W Toruniu zostanie otwarty wyjątkowy sklep dla zwierząt

Komunikaty, Toruniu zostanie otwarty wyjątkowy sklep zwierząt - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/12/2018 08:52

Sklep Maxi Zoo zostanie otwarty także w Toruniu! Z tej okazji, 21 grudnia personel sklepu zaprasza wszystkich mieszkańców Torunia do Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza wraz ze swoimi zwierzętami na wielkie otwarcie.

Maxi Zoo to popularna w Polsce sieć specjalistycznych sklepów dla zwierząt, która 21 grudnia będzie świętować wielkie otwarcie swojego sklepu w Toruniu. Już od godziny 9:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza na mieszkańców będą czekały wyjątkowe okazje. Każdy mieszkaniec  jest mile widziany ze swoim pupilem, dla którego przygotowano darmowe przekąski i wodę. Z kolei właściciele będą mogli skorzystać z porad wykwalifikowanego personelu.

- Otwarcie każdego nowego sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem. Chcemy, aby Maxi Zoo było dla mieszkańców Torunia i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Dlatego tworzymy miejsce, do których klienci mogą przyjść z swoimi pupilami i zawsze uzyskają specjalistyczną poradę dotyczącą doboru diety, dbania o zdrowie czy odpowiedniej pielęgnacji zwierząt, bez względu na gatunek. Cieszę się, że jesteśmy już w Toruniu. Dlatego z tej okazji zapraszam wszystkich mieszkańców i miłośników zwierząt do wspólnego świętowania otwarcia Maxi Zoo –   komentuje Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży w Maxi Zoo Polska.

Z okazji otwarcia cały asortyment w sklepie w dniach 21-23 grudnia będzie objęty 20% zniżką. Na klientów czekają także do odebrania karty klubowiczów - Maxi Klub - które umożliwiają zbieranie pieczątek. Za każde 30 zł będzie można odebrać pieczątkę, a za 10 zebranych – zyskać zniżkę w wysokości 15 zł przy następnych zakupach.

Maxi Zoo to wyjątkowy sklep, w którym właściciele są zawsze mile widziani ze zwierzętami. Maxi Zoo stawia na poprawienie komfortu właścicieli zwierzaków i ułatwienie im codziennej opieki nad swoimi pupilami. Sklepy działają zgodnie z filozofią „miłość do zwierząt”, dlatego, by nie stresować zwierząt i nie narażać ich na dyskomfort, nawet pomimo dużych powierzchni, Maxi Zoo nie prowadzi sprzedaży żywych zwierząt. Maxi Zoo organizuje natomiast akcje charytatywne skupiające się na pomocy zwierzętom w okolicy oraz akcje ogólnopolskie – jak pomoc psim ratownikom, pracującym w GOPR.

Na pupili zawsze czekają darmowe smakołyki oraz woda, a na ich opiekunów – porady od specjalistów. W Maxi Zoo znajduje się ponad 6000 produktów dedykowanych zwierzętom, nie tylko psów i kotów, lecz także ptaków, gryzoni oraz ryb akwariowych. W Maxi Zoo można znaleźć aż trzynaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych. Zatem każdy, znajdzie coś dla siebie i swojego zwierzaka.

Wielkie otwarcie w piątek (21 grudnia) o 9:00 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

W Toruniu zostanie otwarty wyjątkowy sklep dla zwierząt komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama