11°C słabe, przelotne opady deszczu

Zaleski, Myrcha, Girzyński. Zobacz, jakie życzenia mają dla nas nasi politycy

Wiadomości, Zaleski Myrcha Girzyński Zobacz jakie życzenia mają politycy - zdjęcie, fotografia

Zajrzeliśmy na Facebooka toruńskich polityków - posłów, senatorów i samorządowców. Niektórzy o nas pamiętali i dodali swoje życzenia w mediach społecznościowych. Sprawdźcie, czego Wam życzą!

Michał Zaleski, prezydent Torunia:

Święta Wielkanocne to szczególny czas, pełen pokoju i radości z cudu Zmartwychwstania, kiedy w naszych sercach odradza się nadzieja, optymizm i wiara w lepsze jutro.

Życzę zdrowych rodzinnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w życzliwym gronie bliskich i przyjaciół. Niech budząca się do życia wiosna przyniesie wiele pomyślności i dobrych zdarzeń.

Piotr Całbecki, marszałek województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Niech w ten radosny, wiosenny czas, gdy na naszych oczach, kolejny raz życie pokonuje śmierć, umocni się wiara, nadzieja i miłość, a spędzone wśród najbliższych Święta Wielkiej Nocy rozproszą troski dnia codziennego.

Michał Rzymyszkiewicz, radny PO z Torunia:

Życzę Wam pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych!

Przemysław Termiński, senator PO z Torunia:

Zdrowych, pogodnych świąt wielkanocnych. Pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju. Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Wesołego Alleluja i mokrego dyngusa.

Jan Krzysztof Ardanowski, poseł PiS z Torunia:

Szanowni Państwo. Przekazuję Wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Jeżeli kogoś w ferworze debat o przyszłości naszej Ojczyzny uraziłem, to przepraszam. Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy wszystkich Państwa i Wasze rodziny swoim błogosławieństwem. 
Szczęść Boże.

Marian Frąckiewicz, radny SLD z Torunia:

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim samych radosnych chwil, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Tomasz Lenz, poseł PO z Torunia:

Wszystkiego Najlepszego w Święta Wielkiej Nocy. Nadziei, Wiary i Miłości. Wspaniałej rodzinnej atmosfery przy obfitym stole. Dzieciom bogatego zajączka, a paniom umiarkowanego dyngusa. Wesołego Alleluja!

Karol Maria Wojtasik, radny PiS z Torunia:

– Zgódź się więc, aby zmartwychwstały Jezus wszedł w twoje życie, przyjmij Go jak przyjaciela, z ufnością: On jest życiem! Jeśli dotąd byłeś od Niego daleko, zrób mały krok – przyjmie cię z otwartymi ramionami. Jeśli jesteś obojętny – zaryzykuj: nie rozczarujesz się. Jeśli zdaje ci się, że trudno za Nim iść, nie lękaj się, powierz się Jemu, bądź pewien, że On jest blisko ciebie, jest z tobą i obdarzy cię pokojem, którego szukasz, i siłą, by żyć tak, jak On chce.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zbigniew Girzyński, były poseł PiS z Torunia:

Wszystkim życzę wielu Łask jakie w te wyjątkowe Święta płyną do nas z tajemnicy Zmartwychwstania

Arkadiusz Myrcha, poseł PO z Torunia:

Spokojnych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych.

Jan Wyrowiński, były senator PO z Torunia:

Wesołego Alleluja!

Przepis niepoprawnego optymisty dr Jana Szomburga, niezmordowanego organizatora Kongresów Obywatelskich
na wyjątkowy świąteczny wypiek składający się z 5 składników: 

1. Wziąć odrobinę miłości (bliźniego) – nie za dużo, odrobina wystarczy, całe morze miłości byłoby niewskazane, konieczny jest bowiem pewien poziom asertywności.

2. Dodać sporą dawkę szacunku – najlepiej cały worek. Bo przecież według założeń chrześcijańskich wszyscy jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boże, wszyscy – nawet jeśli myślimy inaczej – jesteśmy dziećmi Bożymi.

3. Połączyć to z otwartością na spotkanie i dialog – nie zamykać się w swoim kręgu, nie zrywać relacji z tymi przyjaciółmi, którzy myślą i czują inaczej, korzystać z okazji do wspólnego śpiewania, spacerów czy wyjazdów.

4. Wymieszać to z chęcią słuchania siebie nawzajem i zrozumienia systemu wartości drugiej osoby – mamy różne priorytety dotyczące wartości, ale wszystkie z nich są przydatne dla dobrego życia i rozwoju całej zbiorowości.

5. Dodać dobrą wolę – gotowość do bycia wyrozumiałym i zdolnym do wybaczania – jeśli zrozumiemy system wartości, wrażliwość i sposób patrzenia na świat drugiej osoby, będziemy bardziej skłonni akceptować jej „inność” i być bardziej wyrozumiałymi wobec odmiennego myślenia czy nawet swego rodzaju „przewin” w gestach i słowach. Z kolei im więcej wyrozumiałości tym bardziej będziemy się czuli podmiotowo i „na luzie”. 

Cóż, życzę powodzenia. A nuż się uda!

(fot. torun.pl)


Zaleski, Myrcha, Girzyński. Zobacz, jakie życzenia mają dla nas nasi politycy komentarze opinie

  • gość 2017-04-17 15:19:45

    Belzebub nie powinien wypowiadać się w sprawie Świat Wielkanocnych! - Nie jego to Święto.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl