15°C bezchmurnie

Zbliża się Black Friday. To będzie zakupowe szaleństwo!

Ciekawostki, Zbliża Black Friday będzie zakupowe szaleństwo! - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Torunia także w tym roku mogą liczyć na duże obniżki w sklepach. Kiedy?

Black Friday, czyli Czarny Piątek. To coroczna akcja, która w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Tego dnia klienci sklepów mogą liczyć na duże obniżki. Ceny towarów są niższe o nawet 70 proc. W tym roku Black Friday przypada 23 listopada, to czwarty piątek tego miesiąca. Warto uzbroić się w cierpliwość. 

Ale to nie wszystko, bo po Black Friday jest Cyber Monday, czyli internetowy odpowiednik Czarnego Piątku. W tym roku przypada on w poniedziałek 26 listopada i trwać będzie aż do północy. Zniżki, rabaty, a także wyprzedaże będą dostępne dla wszystkich klientów, którzy robią zakupy w sieci.

W zeszłym roku specjalną ofertę dla klientów w ramach Black Friday przygotowały między innymi sklepy znajdujące się w Centrum Handlowym Toruń-Plaza. Podczas tegorocznego Czarnego Piątku też możecie liczyć na spore obniżki - o szczegółach na bieżąco będziemy Was informować na portalu Oto Toruń

(TUB)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pogody w Toruniu? Kliknij TUTAJ


black friday, toruń, plaza, czarny piątek - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 20:52:00

    Te promocje w Polsce to jakiś żart, głupi ludzie się na to nabierają i cieszą ze dali się oszukać. Sklepy jakiś czas przed promocja albo podwyższają trochę ceny żeby je potem obniżyć albo przykleja kartkę z ta sama cena w jakiej był produkt i wyższa cenę ale przekreslona żeby było ze wielka obniżka. Wystarczy śledzić interesujący nas produkt na stronie internetowej sklepu jakoś 1-2 miesiące przed promocja i potem się okaże że to ściema. Wiem z autopsji...

  • gość 2018-10-09 15:35:32

    Promocje są rózne , Ja kiedys obserwowałem 2 modele TV. Bylo taniej o vat, za polowe ceny minus 1tys a i tak była na koncu ta sama cena :)

Dodajesz jako: Zaloguj się