W Toruniu powstaje nowy obszar inwestycyjny. Działki idą pod młotek za 7,5 mln zł

Biznes, Toruniu powstaje obszar inwestycyjny Działki młotek - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Arkadiusz Kobyliński 05/09/2019 08:33

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. sprzedaje tereny inwestycyjne w południowo-zachodniej części Torunia. Pod młotek pójdzie 10 działek.

Oferowane na sprzedaż grunty leżą na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego. Znajdują się w południowo-zachodniej części miasta, a dokładniej w rejonie ulicy Gen. W. Andersa, Poznańskiej oraz trasy S-10.

Łączna powierzchnia 10 działek to 5,46 ha, a suma ich cen wywoławczych wynosi ponad siedem i pół miliona złotych. Za najmniejszą mierzącą 0,3214 ha trzeba zapłacić minimum 455 tys. złotych, natomiast największa (0,8492 ha) to koszt co najmniej 1 185 000 000 złotych. 

– Działki położone są w lewobrzeżnej części miasta i stanowią część nowopowstającego obszaru inwestycyjnego – podaje Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. Dużym atutem terenów znajdujących się pomiędzy ulicą Gen. W. Andersa, a trasą S-10 jest fakt, że posiadają już kompleksowe uzbrojenie w drogi i niezbędne sieci. Są niezabudowane i niezagospodarowane.

Propozycja skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy będą mogły tam prowadzić działalność usługową, produkcyjną, bądź wykorzystać jako składy, czy magazyny. Lewobrzeżna część Torunia ma być w przyszłości jednym z najważniejszych terenów przeznaczonych na nowe inwestycje.

– Przetarg zaplanowano na 16 września 2019 roku w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA przy ul. Włocławskiej 167, budynek ,,A’’, sala nr 203. Wadium ustalono w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić do 9 września 2019 r. Przed przystąpieniem do przetargu jego uczestnik winien we własnym zakresie ustalić możliwość realizacji na nieruchomości planowanego przedsięwzięcia oraz jego zgodność z przepisami odrębnymi – informuje Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. 

Dokładne informacje o cenach wywoławczych, precyzyjnej lokalizacji działek oraz ich przeznaczeniu budowlanym znajdziecie tutaj.  

(Arkadiusz Kobyliński)

fot.pixabay.com, CWB

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

biznes, toruń, działki inwestycje, toruński park technologiczny, centrum wspracia biznesu, - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama