Zbliża się przetarg na kolejne lokale miejskie

Biznes, Zbliża przetarg kolejne lokale miejskie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 15/01/2019 11:27

Już za kilka dni odbędzie się kolejny przetarg na miejskie lokale użytkowe.

Aukcja odbędzie się 18 stycznia 2019 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Biura Obsługi Mieszkańców nr I przy ul. Gołębiej 3 w Toruniu. W ofercie przetargowej przygotowanej przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej znalazły się lokale mieszczące między innymi przy ulicach: Kościuszki, Skłodowskiej-Curie, Wschodniej, Działowskiego oraz przy Wałach Gen. Sikorskiego.

Każdy, kto chce przystąpić do przetargu, musi spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest wpłacenie wadium w podanej wysokości na konto Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej (szczegóły znajdziecie tutaj).

Wszyscy zwycięzcy zostaną także zweryfikowani pod kątem wywiązywania się ze zobowiązań finansowych wobec Urzędu Miasta Torunia i gminnych jednostek organizacyjnych. Po pozytywnej weryfikacji zostanie podpisana umowa.

Kolejnym warunkiem jest wpłata kaucji zabezpieczającej w wysokości 2-miesięcznego czynszu wraz z pozostałymi opłatami. Brak wpłaty kaucji powoduje utratę wpłaconego wadium oraz unieważnienie umowy.

Zainteresowani mogą również obejrzeć lokale przed przetargami. Wystarczy jedynie wcześniej umówić się na wizytę z administratorem konkretnej nieruchomości.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wsparcia biznesu, przetarg na lokale miejskie, wynajem - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama