Wydarzenie, Toruniu nauczą prowadzić biznes - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 16/02/2019 13:03

Usługi e-commerce, budowanie marki w sieci czy prawa do korzystania z zasobów dostępnych w Internecie to kwestie, interesujące coraz więcej osób. Bezpłatne szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” organizowane w ramach projektu pn. „torun.direct – dobre połączenie z biznesem” jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Warsztaty to część procesu, który zakłada szeroko rozumiane podnoszenie kompetencji cyfrowych. W związku z tym organizatorzy przewidują różnorodną tematykę obejmującą: m.in. prawa autorskie, licencje i wolne oprogramowanie, paragony i faktury on-line, e-administracja biznesu on-line, transakcje internetowe, optymalizacja zakupów i sprzedaży, finanse w Internecie.

Do wzięcia udziału w szkoleniu „Moje finanse i transakcje w sieci” konieczne jest ukończenie 25. roku życia oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj. Podczas interaktywnych zajęć uczestnicy przeanalizują przypadki konkretnej działalności związanej z tematyką spotkania.

Warsztaty odbędą się w Centrum Aktywności Lokalnej 2 Piętro, przy ulicy Konopnickiej 13 w Toruniu, w dniach 27-28.02.2019 r. (środa i czwartek).  Biorący w nich udział, otrzymają specjalne certyfikaty.

Projekt pn.„torun.direct – dobre połączenie z biznesem” adresowany jest do osób powyżej 25 roku życia i trwać ma do stycznia 2020 roku. Zakłada realizację 48 szkoleń pozwalających nabyć umiejętności niezbędne do bezpiecznego i swobodnego korzystania z handlu elektronicznego, a także podniesienie świadomości wpływu Internetu na prowadzeniu skutecznego biznesu. Finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, przeznaczonych na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wsparcia biznesu w toruniu, toruńskie centrum aktywności lokalnej 2.piętro, szkolenie „moje finanse i transakcje w sieci” - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama