7°C bezchmurnie

W Toruniu odbyły się Targi Nieruchomości [FOTO]

W weekend (22-23 września) odbyły się Toruńskie Targi Nieruchomości. W ofercie znalazły się między innymi działki, domy i mieszkania.

Organizatorem wydarzenia, które odbyło się w Centrum Targowym “Park”, był Urbitor Sp. z o.o. Targi stanowiły idealną okazję na zakupy zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. W ofercie coś dla siebie znaleźć mogli wszyscy planujący zakup działki, mieszkania, domu lub chcący wyremontować lub urządzić własne M.

Nie zabrakło oczywiście znanych marek. Udział w wydarzeniu wzięły firmy i instytucje związane z branżą budowlaną, deweloperską, meblarską, ubezpieczeniową czy finansową. Na targach można było także przyjrzeć się miejskiej ofercie nieruchomości inwestycyjnych, działek pod dom czy lokali na sprzedaż.

Na stoisku przygotowanym Przez Centrum Wsparcia Biznesu i Wydział Gospodarki Nieruchomościami pojawiły się między innymi najnowsze materiały promocyjne z ofertą miejskich działek.

Mapę nieruchomości wchodzących w skład miejskiej oferty była bardzo gęsto wypełniona. Znalazły się tam zarówno działki pod budowę domów jednorodzinnych (np. przy ulicach Św. Klemensa czy Brzoskwiniowej), jak i tereny inwestycyjne. Powierzchnia największej oferowanej działki to aż 28 hektarów. Znajduje się ona przy ul. Kociewskiej. Z kolei łączna powierzchnia nieruchomości leżących w Strefie Inwestycyjno-Logistycznej Toruń-Wschód to ponad 35,5 ha.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


centrum wsparcia biznesu, toruńskie targi nieruchomości - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się