Uwaga! Polna zamknięta. Korki na Józefa! [FOTO]

Wiadomości, Uwaga! Polna zamknięta Korki Józefa! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Filip Sobczak 27/06/2017 08:55

Od poniedziałku (26 czerwca) nie możemy przejechać przez część ulicy Polnej (od Szosy Okrężnej do Szosy Chełmińskiej). Roboty powodują korki w innych częściach miasta.

Wczoraj w godzinach szczytu kierowcy z Torunia musieli stać w uciążliwym korku na ulicy św. Józefa - od szpitala na Bielanach do Szosy Chełmińskiej. Do tej pory ta ulica była niemalże zawsze pusta, a wczoraj ten krótki odcinek był totalnie zakorkowany.

- Jestem bardzo rozczarowany. Musiałem dostać się od Okrężnej na Wrzosy, więc wybrałem ulicę św. Józefa. Tam natrafiłem na korek. Stałem tam około 15 minut. Zwykle pokonuje tę trasę w 15 sekund! - napisał nam nasz czytelnik.

Dlatego dziś w godzinach szczytu uważajcie na Chełmińskim Przedmieściu i na Bielanach. Wybierajcie odpowiednią ulicę i nie wpadnijcie na jakiś korek. 

Roboty na Polnej od Szosy Okrężnej do Szosy Chełmińskiej potrwają jeszcze dwa miesiące.

Powyżej możecie zobaczyć, jak wyglądała wczoraj ulica św. Józefa w godzinach szczytu. Za zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi.

Jeśli masz jakiś problem lub spotkało Cię jakieś ciekawe wydarzenie w Toruniu, to czekamy na Twoje zgłoszenie na - [email protected]

Uwaga! Polna zamknięta. Korki na Józefa! [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama