Wraca Toruńska Liga Beach Soccera. Kto będzie mistrzem naszego miasta?

Inne dyscypliny, Wraca Toruńska Beach Soccera będzie mistrzem naszego miasta - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 31/07/2019 09:00

Przed nami czwarta kolejka Toruńskiej Ligi Beach Soccera. W sobotę (3 sierpnia) na boisku przy Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza znów zobaczymy miłośników plażowej odmiany piłki nożnej z naszego miasta i okolic.

Wraca Toruńska Liga Beach Soccera. Po przerwie spowodowanej walką o awans do ekstraligi w plażowej odmianie piłki nożnej na boisko przed Centrum Handlowo-Rozrywkowe wracają pasjonaci tego sportu z naszego miasta i okolic.

W najbliższych kolejkach drużyny będą nadrabiały zaległości. Na pierwszy weekend sierpnia zaplanowano cztery spotkania. Zgodnie z terminarzem na boisku przed Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza wystąpią wszyscy uczestnicy Toruńskiej Ligi Beach Soccera. Do tej pory nie ma informacji o zmianach w meczowym harmonogramie. 

W rozegranych do tej pory spotkaniach Zgoda Chodecz BST zgromadziła komplet punktów i przewodzi ligowej tabeli. Teraz piłkarze tego zespołu zmierzą się z ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski. Pozostałe spotkania, które odbędą się w sobotę (3 sierpnia) to starcia OK Serwis Toruń - Huragan Toruń, FC Toruń - CHFT Chełmża oraz Apacz Toruń - Niedźwiedzie Toruń.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. facebook.com/TorunPlaza

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

beach soccer, plaza, toruń plaza, boisko, toruńska liga beach soccera - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama