14°C bezchmurnie

WOŚP w Plazie! Kto gwiazdą wieczoru? [NASZ PATRONAT]

Wydarzenie, WOŚP Plazie! gwiazdą wieczoru [NASZ PATRONAT] - zdjęcie, fotografia

Centrum Handlowe Toruń Plaza dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Trwa odliczanie do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę akcja Jurka Owsiaka odbędzie się także w CH Toruń Plaza. Program tego wydarzenia jest niezwykle bogaty. Główną atrakcją finału będzie występ gwiazdy Moniki Lewczuk (godz. 16:30).

To artystka znana z takich przebojów jak: Tam, tam, Zabiorę Cię stąd, Ty i ja, Namieszałeś. Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje młodej artystki pop, która nie tylko śpiewa, ale i pisze teksty piosenek.

Gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w CH Toruń Plaza będzie Monika Lewczuk

Toruńska scenę reprezentować będzie młoda wokalistka Sara Pach, która dała się poznać w takich przebojach jak Sobą być i Niepodzielni, w którym zaśpiewała u boku znanego rapera Mezo.

Tego dnia CH Toruń Plaza odwiedzą również popularni sportowcy z Torunia, m.in. Twarde Pierniki, Katarzynki, toruńscy hokeiści i żużlowcy Get Well Toruń, na miejscu pojawią się także Robert Kościecha i Adrian Miedziński.

To nie ostatnia informacja dla miłośników czarnego sportu. 14-go stycznia cały zebrany dochód z wizyty w muzeum sportu żużlowego Speedway Nostalgia zostanie przekazany na WOŚP. Przy kasie znajdziecie specjalnie do tego celu przeznaczoną skarbonkę.

W tym roku podczas finału akcji Jurka Owsiaka będą zbierane pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

CH Toruń Plaza, 14 stycznia 2018 r. w godz. 11.00-17.30, Plac Orzechowy.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


wośp toruń, toruń plaza, sara pach, monika lewczuk - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się