Komunikaty, Uwaga! Pół Torunia problemami dostawą ciepła - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 03/04/2019 11:54

Ważny komunikat PGE Toruń. Szykujcie się na niedogodności - jutro na sporej części naszego miasta wystąpią problemy z dostawą ciepła i wody.

PGE Toruń informuje, że jutro (tj. w czwartek 4 kwietnia) od godz. 8.30 do 17.00 w okolicy Dworca PKP Toruń-Wschodni zostaną przeprowadzone niezbędne prace zabezpieczające odcinek sieci napowietrznej, który uległ niewielkiemu rozszczelnieniu w okresie zimowym. Z tego powodu należy liczyć się z pewnymi niedogodnościami.

- Wystąpią zakłócenia skutkujące zaniżeniem temperatury i ciśnienia ciepła oraz ciepłej wody użytkowej, dostarczanych odbiorcom. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że wskazany odcinek sieci planujemy wzmocnić, budując jeszcze w 2019 roku alternatywny odcinek ciepłociągu w rejonie ul. Łukowej i ul. P. Curie, co zwiększy bezpieczeństwo dostaw ciepła do zachodniej części miasta - wyjaśnia Julita Karpińska, główny specjalista ds. komunikacji PGE Toruń. Zakłócenia w dostawach ciepła i ciepłej wody będą dotyczyć odbiorców ciepła sieciowego zlokalizowanych na zachód od ul. Skłodowskiej-Curie. Chodzi o takie osiedla jak Mokre, Starówka, Jar, Bydgoskie Przedmieście, Młodych, Koniuchy, Wrzosy, Tysiąclecia i Jakubskie. Ten problem nie dotyczy mieszkańców Rubinkowa, Skarpy i ul. Olsztyńskiej oraz rejonu ulic Chrobrego i Mazowieckiej.

- Przepraszamy mieszkańców za te niedogodności. Dołożymy wszelkich starań, aby wspomniane prace wykonać w możliwie jak najkrótszym czasie i jak najszybciej przywrócić prawidłowe parametry dostarczanego ciepła i ciepłej wody - dodaje Julita Karpińska z PGE Toruń.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

pge, brak ciepła, woda - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-03 15:14:37

    A Chełminskie Przedmieście?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-03 16:40:04

    A jesy wymienione?????

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama