Zapadł wyrok ws. taksówkarza, który w Nowy Rok śmiertelnie potrącił dwie osoby [FOTO]

Sprawy kryminalne, Zapadł wyrok taksówkarza który śmiertelnie potrącił osoby [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 04/10/2018 10:11

W Sądzie Rejonowym w Toruniu zapadł wyrok dla 52-letniego Mariusza G., taksówkarza z Torunia. Mężczyzna w Nowy Rok spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym na Szosie Lubickiej.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło 1 stycznia po godz. 4:00. Według ustaleń policji i prokuratury, to właśnie 52-letni Mariusz G. potrącił na Szosie Lubickiej (skrzyżowanie z ul. Jamontta) dwie osoby - 67-letniego mężczyznę oraz 68-letnią kobietę. W połowie czerwca Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie. 

- Prokuratura zarzuciła Mariuszowi G., że naruszył umyślnie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym - zbliżając się do przejścia dla pieszych nie zachował szczególnej ostrożności. Ponadto biegły stwierdził, że kierowca poruszał się z prędkością nie mniejszą niż 119 km/h. - mówił dla Oto Toruń prokurator Andrzej Kukawski.

Na jednej z rozpraw Mariusz G., który odpowiadał z wolnej stopy, przyznał się do winy. Jednak wyjaśniał, że według niego nie miał na liczniku więcej niż 70 km/h. Ponadto stwierdził, że był tego dnia zmęczony, bo pracował od 17:30. To właśnie, jego zdaniem, dlatego nie zauważył osób przechodzących przez przejście dla pieszych i nie zahamował przed pasami. 

Swoje zeznania złożyła także córka zmarłego mężczyzny. 30-letnia kobieta wyznała, że wydarzenie z 1 stycznia było dla niej niezwykle stresujące i traumatyczne. Ponadto mówiła, że była wtedy w ciąży i, według niej, ze względu na zbyt duże emocje poroniła. Swoje zeznania złożyli także przypadkowi świadkowie wypadku. Przed sądem stanęła między innymi para, która stała w momencie tragedii na przystanku, ale nie widziała momentu wypadku. Świadkowie wyznali także, że nie słyszeli odgłosu hamowania, a jedynie huk. Natomiast w zeszłym tygodniu Sąd Rejonowy przesłuchał ostatniego świadka wypadku, czyli taksówkarza, który jechał Szosą Lubicką w momencie zdarzenia. Mężczyzna stwierdził, że G. prowokował go do ścigania. 

Obrońca Mariusza G. postanowił złożyć wniosek w jego imieniu o dobrowolne poddanie się karze i zaproponował: trzy miesiące pozbawienia wolności, dwa lata ograniczenia wolności z obowiązkiem pracy 20 godzin miesięcznie na cele społeczne oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez trzy lata. Rodzina żądała sześciu lat więzienia, 10-letniego zakazu prowadzenia pojazdów i zapłaty po 50 tys. zł czwórce najbliższych krewnych zmarłych, natomiast prokurator wnioskował o taką samą karę z mniejszym zadośćuczynieniem.

Dziś (4 października) w Sądzie Rejonowym w Toruniu poznaliśmy wyrok w tej sprawie. 52-letni Mariusz G. został skazany na dwa lata i sześć miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Ponadto otrzymał zakaz 3-letniego prowadzenia pojazdów. Mężczyzna ma też zapłacić po cztery tys. zł piątce najbliższych krewnych zmarłych.

Sędzia Jędrzej Czerwiński zwracał uwagę, że było to rażące naruszenie zasad ruchu drogowego. Jak wynika z materiału dowodowego Mariusz G. jechał z prędkością 119 km/h, dlatego przekroczenie dopuszczalnych zasad było znaczne. - Oskarżony nie zachował szczególnej ostrożności, gdy zbliżał się do oznakowanego przejścia dla pieszych. Potrącenie nastąpiło na środkowym pasie. W ocenie sądu, oskarżony nie zauważył, że piesi są na jezdni - tłumaczył sędzia Czerwiński.

Wyrok nie jest prawomocny. Obrona może złożyć apelację. 

(Filip Sobczak)

fot. Piotr Lampkowski

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

Zapadł wyrok ws. taksówkarza, który w Nowy Rok śmiertelnie potrącił dwie osoby [FOTO] komentarze opinie

  • mir88 - niezalogowany 2018-10-04 11:08:23

    kpina i to w bialy dzien

  • gość 2018-10-04 11:14:43

    2 lata wiezienia za takie cos?????

  • gość 2018-10-04 11:16:56

    Powinni również dojebać temu z którym się ścigał ewidentnie.

  • gość 2018-10-04 11:40:41

    blagam, on nie chcial tego zrobic, czy wy to rozumiecie...?

  • Mario co ty odwaliles - niezalogowany 2018-10-04 11:45:23

    Czyli apelacja
    To nie pójdzie siedzieć
    Trochę czasu teraz potrwa zanim ponownie rozpatrzą

  • gość 2018-10-04 11:46:26

    łatwo jest oskarżać i wydawać wyroki. Zrobił to nieumyślnie. każdemu możne się to przytrafić taka sytuacja i ciekawe jak wy, którzy dziś tak łatwo osądzacie, byście się poczuli idąc do więzienia za nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym

  • - niezalogowany 2018-10-04 11:49:27

    Potrącił?
    Raczej jak potrąci się to chyba nie zabije
    A tu osoby zabił
    Ewidentnie
    Autko stoi na rybakach
    Lub Matejki odnowiony
    Może znowu czeka na sylwestra

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 11:53:39

    2 lata za śmierć dwójki niewinnych ludzi ??? To jest jakaś kpina!!!

  • gość 2018-10-04 11:59:12

    Skandal!!!! Dożywocie...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 12:09:50

    No jak pójdzie siedzieć
    A dowiedzą się że były policjant no to masakra współczucia.

  • Gość12 - niezalogowany 2018-10-04 12:14:54

    Każdemu z nas może się przytrafić ale 119km. po mieście wariat. Kara zdecydowanie za mała. Tak mało warte są dwa życia?

  • gość 2018-10-04 12:19:03

    2,5 roku za zabicie dwoch ludzi a chlopak ktory spowodowal wypadek na moscie dostal 8 lat .

  • Płockier - niezalogowany 2018-10-04 12:20:26

    Dwa i pół roku za zabicie dwóch osób, to jakaś kpina......

  • Gość 82 - niezalogowany 2018-10-04 12:37:30

    Co za kraj zabił 2 osoby i tylko 2 lata. 15 lat i zakaz prowadzenia aut do śmierci taki powinien być wyrok .

  • Alojzy - niezalogowany 2018-10-04 12:38:49

    To byly milicjant widac ze ma jeszcze uklady w sadzie, wstyd dla sadu

  • Henio - niezalogowany 2018-10-04 12:41:30

    No i mamy sądownictwo po nowemu szok i niedowierzanie

  • Alojzy - niezalogowany 2018-10-04 12:41:31

    Sad daje przyzwolenie do szybkiej jazdy i morderstw na przejsciu dla pieszych, dozywotnio zabrac prawo jazdy i na 19 lat do wiezienia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 13:13:24

    Jaki wyrok by wszystkich zadowolil

  • Nela - niezalogowany 2018-10-04 13:22:34

    Jaki kraj takie sądy.... Jakie sądy takie wyroki...

  • Katrina - niezalogowany 2018-10-04 13:22:35

    Po 4 tyś zadośćuczynienia dla najbliższych krewnych co to jest za taką krzywdę po 50 tyś by było mało .Ten kto stracił swoją kochaną osobę wie jaki to ból ,do końca życia wielka tęsknota.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 13:44:07

    Zabić dwójkę ludzi i dostać 2 lata ? Toć to jest śmieszne !! Polski wymiar sprawiedliwości !! Cyrk i kpina !!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 13:49:29

    Takie śmieszne wyroki to tylko w Polsce poprostu kpina

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 13:54:08

    2 lata wiezienia za NIEUMYSLNE spowodowanie STARSZYCH osob,ktore i tak niedługo mialyby umrzec?
    Zalosne!biedny facet w biednej polsce

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 14:23:00

    Iść do więzienia, nie mieć jak zarabiać. A wy uważacie że 50 tys to za mało? Z czego miał by to zapłacić? Nie dość że ubezpieczyciel wypłacił bo na pewno były ubezpieczone na życie, to jeszcze od kolesia ściągać. On żyje z tym co zrobił i zapewne nie jest mu do śmiechu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 14:38:24

    Wyrok jak kradzież bułki. Śmiechu warte.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 14:42:16

    Szok. Nie ma sprawiedliwości w naszym kraju

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 14:53:12

    Pani Katrino, a co tu pieniądze zmienią? Czy 4 tys czy 50 i tak życia nie wrócą.

  • gość 2018-10-04 15:12:54

    bardzo niski wyrok

  • Paweł - niezalogowany 2018-10-04 15:15:57

    Okresu bezwzględnego pozbawienia wolności nie skomentuję, ale uważam że powinien otrzymać bezwzględny, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

  • Grażyna - niezalogowany 2018-10-04 15:23:56

    Żarty w biały dzień policjant ,który powinien znać przepisy ruchu drogowego jedzie z prędkością nie dopuszczalną na prostej drodze z dobrą widocznością zabija dwoje ludzi i otrzymuje śmieszny wyrok!!!! Wstyd jeśli wszystkie są takie sądy i sędziowie to nie ma o czym mówić. ...........Najwyższa kara! !!!!!!!

  • GośćMycha - niezalogowany 2018-10-04 16:23:29

    Kpina i jeszcze raz kpina polskie prawo zmienić powinien mieć dozywocie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 17:01:12

    MAtko jedyna, taki wysoki wyrok za potracenie ludzi ktorzy podobno byli pod wplywem alkoholu?! Co to za sądy, jeszcze kara pieniezna, smiech. Dziwne by bylo gdyby sie nie odwolywal. Gdzie tu sprawiedliwość, mogli isc przejsciem podziemnym!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 17:03:19

    Nie dosc ze cale zycie z mysla ze zabil dwoje ludzi to jeszcze kary finansowe zeby splacal do końca życia, jak ma to spłacić skoro ma siedziec w wiezieniu.

  • Antygość - niezalogowany 2018-10-04 18:03:39

    Gościu, nie broń idioty za kółkiem , jakby jechał 70 km/ godz to wszystko by zauważył i w porę stanął. Powinien dostać 10 lat i dożywotnią utratę prawa jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 18:39:55

    Powiem wam tępaki teraz tak. Jadąc 120 km/h w mieście o 4 w nocy to normalne nie ma prawie żywego ducha na ulicy więc ok fakt że jednak dużo ale każdy też chce wrócić do domu szybko po drugie 4 rano jest ciemno 2 starszych ludzi powinna mieć kamizelki odblaskowe według prawa a nie miala żadna z tych osób . Jeśli kierowca nie zachamowal nawet to jak by jechał nawet 50km/h to nie zachamowal by bo ewidentnie ich nie widział. Czyli krótko mówiąc wina po obu stronach tragedia że niestety 2 osoby nie żyją to boli każdego ale kierowca też ma rodzinę i jak widać to nie jest 18 letni pajac który posadził dupę do samochodu i pruje ostro po mieście i to na podwójnym gazie. Więc jak postawicie się na miejscu kierowcy to co powiecie ? Wysoki sądzie 2 lata to za mało bo zabiłem 2 ludzi dajcie mi 25 lat ? Nie nie powiecie tak tylko będziecie płakać bo nie widzieliście ludzi których NIESTETY I TO NIE UMYSLNIE ZABILEM. Zero myślenia racjonalnego tylko aby dowalić jak największą karę nie ? Co za kraj z takim myśleniem jakie macie ...

  • GośćZZakladuKarnego - niezalogowany 2018-10-04 18:42:09

    Tyle to ludzie siedza za delikatne wybryki jakies kradzieze kosiarki czy drobnych rzeczy , wlaman do domu itd, tutaj ewidentnie sad wymierzyl niska kare cos smierdzi w tej sprawie Panie Ziobro co jest ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 18:59:09

    Śmieszne te komentarze. Ciągle tylko skandal, skandal, kpina, skandal, cyrk

  • gość 2018-10-04 19:02:48

    Śmiech na sali. Czy komukolwiek przychodzi do głowy, że w przyszłości ze względu na niski wymiar kary ktoś może dokonywać takich rzeczy celowo? Może komuś przyjść do głowy kogoś wynająć... Zobaczymy co zrobi sąd na Słowacji z przygłupami z Pomorza, bo sądzę, że tam sądy jednak nie odlatują w kosmos. Ale jak nasze regionalne sądy zapełniają absolwenci toruńskiej "Sorbony" to się nie dziwię. Chociaż inne polskie uczelnie nie lepsze. Więcej ideologii i polityki niż prawa.

  • gość 2018-10-04 19:07:47

    Wyrok zdecydowanie zbyt łagodny. Śmierć dwójki ludzi spowodowana głupotą i brawurą kierowcy powinna być wyżej wyceniana.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 19:09:56

    Wy wszyscy co piszecie takie rzeczy iż dwa lata to jest skandal mały wyrok bądź też dożywocie dla takiej osoby postawcie się też na jego miejscu bo nie zrobił tego naumyślnie ..a musi wyrok odbyć jak jakiś kryminalista..
    Gdyby któremuś z was przydażyla się taka sytuacja zupełnie przypadkowo zmęczenie, noc i jedna chwila kiedy zupełnie kogoś nie zauważysz i tragedia na całe życie bo ktoś powiedział dożywocie czyli nigdy nie zobaczysz swej rodziny już do której wracałes po pracy tej nocy.. A człowiek maszyną nie jest i czuje to zmęczenie A pracujemy w takim państwie gdzie trzeba nie raz pracować bardzo ciężko by utrzymać rodzinę..
    Więc darujcie sobie takie komentarze typu dożywocie lub kpina za te dwa lata bo życie jest takie że każdemu to się może przydarzyć..

  • Kierowca Ciezarowki - niezalogowany 2018-10-04 19:35:56

    Rozumiem że wyrok jest irytujący i pozostawia niesmak. Rozumiem że kierowca nie chciał zabić tych ludzi z premedytacją ale kurwa jednego nie rozumiem - tłumaczenia że byłem zmęczony. Taksówkarze i jeszcze kilka innych grup zawodowych kierowców nie mają żadnego kagańca, mogą jeździć aż się zesrają ze zmęczenia i to ma być wytłumaczenie??? Ja nie wiozę ludzi a rozliczam się z każdej minuty jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 19:37:40

    Zmęczony to nie był, bo jeszcze się ścigał, a jak był zmęczony to powolutku do domu (30km/godz) i spać.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 19:38:24

    W mieście, na pasach kamizelki odblaskowe??? Jakiś uposledzony to pisał czy z rodziny? Po za tym ktoś, równie mądry, napisał - "oni byli pijani" - coż za czelność? Dziad musi ponieść karę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 20:21:27

    Czy Ci którzy piszą w obronie tego matola są w jakimś debilnym amoku??? Przepisy ruchu drogowego obowiązują WSZYSTKICH BEZWZGLĘDNIE!!! Również taksówkarzy!! Ja rozumiem gdyby Ci ludzie mu wtargneli na pasy w ostatniej chwili i nie mógł wyhamować!Ale ten matoł jechał 119 km/h i nawet nie próbował hamowac!!!Rojechal tych ludzi jak kaczki!! Był zmęczony???To nie powinien siadac za kierownicę tylko wyspać się!To swiadczy jeszcze bardziej o jego nieodpowiedzialnosci! Kasa sie dla niego liczyla i tyle! To ma teraz za swoje!Żałosne tylko to ze ma tak krótko go wsadza za zabicie 2 osób!!!Mam nadzieję że rodzina zmarłych wniesie apelacje!

  • Gośćn - niezalogowany 2018-10-04 21:04:35

    To chyba ta sprawa nie zajmował się sąd Bo to by była kpina

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 21:07:49

    "... Sędzia Jędrzej Czerwiński zwracał uwagę, że było to rażące naruszenie zasad ruchu drogowego. Jak wynika z materiału dowodowego Mariusz G. JECHAŁ z prędkością 119 km/h... "
    Tymczasem prokurator w akcie oskarżenia...
    "... biegły stwierdził, że kierowca poruszał się z prędkością NIE MNIEJSZĄ niż 119 km/h... "
    Ktoś wie co mówi prawo kiedy kierowca jechał więcej niż 51 km/h od ograniczenia na tej ulicy i w efekcie tego doprowadził do śmierci dwóch osób, na domiar złego, ŚCIĄGAJĄC SIĘ na publicznej ulicy, w trakcie 13ej godz pracy... (sic!)

    TEN WYROK TO FARSA

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 21:09:49

    ŚCIGAJĄC (chyba)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 21:09:53

    Po 1 to w sylwestra o 17:30 jest już ciemno, a nie biały dzień, no ale nie usprawiedliwia go to. Tym bardziej powinien jechać wolniej. Wyrok mały bo to emeryt policyjny, jak by trafiło na każdego z nas wyrok byłby napewno wyższy. Może nie dożywocie, ale z 10lat I dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych (łącznie rower), byłoby dość uczciwie. A dla tych którzy mówią że nie chciał tego zrobić, to powiem tak, gdyby nie chciał aby coś się stało jeździłby przepisowo, ale niestety poczucie bezkarnosci robi swoje. A co z tego że go wsadz? Do normalnej celi nie pójdzie, będzie siedział na ochronakach z innymi policjantami, pedofilami, itp.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 21:19:29

    "Czy Ci którzy piszą w obronie tego matola są w jakimś debilnym amoku??? Przepisy ruchu drogowego obowiązują WSZYSTKICH BEZWZGLĘDNIE!!! Również taksówkarzy!! Ja rozumiem gdyby Ci ludzie mu wtargneli na pasy w ostatniej chwili i nie mógł wyhamować!Ale ten matoł jechał 119 km/h i nawet nie próbował hamowac!!!Rojechal tych ludzi jak kaczki!! Był zmęczony???To nie powinien siadac za kierownicę tylko wyspać się!To swiadczy jeszcze bardziej o jego nieodpowiedzialnosci! Kasa sie dla niego liczyla i tyle! To ma teraz za swoje!Żałosne tylko to ze ma tak krótko go wsadza za zabicie 2 osób!!!Mam nadzieję że rodzina zmarłych wniesie apelacje!"

    Popieram przedmówcę! Tak straciłam ukochanego z którym rozpoczęłam nowe życie w nowym domu. Zostałam z nikim i niczym... bo jakaś łajza nie upewniła się czy może wykonać lewoskręt...

    Trzeba być matołem bez wyobraźni lub gówniarzem który nie ma prawa jazdy, żeby bronić ludzi, którzy nie stosują się do naczelnych zasad poruszania się po drodze!!

    W czerwcu wiozący nas taryfiarz prawie rozjechał dziewczyny które przechodziły po pasach na bulwary. Siostra zwróciła kierowcy uwagę że idą, potem druga, aż ja w końcu wrzasnęłam na tego idiotę - wtedy zaskoczył wciskając hamulec do dechy, byłam pewna że uderzy, pomógł ABS.... Siostra siedzaca z przodu powiedziała potem że baran przysnal...

  • Gośćh - niezalogowany 2018-10-04 21:35:12

    Wyrok dożywocia dla dwóch młodych mężczyzn, którzy ścigając się w Berlinie spowodowali śmierć przypadkowego kierowcy, został przyjęty z aprobatą przez większość komentatorów. Frankfurter Allgemeine Zeitung" zaznacza, że po raz pierwszy w historii niemieckiego sądownictwa kierowca przekraczający prędkość został skazany z powodu morderstwa na dożywocie. Sprawcy działali z zamiarem zabicia, ponieważ "zdali się na przypadek, czy ktoś zginie czy nie". (http://www.tvn24.pl)

  • GośćEde - niezalogowany 2018-10-04 21:39:58

    Sady w tym porypanym kraju daja zielone swiatlo dla bandytow za kierownica. Wszyscy tu komentujacy co usprawiedliwiaja tego bandyte co zabil dwoje niewinnych ludzi informuje ze gdyby ten facet zastosowal sie do przepisow o ruchu drogowym to do tego by nie doszlo. Jadac zgodnie z obowiazujaca predkoscia,dojezdzajac do przejscia,nawet slabo widzac bo bylo ciemno mogl calkowicie zwolnic liczac sie ze ktos przechodzi po pasach. Tak postepuja prawdziwi kierowcy a nie bandyci za kierownica ktorzy przepisy maja w d....ie.Byla noc,slaba niby widocznosc na tych pasach,to dobry,normalny kierowca stosuje zasade o ograniczonym zaufaniu do innych uzytkownikow drogi. I zapewniam ze ta zasada dziala. Jestem kierowca z 40 letnim doswiadczeniem i zapewniam wszystkich tu broniacych tu mondrali tego faceta ze nigdy nie dostalem mandatu a dlaczego bo jezdzilem i nadal jezdze ZGODNIE Z PRZEPISAMI,

  • GośćEde - niezalogowany 2018-10-04 21:53:01

    Wystarczy wyjechac na drogi,tam widac jak zachowuja sie kierowcy. Pedza jeden przez drugiego. Jak dochodzi do tragedi to sa tacy jak tu kometujacy ze mowia ze on nikogo nie chcial zabic. To chore komentarze chorych ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 22:03:13

    Zabil na pasach dwoje niewinnych ludzi i wyrok 2 lata. Panie Sedzio gdy bym byl na miejscu Pana Ziobry to osobiscie bym przyszedl do sadu ,dostal by Pan kopa i wylecial bys Pan z Sadu na zbity pysk. Problem jest jednak taki ze ja mam jaja a Pan Ziobro ich nie ma i stad mamy takie wyroki. To po prostu SKANDAL.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 22:27:31

    Śmiech na sali. Po 4tyś. Na waciki;) i 3lata zakaz prowadzenia. Hahah Polska to jednak stan umysłu jak Rosja.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 23:06:56

    Gdyby to śmierć w rządowym samolocie to zadość uczynienie było by w setkach tysięcy złotych i wyrok nie mniej niż 8 lat. Ale że zabił "zwykłych" ludzi to po cztery tysiące. Sędzia który wydał taki wyrok wyraźnie pokazał co dla niego znaczy sprawiedliwy osąd. Zresztą kto podlega prawu i karze pokazał przykład kiedy Pan sędzia zabiera nie swoje pieniądze na stacji paliw. Sytuacja znana i nagłośniona medialnie na cały kraj Wtedy przecież biedny sędzia się pomylił i zabrał kasę odruchowo. Tyle tylko że żeby w to uwierzyć trzeba byloby być niespełna rozumu. Co znaczą i warci są ludzie w naszym kaju zwani powszechnie " zwykły zjadacz chleba, szary obywatel, prosty człowiek". Dosyć tego, w końcu naród się obudzi. A sędziemu dużo zdrowia bo humor jak widać dopisuje.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 23:12:00

    Jakiś bałwan pisze, że 4000zł czy 50000zł bez różnicy życia nie wrócą. Jak bez różnicy to podaj baranie namiary chętnie zamienię się z tobą dam 4000zł za Twoje 50000zł.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 23:12:10

    To jest wlasnie typowa Polska za kradzież batona idziesz siedziec a tu za zabicie 2 ludzi dostal 2.5 roku ale co tu sie dziwic byly Pies zawsze wyjdzie na swoim.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 23:23:18

    To może kierowca Tadzia Rydzyka?

  • Kubi - niezalogowany 2018-10-05 00:09:38

    Po to właśnie są przepisy ruchu drogowego, żeby się nikomu nie przytrafiają taka sytuacja oraz przepisy karne żeby odstraszyć od łamania tych przepisów... to chyba oczywiste... więc gadanie że każdemu mogło się to przytrafic jest kpiną. Coraz mniej rozumiem ten naród gdzie każdy tłumaczy łamania prawa w tym konstytucji jakąś bliżej nieokreslona możliwością robienia czego się chce - kosztem innych

  • Daro - niezalogowany 2018-10-05 07:27:37

    A czy poszkodowani to nie mieli oczu że pod rozpędzony samochó weszli?

  • Gośćoburzony - niezalogowany 2018-10-05 08:16:29

    Taka kara to kpina .Dwa zycia czyj to znajomy ze tak lekko potraktowany.Żenada








  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 14:00:22

    Ten wyrok to żart z prawa

  • Torunczyk - niezalogowany 2019-07-22 16:20:53

    Czytając Wasze opinie stwierdzam , że sami tu sędziowie i "Janusze". Wyrok zapadł jestem ciekaw jak osoby , które twierdza że powinien dostać dożywocie gadaly by gdyby ktoś z ich bliskich był w takiej sytuacji . Może warto by było.wprowadzic zawód taksówkarza jako kierowca zawodowy I może ograniczenia w godzinach pracy zmniejszyły by wypadkowosc . A jeśli chodzi o ta sytuację to fakt zycia nikt nie wróci A nie uważam że chciał zabić , społeczeństwo goni by zarobić bo ku temu idzie świat .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie