Wyjątkowo bezmyślne zachowanie 22-latka na Starówce

Straż Miejska, Wyjątkowo bezmyślne zachowanie latka Starówce - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/03/2019 08:44

22-letni mężczyzna uszkodził dwa pojazdy zaparkowane na ulicy Przedzamcze w Toruniu.

W sobotnią noc (9 marca) na ulicy Przedzamcze strażnicy miejscy, którzy patrolowali toruńską Starówkę zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich kopał zaparkowane samochody. W wyniku tych uderzeń zniszczone zostały lusterka w dwóch pojazdach. Napastnik wpadł na gorącym uczynku - został zatrzymany przez strażników. - To 22-letni mieszkaniec jednej z jednej z podbydgoskich miejscowości - mówi Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Komendy Straży Miejskiej w Toruniu. Wandal został przekazany funkcjonariuszom policji. To kolejny taki przypadek w naszym mieście. Do podobnej sytuacji w tym roku doszło na parkingu przy ul. Gerwazego w Toruniu - tu również mężczyzna zniszczył zaparkowane samochody. Mundurowi nie mieli większych problemów ze złapaniem sprawcy. Zauważyli go nieopodal miejsca zdarzenia.

Okazało się, że to 28-letni mężczyzna, który na co dzień mieszka w Toruniu. Auto uszkodził za pomocą młotka, klucza narzędziowego i noża. Ponadto powybijał szyby i uszkodził karoserię. Właściciele aut wycenili straty na kilka tysięcy złotych. 

Za to przestępstwo grozi nawet pięć lat więzienia.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

starówka, toruń, straż miejska, lusterka - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-12 23:15:01

    Jeden z podbydgoskiej wiochy a drugi pewnie z bydgoskiego ale przedmieścia czyli też z wiochy ale podtoruńskiej i patologicznej.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 11:01:47

    Brawo

  • ..... - niezalogowany 2019-07-30 18:17:05

    Hahaha genek

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama