Wakacje 2018 w Młynie Wiedzy [WIDEO]

22/06/2018 11:46

Poczuj moc nauki w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Wakacje to doskonała okazja, aby odwiedzić toruńskie centrum nauki, które przekonuje, że #naukatotakieproste na interaktywnych wystawach, warsztatach i ścieżce zwiedzania.

W okresie wakacji Młyn Wiedzy przygotował 12 specjalnych warsztatów, które będą realizowane w dwóch okresach: 26 czerwca-5 sierpnia i 7 sierpnia-2 września. Na początku: „Kolej na kolej” poświęcone kolejnictwu, „Morza szum”, dzięki którym uczestnicy poznają organizmy żyjące w Morzu Bałtyckim, „Maszyny Leonarda”, na których powstaną maszyny wzorowane na dziełach włoskiego konstruktora.

Nie zabraknie zajęć, dzięki którym łatwiej będzie uporządkować przestrzeń biurka, poćwiczyć aparat mowy oraz poznać historię lotnictwa. W drugim okresie będzie można uczestniczyć w zajęciach z tworzenia animacji, ochroną przed zwierzęcym napastnikiem, poznawania różnych kultura świata, budowania bolidów napędzanych silnikiem elektrycznym, rozwijających logiczne myślenie.

Do dyspozycji zwiedzających będą również interaktywne wystawy oraz ścieżka zwiedzania na wystawie „Kalejdoskop”. Obecnie w naszym centrum jest dostępnych 9 interaktywnych wystaw.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Wakacje 2018 w Młynie Wiedzy [WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |