Wypadek na przejściu dla pieszych. Samochód potrącił trzy osoby! [PILNE]

11/10/2018 12:58
Wypadki, Wypadek przejściu pieszych Samochód potrącił osoby! [PILNE] - zdjęcie, fotografia

Informacja z ostatniej chwili.

Dziś (11 października) doszło do groźnego wypadku na przejściu dla pieszych przy ul. Broniewskiego 77. Samochód, jadący z centrum miasta w kierunku Bydgoszczy, potrącił trzech pieszych - w wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie są osoby poszkodowane.

Warto odnotować fakt, że do tego wypadku doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Nie wiadomo jednak, kto zawinił, czyli w tym przypadku zbagatelizował czerwone światło.

- Na miejscu cały czas są policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego wypadku - wyjaśnia w rozmowie z Oto Toruń Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Samochód prowadził 40-letni mężczyzna. Był trzeźwy.

W akcji uczestniczyła także Państwowa Straż Pożarna. Uwaga kierowcy, na miejscu nadal możecie się spodziewać utrudnień w ruchu. Dlatego warto zdjąć nogę z gazu.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

wypadek, bydgoskie przedmieście, toruń - komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 14:37:52

    To nie pierwszy raz na tym przejściu, żeby samochód jechał na czerwonym z niedozwoloną prędkością...

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-11 15:15:04

    Bardzo źle są tam wyregulowane światła!!! Kierowca, który jedzie z nadmierną prędkością (co na tym odcinku jest nagminne!) i decyduje się przejechać na żółtym świetle (a tak dzieje się zazwyczaj!), przejeżdża przez przejście, gdy dla pieszych jest już zielone światło. Widziałem to nie raz, nie dwa... - mieszkam w okolicy. Mam nadzieję, że odpowiednie służby odpowiedzialnie to zweryfikują dla bezpieczeństwa pieszych!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 18:14:46

    Nie ma jsk tlumaczyc kierowców! W nowy rok świata nie działały teraz działały ale zawsze tłumaczenia wszystko winne TYLKO nie kierowca! Śmiech na sali

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-12 08:11:11

    Absolutnie nie tłumaczę kierowców, jedynie opisuję rzeczywistość. Życzyłbym sobie np. zainstalowania fotoradaru i karania z całą surowością potencjalnych przestępców drogowych. Niestety znam życie... i wcale nie jest mi do śmiechu! Problem ze światłami jednak jest i to nie tylko moim zdaniem.

  • Oskar - niezalogowany 2018-10-12 10:14:30

    To przejście powinno posiadać żółtą kamerę która potrafi sfilmować kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle. Dzieje się to nagminnie w tym miejscu. Jestem mieszkańcem bloku obok przejścia. Ludzie zróbcie coś z tym. Bo bedzie więcej tragedii w tym miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:03:35

    Proponuje wybudować tunel dla pieszych a dla kierowców podnieść prędkość do 100 na godzine!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 11:18:56

    Byłem tam akurat na wycieczce klasowe i to było 10 a nie 11 wyszliśmy z bunkru tuż obok całego zajścia nie widziałem wszystkiego lecz słyszałem piski opon i były tam 4 samochody porozbijane przykra sprawa ale chyba nikt nie zmarł