6°C bezchmurnie

„Uwaga! TVN” prosto z ul. Urzędniczej w Toruniu. Obejrzyj cały odcinek [WIDEO]

Stacja TVN na swojej stronie opublikowała cały odcinek programu "Uwaga! TVN", który został wyemitowany na żywo 17 września w okolicach ul. Urzędniczej w Toruniu.

Pod tytułem newsa znajdziecie 13 minutowy fragment programu, natomiast cały odcinek obejrzycie po kliknięciu TUTAJ.

Ulica Urzędnicza, która znajduje się na Podgórzu, to znane miejsce nie tylko dla mieszkańców Torunia. To właśnie tam mieszka Daniel "Magical" Zwierzyński - obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w polskim internecie. W dużym skrócie na jego "patostreamie" można oglądać życie ludzi, którzy nie stronią od alkoholu. To wielogodzinne libacje, kłótnie czy nawet bijatyki. Nic więc dziwnego, że patologicznymi zachowaniami na ulicy Urzędniczej zainteresowali się dziennikarze "Uwagi!".

- Dlaczego tacy patostreamerzy jak Daniel Magical i inni są od lat nietykani? Dlaczego władza traktuje ich jak święte krowy, którym nic nie można zrobić? Dlaczego policja nie reaguje skutecznie, kiedy upijają się w przestrzeni publicznej jaką jest internet? - pytał na początku poniedziałkowego programu prowadzący Ryszard Cebula.

Na ulicy Urzędniczej pojawiła się nie tylko ekipa TVN, ale również mieszkańcy naszego miasta. Ryszard Cebula rozmawiał między innymi z młodzieżą, która przyznawała, że zna Daniela Magicala, ale jest zażenowana jego zachowaniem na tak zwanych patostreamach.

Negatywne opinie na temat Daniela Zwierzyńskiego wyrażali też jego sąsiedzi. Zwracali uwagę, że od kilku lat na osiedlu jest niespokojnie nie tylko w dzień, ale również w nocy. - Budzę się w nocy kilka razy, bo ciągle są jakieś krzyki. To zdarza się praktycznie codziennie - mówił jeden z uczestników programu. 

Sąsiedzi przyznali, że wielokrotnie zgłaszali policji nieodpowiednie zachowanie Zwierzyńskiego oraz jego kolegów, ale po czasie stwierdzili, że była to tylko strata czasu, bo mundurowym nie udało się wprowadzić porządku na ich osiedlu. - Sąsiadów mam kilku, z którymi dobrze żyje i ich przeprosiłem. Ale są też tacy, którzy mają bardzo dużo za uszami. Od stawiania zarzutów są policja i sąd. Służby regularnie sprawdzają wszystko, co się dzieje u mnie w domu. Jesteśmy też w kontakcie z prokuraturą - tłumaczył Magical. 

Na koniec programu słynny "patostreamer" zadeklarował, że od kilku miesięcy nie pije alkoholu i zupełnie zmienił swoje życie. Jednak nie żałuje swojego zachowania z przeszłości, bowiem, jak sam przyznał, nie byłby teraz tak popularny i nie dostałby propozycji udziału w zawodach MMA dla celebrytów. - Nie wstydzę się tego, co robiłem. Niczego nie ukradłem - dodał Zwierzyński.

- Powinniśmy walczyć ze zjawiskiem "patostreamingu". Wydaje się, że państwo sobie nie radzi, dlatego jedyne, co możemy zrobić, to zaapelować do rodziców - musicie wziąć sprawy we własne ręce i skutecznie zając się swoimi dziećmi. Trzeba je odizolować od tego, tłumaczyć i przestrzegać. Nikt za was tego nie zrobi - zakończył program Ryszard Cebula.

(fot. Instagram programu "Uwaga!")

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


cały odcinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się