Włamanie do popularnego w Toruniu marketu spożywczego!

Sprawy kryminalne, Włamanie popularnego Toruniu marketu spożywczego! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 30/04/2019 12:56

Trzy osoby zatrzymane na gorącym uczynku przez policję. Dwie kobiety i mężczyzna włamali się do jednego z marketów na toruńskim Podgórzu.

W minioną niedzielę (28.04) około godz. 22:30 na policję wpłynęło zgłoszenie o podejrzanych osobach, które prawdopodobnie próbują włamać się do przybudówki jednego z marketów spożywczych przy ul. Poznańskiej.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli dwie kobiety i mężczyznę, którzy łomem wyważyli drzwi do pomieszczenia i wynieśli z niego produkty spożywcze. - Włamywacze byli zaskoczeni pojawieniem się mundurowych - mówi Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.  Kobiety w wieku 20 i 26 lat oraz 23-letni mężczyzna trafili prosto do policyjnej celi. Okazało się, że chwilę wcześniej ta sama trójka dokonała podobnego włamania w innym sklepie spożywczym, gdzie również ich łupem padły produkty spożywcze.

Straty w wyniku tego przestępstwa zostały oszacowane na kilkadziesiąt złotych. Złodziejskie trio już usłyszało zarzuty - grozi im teraz do 10 lat więzienia.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, policja, lidl, podgórz, włamanie do sklepu - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 16:06:11

    Jaki to sklep?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 21:30:40

    Może Lidl bo w słowach kluczowych jest wymieniony pod artykułem

  • gość 2019-04-30 21:38:12

    Wydaje mi się, że chodzi o Polo, lub jakiś inny mniejszy. Zresztą nieważne. Ważne, że złapani. Szkoda tylko, że nie mogą im obciąć rąk dla przykładu, aby inni złodzieje trzy razy się zastanowili.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 23:45:23

    To małolaty nie myślą i za takie gówno, teraz będą siedzieć parę lat.. Głupota ludzka nie zna granic.

  • TORUNIAK - niezalogowany 2019-05-01 08:55:02

    Biedna policja gdyby nie obywatelska postawa czujność policją nie miałaby czym się chwalić !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 14:06:07

    Teraz dostaną order od Rydzyka

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 14:21:57

    Może bieda ich zmusiła, chodź w ich wieku nie trudno o pracę...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 22:46:31

    A co Rydzyk ma do tego? Serio na tym świecie sa upośledzone osoby które łączą wszystko z rydzykiem albo pisem a nawet z po...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-13 23:44:06

    Za kradziez dostana 10 lat wiezienia, a 26 latek, ktory kierowal bmw z predkoscia 85 km/h zamiast 50 km/ h i zabil 2 kobiety moze dostanie 8 lat. Czy kary wymierzaja sedziowie czy niespelna rozumu ludzie? Chyba ci drudzy, ktorzy tylko nazywaja sie sedziami!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 16:11:45

    Jeśli nie mieli żadnych zarzutów wcześniej dostaną zawiasy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 16:13:07

    Tylko się tak mówi do 10 lat a nie 10 mogą dostać pracę społeczne

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie