Wyjątkowa toruńska atrakcja wyróżniona prestiżowym znakiem jakości

Biznes, Wyjątkowa toruńska atrakcja wyróżniona prestiżowym znakiem jakości - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 16/08/2018 10:24

Pisaliśmy już o znaku “Made in Toruń”, który przyznawany jest najlepszym toruńskim firmom. Od niedawna poszczycić może się nim także Niewidzialny Dom.

Niewidzialny Dom jest jedną z zaledwie pięciu atrakcji turystycznych na świecie, które pokazują świat, nie odwołując się do zmysłu wzroku. Znak “Made in Toruń” uzyskał dzięki świadczeniu usług turystycznych na najwyższym poziomie.

Atrakcja mieści się przy ulicy Strumykowej. Zwiedzanie trwa około godziny i odbywa się w zupełnej ciemności. Doznania są bardzo silne, dlatego też zwiedzający muszą mieć ukończone 9 lat. Twórcy Niewidzialnego Domu postawili sobie za cel uświadamianie innych, jak wygląda życie ludzi niewidomych.

“Made in Toruń” to projekt Centrum Wsparcia Biznesu. Znak przyznawany jest tylko przedsiębiorcom prezentującym najwyższy poziom oferowanych produktów i świadczonych usług. Każda firma ubiegająca się o to wyróżnienie musi spełnić jeden z trzech warunków: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu,  produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta.

Projekt ma na celu wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Dzięki znakowi “Made in Toruń” firmy mają stawać się jeszcze bardziej wiarygodne w oczach zarówno klientów, jak i partnerów.

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

made in toruń, firmy, centrum wsparcia biznesu, niewidzialny dom - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama