Wypadek w Toruniu. Samochód wjechał pod tramwaj [PILNE]

Wypadki, Wypadek Toruniu Samochód wjechał tramwaj [PILNE] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 30/11/2019 14:45

Informacja z ostatniej chwili.

Niebezpieczne zdarzenie na ul. Warszawskiej w Toruniu. Dziś (30 listopada) w godzinach popołudniowych przy modernizowanym budynku dawnego kino-teatru Grunwald samochód osobowy wjechał pod tramwaj linii nr 5, który jechał w kierunku Motoareny. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Kierowcy, a zwłaszcza pasażerowie MZK muszą przygotować się na utrudnienia. Ruch tramwajowy jest zablokowany. Trzeba liczyć się ze sporymi opóźnieniami w kursowaniu "piątki", a także "jedynki".

Policja wyjaśnia okoliczności tego drogowego zdarzenia.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

mzk toruń, wypadek w toruniu, mzk, toruń - komentarze opinie

  • gość 2019-11-30 15:12:03

    Nie ma dnia ,żeby motorniczy nie trąbił na kierowców,którzy pchają się pod tramwaj!!!To jest w Toruniu nagminne !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 15:27:27

    Gdzie kierowca miał oczy. Tam jest widoczność na jakieś 200m

  • Były motorniczy - niezalogowany 2019-11-30 20:25:35

    Niech ,,redaktorz-gryzipiorki,uważają co piszą. Bo jeżeli są osoby poszkodowane to to jest kwalifikowane jako WYPADEK,A jeżeli takich osób nie ma, to to jest STLUCZKA,,.Radze być bardziej obiektywny.

  • gość 2019-11-30 21:24:10

    Poprawka WYPADEK LUB KOLIZJA

  • gość 2019-12-01 09:54:29

    Większość kierowców jezdzi dobrze tylko na egzaminie z prawa jazdy,bo inaczej nie zda.Potem jeżdżą po swojemu i parkują też.Mam okazje zaobserwować jak nasza przyszła inteligencja parkuje w okolicy Wyższej Szkoły Bankowej.

  • gość 2019-12-01 12:37:09

    Do ostatniej wypowiedzi na temat parkowania. Ja właśnie współczuje tej przyszłej inteligencji parkującej w okolicy WSB bo samochód trzeba gdzieś zaparkować a tam brakuje miejsc parkingowych, a szlachetna "straż miejska" tylko czeka z blokadami za rogiem.

  • gość 2019-12-01 22:08:04

    A niby gdzie mają parkować studenci z WSB jak w okolicy nie ma parkingów. Te co są to są zajęte od g. 5.00 To nie wina studentów. Będą parkingi będzie porządek!

  • Kopiernik - niezalogowany 2019-12-02 00:37:51

    Stluczka to jest jak mi pęknie 0,5 l w reklamówce

  • gość 2019-12-02 07:08:55

    To najgłupsze skrzyżowanie i często dochodzi tam do wypadków. Jakiś idi0ta z ZDM wymyślił tam jeden pas do prawoskrętu (przy małej ilości pojazdów skręcających w prawo i nie ma tam przejścia dla pieszych) a drugi pas do jazdy na wprost i lewoskrętu. Gdy skręcają w lewo (w Warszawską) blokują chcących jechać na wprost więc zaczyna się omijanie z prawej strony i wtedy wjeżdżają pod tramwaj lub skręcający pojazd z Woli Zamkowej w pl. św. Katarzyny. Może ktoś mądry przemalowałby pasy tak, aby był osobny lewoskręt i drugi pas do jazdy na wprost z prawoskrętem (jak to jest na normalnym skrzyżowaniu)?

  • też kierowca - niezalogowany 2019-12-02 10:36:09

    "A niby gdzie mają parkować studenci z WSB jak w okolicy nie ma parkingów. Te co są to są zajęte od g. 5.00 To nie wina studentów. Będą parkingi będzie porządek!" - To jest miejska legenda. Parkingi są, tylko nie chce się przejść 200 m. Nowy parking przy Grudziądzkiej w połowie pusty, stąd do WSB 5 minut piechotą. Jaśnie państwo, co musi podjechać karetą pod drzwi.

  • gość 2019-12-02 11:27:20

    "Parkingi są, tylko nie chce się przejść 200 m. Nowy parking przy Grudziądzkiej w połowie pusty, stąd do WSB 5 minut piechotą. Jaśnie państwo, co musi podjechać karetą pod drzwi."
    Z tego parkingu do WSB jest 750 m a nie 200m. W połowie jest pusty tylko w dni powszednie, a w weekendy jest na maxa. I niech Jaśni Pan nie pisze nieprawdy, bo jeszcze ktoś w to uwierzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 17:20:06

    To skoro nie ma miejsc to może pora jechać na zajęcia autobusem ?

  • gość 2019-12-02 18:57:12

    Można jechać jeszcze na koniu na oklep.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie