6°C bezchmurnie

Zmiany w składzie Get Well Toruń na mecz z Betardem Wrocław

Będą aż dwie zmiany w składzie Get Well Toruń na sobotni mecz z Betardem Wrocław.

W awizowanym składzie na mecz z Betardem Wrocław Jacek Frątczak postawił na Nielsa Kristiana Iversena, Pawła Przedpełskiego, Jasona Doyle'a, Grzegorza Walaska, Rune Holtę, Daniela Kaczmarka oraz Igora Kopeć-Sobczyńskiego.

Już dziś wiemy, że gotowy do jazdy na sobotni mecz jest Chris Holder. Dlatego Australijczyk zastąpi Grzegorza Walaska. Zresztą zielonogórzanin zapewne za kilka dni spakuje już wszystkie rzeczy i opuści nasze miasto. 40-latek będzie występował w jednym z klubów z 1 ligi.

 

Menadżer Get Well Toruń postanowił też, że w pierwszym meczu ligowym na Motoarenie pojedzie Marcin Kościelski, a nie Igor Kopeć-Sobczyński. To efekt "tajemniczego" sparingu, o którym pisaliśmy TUTAJ. Frątczak nie ukrywa, że Kościelski zrobił na nim ogromne wrażenie i postanowił mu zaufać.

Kościelski otrzymał nowy silnik od znanego tunera Ryszarda Kowalskiego. To właśnie na nim tak dobrze spisywał się podczas czwartkowego sparingu z Orłem Łódź. Jak będzie w sobotę? Początek spotkania o 18:00 na Motoarenie.

Prawdopodobny skład Get Well Toruń:

9. Niels Kristian-Iversen

10. Paweł Przedpełski 

11. Jason Doyle

12. Chris Holder

13. Rune Holta

14. Marcin Kościelski

15. Daniel Kaczmarek

16. Jack Holder

(Filip Sobczak)

 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Zmiany w składzie Get Well Toruń na mecz z Betardem Wrocław komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się