W podtoruńskiej gminie odbędzie się wyjątkowa wycieczka rowerowa

Wydarzenie, podtoruńskiej gminie odbędzie wyjątkowa wycieczka rowerowa - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 04/05/2019 15:08

Sołectwo Grębocin zaprasza do aktywnego spędzenia niedzieli. 5 maja zorganizuje Rodzinną Wycieczkę Rowerową, która gwarantuje nie tylko sportowe wrażenia, ale również atrakcyjnie spędzony czas na łonie natury.

Rada Sołecka Grębocin, Gmina Lubicz oraz Grupa Inicjatywna Nowego Stowarzyszenia “Dla Złotorii” przygotowały dla mieszkańców wyjątkową wycieczkę rowerową. Pasjonaci kolarstwa, zwolennicy rekreacji wśród malowniczych terenów, grupy przyjaciół czy całe rodziny - oni wszyscy powinni skorzystać z rajdu rowerowego, który odbędzie się w 5 maja.

Jego trasa rozpoczyna się przed szkołą w Grębocinie, gdzie o godzinie 10:45 planowana jest zbiórka, aż do Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym. Organizatorzy zapewniają prawie 20 kilometrową "podróż" wiodącą przez malownicze tereny położone w gminie Lubicz, moc atrakcji i konkursów z nagrodami, pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika, a także poczęstunek dla wszystkich osób biorących udział w tej sportowo-turystycznej wycieczce.

Bardzo ważne jest to, że w zabezpieczenie i pilnowanie porządku podczas całej imprezy włączyły się zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Grębocina i Złotorii oraz Policja. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie również ratownictwo medyczne.

Propagowanie zdrowego stylu życia, podziwianie uroków przyrody podtoruńskiej gminy, a także integracja jej mieszkańców to cel, jaki stawiają przed sobą organizatorzy. Bez wątpienia 20 kilometrów, które mają przed sobą uczestnicy rajdu oraz wspólnie spędzony czas po jego zakończeniu to odpowiedni okres, aby udało się je wszystkie zrealizować.

Wszyscy chętni do wzięcia udział w Rodzinnej Wycieczce Rowerowej proszeni są o zapisanie się u pani sołtys Grębocina Beaty Żurawskiej pod numerem telefonu: 793988269.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot.pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

grębocin, wycieczka rowerowa, - komentarze opinie

  • gość 2019-05-05 12:46:59

    Uprzejmie proszę o informację - ile ta kolesiowska imprezka kosztowała i komu konkretnie płacono faktury?

  • gość 2019-05-05 19:06:54

    Drogi "gościu"! Ta ekipa działa tak operatywnie, iż nie potrzebuje faktur. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez sponsorów. Zapraszamy na kolejne wydarzenia :)

  • gość 2019-05-06 09:52:48

    Brawo. Czy możesz gościu wyjawić, kto był sponsorem?

  • gość 2019-05-06 09:58:23

    Acha - i jeszcze jedno. Policja jechała darmo? dwa radiowozy.

  • gość 2019-05-06 10:12:41

    Czy w trakcie rajdu p. pracownik UG zauważył może dziury w asfalcie na wielu ulicach Grębocina i Lubicza Dolnego? Mam, mam pomysł - może by tak zorganizować rowerową lustrację ulic w Lubiczu Dolnym. Ja mogę popilotować jakby co. I druga sprawa – dlaczego w Święto Flagi urzędnicy od promocji zapomnieli o nim na stronie? Hańba. Dlaczego ze ściany urzędu zniknął baner niepodległościowy? Hańba i wstyd. I smutek. Lubicz zapamięta.

  • gość 2019-05-06 15:05:07

    Idź pisorze won! Dobrze, że zdjęli te nacjonalistyczne symbole.

  • gość 2019-05-07 10:08:56

    Ponownie proszę informatora gminnego o ujawnienie sponsora wycieczki rowerowej.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-07 22:44:41

    A miało być tak pięknie... a tu nic tylko tematy zastępcze, wycieczki, jak uroczo może się do roboty weźcie. Tylu fachowców pozatrudniali. Zaraz powiedzą - ludzie dla zdrowia zacznijcie jeździć na rowerach do pracy i problem korków w Lubiczu rozwiązany.

  • gość 2019-05-08 07:54:36

    W Lubiczu bez zmian. Cieniasy zastąpione dnem.

  • gość 2019-05-08 08:24:32

    Dajcie im szansę. Ja daje kredyt zaufania. ALE Po Górce chodzą plotki, że kolejny, któremu nie udało się dostać do rady gminnej (u nas to oczywiście wiadomo kto to jest) dostanie fuchę w wodociągach. Jak to będzie prawda to ja przysięgam że sam będę kandydował na radnego, aby ich przegonić.

  • gość 2019-05-08 13:40:50

    Grrru, grruuu

  • gość 2019-05-09 09:31:01

    Tak to wszystko czytam i się zastanawiam - coś się dzieje, ewidentnie, ale nikt nic nie wie. bo to są jakieś spinki między starą a nową władzą. Marzy mi się, żeby przyszło do Lubicza naprawdę nowe. Wywalić tych dziadków z rady gminy, przeczyścić urząd ze zgredów, przejrzeć placówki gminne, usunąć krewnych i znajomych. I zacząć od zera na nowo.

  • gość 2019-05-09 12:55:30

    Gościu powyżej - to może zorganizujemy się? ja mam podobne odczucia. Czas pomysleć o miotle.

  • gość 2019-05-10 07:34:51

    OK, wpadnij dziś do Lubicza Górnego do Piekusia ok. 17.00

  • gość 2019-05-10 11:30:18

    Czy kobitki są też welcome? Pozwolę sobie wbić.

  • gość 2019-05-10 11:35:41

    Zmarnowane nadzieje!!! Omotali wszystkich, brudna kampania i wielkie nic! Ludzie, srednia wieku w radzie gminy chyba grubo powyzej 40, ale chyba juz czas, idzie nowe!!!

  • gość 2019-05-16 09:33:40

    Czy urzędnik, który pisał o sponsorach rajdu rowerowego może odpowiedzieć na moje pytanie - kto był sponsorem? nie mogę doczekać się odpowiedzi.

Dodajesz jako: |