Złodziej ukradł samochód na toruńskiej stacji benzynowej! [FOTO]

Sprawy kryminalne, Złodziej ukradł samochód toruńskiej stacji benzynowej! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal ototorun.pl 12/04/2019 11:54

Wczoraj (11 kwietnia) wieczorem 36-letni mężczyzna z Warszawy ukradł samochód na stacji benzynowej przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu. Na szczęście szybko został zatrzymany przez policjantów.

To musiał być szok dla kierowcy, który postanowił zatankować paliwo na stacji benzynowej przy Szosie Lubickiej. Jak informują nas policjanci, właściciel auta nie wyjął ze stacyjki kluczyków i poszedł zapłacić za paliwo. Niestety wykorzystał to złodziej, który wsiadł do samochodu i odjechał.

- Około 21:30 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Volkswagen LT. Dyżurny Policji natychmiast przekazał informację o numerach rejestracyjnych pojazdu do wszystkich patroli w mieście - relacjonuje Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu. Złodziej został szybko zauważony przy ul. Łódzkiej przez policjantów z Komisariatu Policji Toruń Podgórz. Mundurowi od razu użyli sygnałów dźwiękowych i ruszyli w pościg za kierowcą. Po zatrzymaniu okazało się, że to 36-letni mężczyzna z Warszawy. - W 2014 roku wyrokiem Sądu Rejonowego Warszawa Praga Południe miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, który obowiązywał go do 2024 roku - dodaje Chrostowski.

Złodziej już trafił do policyjnego aresztu. W przeszłości był notowany za groźby, posiadanie narkotyków, uszkodzenie mienia oraz jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem do pojazdu, naruszenie zakazu sądowego prowadzenia wszelkich pojazdów oraz nie zatrzymanie się do kontroli. Sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Zdjęcia z zatrzymania mężczyzny, które otrzymaliśmy od toruńskich policjantów, znajdziecie pod tytułem newsa.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

fot. ilustracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

ukradł samochód na toruńskiej stacji benzynowej - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 12:40:29

    Niech się właściciel auta cieszy i dziękuje policjantom za złapanie złodzieja. Jak można nie wyjąć kluczyków że stacyjki i iść zapłacić?! Tragedia

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama