W Toruniu będzie można bezpłatnie sprawdzić stan techniczny samochodu

Komunikaty, Toruniu będzie można bezpłatnie sprawdzić techniczny samochodu - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 02/08/2019 09:44

Już w najbliższą sobotę (3 sierpnia) w pobliżu centrum handlowego przy ul. Grudziądzkiej 162 będzie można bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego samochodu. Akcję organizuje "ProfiAuto PitStop".

Ekipa "ProfiAuto PitStop" to specjaliści, którzy bezpłatnie sprawdzają stan techniczny samochodów nie tyko w całej Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji. – Od 2014 roku za pomocą akcji zachęcamy miejscowych kierowców do regularnego sprawdzania kondycji swoich samochodów. Badania odbywają się w mobilnym centrum diagnostycznym przez cały rokw miejscach najczęściej odwiedzanych przez kierowców - takich, jak np. parkingi przy centrach handlowych – chwali się ekipa na swojej stronie internetowej. 

Już w najbliższą sobotę (3 sierpnia) specjaliści zawitają do Torunia. W okolicach centrum handlowego przy ul. Grudziądzkiej 162 od 10:00 do 16:00 będą sprawdzać między innymi stan zawieszenia, oświetlenia, ogumienia oraz płyny eksploatacyjne, czyli elementy, które kierowcy powinni kontrolować niezależnie od pory roku.

– Na miejscu dostępni będą eksperci ProfiAuto Serwis, którzy odpowiedzą na wszystkie motoryzacyjne pytania. Każdy gość akcji PitStop otrzyma również przydatny samochodowy gadżet – zapowiadają organizatorzy.

Ale pamiętajcie, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego, lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się, że poruszamy się sprawnym samochodem.

Akcja "ProfiAuto PitStop" już w najbliższą sobotę (3 sierpnia) od 10:00 do 16:00 w okolicach centrum handlowego przy ul. Grudziądzkiej 162.

(Redakcja)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

bezpłatny przegląd samochodu w toruniu, profiauto pitstop, toruń, grudziądzka - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama