8°C bezchmurnie

Wypadek autokaru. Są zabici i ranni! [PILNE]

Wypadki, Wypadek autokaru zabici ranni! [PILNE] - zdjęcie, fotografia

Informacja z ostatniej chwili.

Tragiczny bilans wypadku z udziałem autokaru, do którego doszło na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Konstantynowo w powiecie aleksandrowskim - gmina Waganiec - w wyniku tego zdarzenia 2 osoby zginęły, a 16 zostało rannych. Jak informuje RMF FM, poszkodowanych może być dużo więcej, bo autokarem podróżowało ok. 50 pasażerów.

Według wstępnych ustaleń Straży Pożarnej, autokar z nieznanych dotąd przyczyn wypadł na łuku drogi i przewrócił się na bok - wpadł do rowu. W tym momencie trwa akcja ratunkowa. Na miejscu jest sześć zastępów Straży Pożarnej, siedem karetek, a także policja. W akcji biorą także śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga jest aktualnie zablokowana. Wprowadzono objazd drogami powiatowymi przez miejscowości Raciążek - Sierzchowo - Brudnowo, przewidywany czas trwania utrudnienia ok. 2 godz.

Do tego tematu będziemy wracać.

Do wypadku doszło w miejscowości Konstantynowo

(TUB)

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

droga, wypadek, dk 10 - komentarze opinie

  • gość 2018-06-18 10:16:19

    Na mapie brak drogi 91 i miejscowości Konstantynowo.

  • gość 2018-06-18 16:12:29

    Czas aby rząd się zainteresował kierowcami autokarów zarabiamy ochłapy i pracujemy do 15 godzin dziennie , ile organizm może wytrzymać .Pracujemy fizycznie umysłowo i odpowiadamy za zdrowie i życie ludzi czy to dociera do kogos?Wogóle nami się nikt nie interesuje macie efekty które nie są pierwszymi i ostatnimi.

Dodajesz jako: Zaloguj się