Wszedł na toruński most bez żadnych zabezpieczeń [WIDEO]

Portal ototorun.pl 04/11/2019 17:00

Toruński vloger "Perła" wszedł na toruński most kolejowy bez żadnych zabezpieczeń. Wejście udokumentował za pomocą kamerki GoPro.

Vloger "Perła" z Torunia w przeszłości zdecydował się wejść na dach Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń PLAZA czy charakterystyczną konstrukcję przy Centrum Handlowym Atrium Copernicus. Tym razem opublikował - jego zdaniem - "mocny odcinek", bowiem wszedł bez żadnych zabezpieczeń na most kolejowy im. Ernesta Malinowskiego w Toruniu.

Nastolatek wspiął się na przeprawę i nagrał swój "wyczyn" za pomocą kamerki GoPro. Już na górze zaczął między innymi przedstawiać swoim fanom widoki czy... żonglować piłeczkami. – Kolejne marzenie spełnione. Jak opowiem mamie, to nie uwierzy – śmiał się vloger.

Długo na samym szczycie jednak nie był, bo obawiał się interwencji policjantów. Mundurowi znają już "Perłę", bowiem w lipcu musieli interweniować, kiedy ktoś zauważył vlogera i jego kolegę na środkowym cokole przęsła mostu drogowego im. Elżbiety Zawackiej. 

W przeszłości opisywaliśmy także wejście Marcina Banota z kanału BNT na toruński most drogowy im. Józefa Piłsudskiego. Wtedy na miejsce przyjechała karetka pogotowia, interweniowała też policja. Banot został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

(AM)

fot. Youtube

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, perła, wszedł na most, most w toruniu - komentarze opinie

  • Fred - niezalogowany 2019-11-04 10:46:49

    Wariat

  • gość 2019-11-04 11:42:21

    tez tam kiedys wlazalem ale nie nagralem filmu

  • Wierny - niezalogowany 2019-11-04 12:13:47

    Przydalo by sie aby sad dal z 5tysiakow kary ku przestrodze dla innych debilo

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 12:44:20

    Kolegium i do opracowania 100 h na ściance wspinaczkowej Mama nie uwierzy co za kretyn

  • gość 2019-11-04 13:02:15

    czemu wyzywać od wariatów....koleś chce zginąć to na życzenie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 15:30:21

    To naprawdę posrany koleś

  • fan perłyyt - niezalogowany 2019-11-04 15:50:47

    PRZECIEŻ TO PERŁAYT!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:38:13

    Debillll jednym słowem masz się czym chwalić A przykład dajesz młodszym i pomysły

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:40:20

    Debilll jednym słowem dajesz przykład młodszym i pomysły idź się leczyć !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:40:40

    Debilll jednym słowem dajesz przykład młodszym i pomysły idź się leczyć !!!!

  • mlody - niezalogowany 2019-11-04 18:41:15

    SZACUN ZIOMEK

  • gość 2019-11-04 18:53:09

    Skończony kretyn. Ładny dajesz przykład innym. Dobrze, że przy okazji nie spadłeś i prócz siebie nie zabiłeś jeszcze kogoś innego. 500zł mandat to śmiech. Prace społeczne w wymiarze kilkuset godzin z niepełnosprawnymi to może się czegoś nauczy.

  • Gość debil - niezalogowany 2019-11-04 19:00:47

    Dlaczego Debil? Dlaczego mandat i inne podobne pomysły? Też tam kiedyś byłem. Nie rozumiem tego hejtu. A komu zagrażał? Chyba nikomu. Gdyby załóżmy zginął w więzieniu, to było by ok? Ale spadając z mostu to już Ło Jeżu Śnięty!
    Wy Polacy widocznie lubicie kary, lubicie mieć surowe prawo i być pod butem...

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-11-04 19:05:45

    Chce sobie wchodzić to niech wchodzi inni tak robią i z tego kasę mają do odważnych świąt nalezy

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 19:08:02

    Jakoś BNT też wchodził i nikt się nie jarał tym, tym bardziej on sam.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-04 19:40:58

    Jak nie widzisz tu nic debilnego to widać jeszcze zbyt rozwinięty nie jesteś.

  • gość 2019-11-04 20:11:00

    Polska to okropny kraj...dlaczego tak zle wypowiadacie się o 2 osobie. Życzycie mu śmierci, wysyłacie go do więzienia i dajecie mu duże kary a chłopak tylko żyje pasją.

  • OPk - niezalogowany 2019-11-04 20:33:17

    "wbijajcie na INSTA" co za czub. Tam tylko niedorozwoje wchodzą co chcieliby żeby ich oglądano.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-05 13:44:04

    STARE BABY ***** PRĄDEM

  • Daro - niezalogowany 2019-11-05 16:34:18

    To mógł wziąć trochę farby i zacząć malować remont by się przydał

  • gość 2019-11-05 22:54:31

    Do Daro : Dobry pomysł,!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-06 00:13:02

    Jesteś smarkaty, głupi a do tego zapłacisz mandat.

  • Conti - niezalogowany 2019-11-06 01:05:20

    Dlaczego tyle hejtu i nienawiści się tu wylewa? Powiedzielibyście mu to w twarz czy takie chojraki z was siedzące przed szklanym ekranem, jarające się grami na playstation albo innym gównie? Weźcie dupy w troki i sami coś zróbcie ! Bo jak większość zakompleksionych Polaczków - siedzicie i pierdolicie .........

  • gość 2019-11-06 17:20:29

    super , brawo !

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie