Wydarzenie, Weekend znakiem nieruchomości Toruniu - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 08/03/2019 08:44

W najbliższy weekend (9 i 10 marca) odbędą się Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” oraz Kujawsko - Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR”. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowym PARK, a jego start przewidziano na godzinę 10:00. Ich organizatorem jest Urbitor Sp. z.o.o.

XIV Targi  Budownictwa i Targi  Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM” to okazją, aby producenci mogli pochwalić się swoimi wyrobami, a dystrybutorzy - pokazać świadczone usługi, sprzyjające sprawnemu prowadzeniu działalności.

Od lat organizacja targów spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. W dotychczas zorganizowanych 13 edycjach pojawiło się wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w tej branży. Udział w takim wydarzeniu często skutkuje również nawiązaniem nowych kontaktów handlowych i wymianą cennych uwag oraz doświadczeń.

Organizator, spółka Urbitor Sp. z o.o. zapewnia, że w czasie targów pracownie projektowe i firmy wykonawcze zaprezentują aktualne trendy wyposażenia i wykończenia wnętrz oraz najnowsze inspiracje w ich aranżacji. Dla wszystkich zainteresowanych tematyką budownictwa równie ważna wydaje się prezentacja materiałów budowlanych - tych dopiero mających podbić światowe rynki i takich, których wykorzystanie obecnie jest największe.

Ostatnie lata to także boom na atrakcyjne, funkcjonalne ogrody i łazienki, zatem tych tematów również nie sposób pominąć w repertuarze wydarzenia, traktującego temat budownictwa i mieszkalnictwa traktuje tak kompleksowo.

Inna gałąź tego przemysłu, ta odpowiadająca za zapełnienie wybudowanych budynków, reprezentowana będzie przez przedstawicieli agencji obrotu nieruchomościami, którzy uczestnicząc w obrocie lokalami, doskonale znają potrzeby osób szukających mieszkań bądź nowych przestrzeni dla swojej działalności oraz związane z tym problemy.

Całość dopełni obecność banków i instytucji ubezpieczeniowych, tak aby goście mogli dowiedzieć się jaką ofertę przygotowują komercyjne instytucje finansowe w odpowiedzi na zmieniającą się sytuację na rynku i nowe potrzeby klientów.

Równolegle, w tym samym miejscu trwać będą Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne “INVEST-TOR”. Będzie to XII edycja jedynych w regionie targów, na których prezentowane są plany inwestycyjne miast, gmin i regionów. Będzie także możliwość poznania zasad działania i perspektyw funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych oraz parków technologicznych. To wszystko pozwoli zobaczyć jak wyglądać będzie interesujący nas teren oraz zorientować się w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, by w przyszłości wybudować bądź kupić tam mieszkanie lub podjąć działalność gospodarczą.

Oczywiście taka inwestycja wymaga przygotowania i dokładnego rozeznania. W tym aspekcie radą i fachową wiedzą służą również obecni na spotkaniu pracownicy banków, firm  z branży nieruchomości i deweloperzy. To zatem okazja do zorientowania się w  dostępnych źródłach finansowania inwestycji czy obowiązujących trendach na rynku nieruchomości.

Targom “INVEST -TOR” towarzyszyć będą również warsztaty organizowane przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, w czasie których na praktycznych przykładach będą omówione kwestie związane z tematyką wydarzenia. Dla dzieci przewidziano zabawy i konkursy.

Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „OD DZIAŁKI PO DOM" oraz Kujawsko - Pomorskie Targi Inwestycyjne „INVEST-TOR” rozpoczynają się w sobotę, 9 marca o godzinie 10:00. Pierwszego dnia spotkanie ma trwać przez 7 godzin. Natomiast 10 marca wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 10:00 -16:00. Wstęp wolny!

(Arkadiusz Kobyliński)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum targowe park, targi inwestycyjne, targi mieszkaniowe, targi budownictwa - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama