17°C bezchmurnie

W regionie trwają poszukiwania 39-latka. Mężczyzna powiedział, że chce popełnić samobójstwo [FOTO]

Policja z Lipna poszukuje Pawła Politowskiego. To 39-latek, który w minioną sobotę zadzwonił do członka rodziny i zwierzył się, że w związku z problemami chce odebrać sobie życie.

Ostatni raz Paweł Politowski kontaktował się telefonicznie z jednym z członków rodziny w sobotę 5 października, ok. godz. 9:00. Mieszkaniec Bobrownickiego Pola miał zamiary samobójcze. Ostatnio przemieszczał się zielonym oplem vectrą.

- Od soboty poszukuje go kilka jednostek policji i straży pożarnej - mówi podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. - Lipnowska komenda zaangażowała w poszukiwania kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym psy tropiące.

W akcję zaangażowani zostali także włocławscy policjanci. Do poszukiwań wykorzystano także dron należący do tucholskiej komendy, z kolei poznańscy funkcjonariusze przybyli na miejsce z urządzeniem do namierzania sygnału telefonicznego.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Bobrowniki poszukiwania realizują także na Wiśle. Jak na razie, mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, obejmujących gminę Bobrowniki i sąsiadujące miejscowości nie udało się odnaleźć mężczyzny.

Zaginiony to 39-letni Paweł Politowski, mieszkaniec Bobrownickiego Pola. Ostatnio ubrany był w brązową kurtkę zamszową, spodnie dżinsowe, buty sportowe czerwone. Istotne informacje w sprawie zaginionego można zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

(TUB)

fot. KPP Lipno

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

W regionie trwają poszukiwania 39-latka. Mężczyzna powiedział, że chce popełnić samobójstwo [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się