CityFit zacznie działać w Toruń PLAZA na jesieni. Znajdzie się na pierwszym piętrze. Będzie mieć większą powierzchnie niż Jatomi Fitness, czyli około 1360 m2.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Zmiany w Toruń Plaza. Takiego fitness klubu w Toruniu jeszcze nie było komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się