W Toruń Plaza odbędzie się casting na Miss Polonia 2019

Wydarzenie, Toruń Plaza odbędzie casting Polonia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 20/03/2019 09:33
MAR 30
Toruń Plaza godz: 13:00

W toruńskim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza odbędzie się casting Miss Polonia województwa kujawsko-pomorskiego 2019! Eliminacje do konkursu zaplanowano na 30 i 31 marca 2019r., w godzinach 13-19.

Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również inteligentna, elokwentna, która nie jest obojętna na pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Miss Polonia aktywnie wspiera działalność charytatywną pomagając domom dziecka, fundacjom, dzieciom chorym i biednym. Miss Polonia wspiera też kampanie i akcje społeczne oraz propaguje zdrowy tryb życia.

Uwaga! Kandydatki muszą spełniać następujące kryteria:

  • wiek: 18-28 lat
  • obywatelstwo: polskie
  • stan cywilny: bezdzietna panna
  • brak widocznych blizn i tatuaży na ciele

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 80-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

Konkurs Miss Polonia szczyci się bogatą i wieloletnią tradycją. „Miss Polonia posiada ogromną dozę wdzięku. Ma jasną, polską twarz i zgrabną dziewczęcą postać. Bądźmy pewni, że wzbudzi zachwyt w Paryżu”. To werdykt jury podczas pierwszych wyborów Miss Polonia odbywających się w 1929 roku w Warszawie.

W ciągu 89 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 39 Polek. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje wyjątkowe trofeum – bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

\

W Toruń Plaza odbędzie się casting na Miss Polonia 2019 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama