14°C bezchmurnie

Uwaga! Kolejne śmiertelne potrącenie w Toruniu

Wypadki, Uwaga! Kolejne śmiertelne potrącenie Toruniu - zdjęcie, fotografia

Niestety docierają do nas kolejne tragiczne informacje. Dziś (11 lutego) na Trasie Średnicowej doszło do śmiertelnego potrącenia.

Tragiczny wypadek miał miejsce około godziny 13:40. Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że na Trasie Średnicowej doszło do potrącenia kobiety. Informację potwierdzili policjanci. 64-latka została przetransportowana do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarła.

- W kierunku Szosy Chełmińskiej tym samym pasem jechały dwa samochody. Tuż przed przejściem dla pieszych kierujący samochodem marki nissan postanowił wykonać manewr wyprzedzania - mówi dla Oto Toruń Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji.

Niestety ten manewr skończył się tragicznie. 38-letni kierowca potrącił 64-letnią kobietę, która zmarła w szpitalu. Wypadek miał miejsce w okolicach cmentarza na ulicy Wybickiego.

- Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz o jego losach zadecyduje prokurator - mówi nam Wioletta Dąbrowska.

Do sprawy będziemy wracać.

(Filip Sobczak)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pogody w Toruniu? Kliknij TUTAJ


Uwaga! Kolejne śmiertelne potrącenie w Toruniu komentarze opinie

  • gość 2018-02-11 19:05:28

    pierwszy raz w życiu miałam okazje widzieć tego typu wypadek - byłam w aucie jadącym za opisanymi powyżej dwoma autami, przejechałam obok wypadku w momencie kiedy śp.kobieta leżała ociekająca krwią na chodniku a sprawca(prawdopodobnie) płakał siedząc na jezdni, przy nim byłam kobieta która go jakby uspokajała a inny facet wyciągał akurat trójkąt ostrzegawczy.śp.kobieta wydawała się martwa była wykręcona, straszne, więc dziwi mnie jakakolwiek akcja z karetką, ciekawe czy tak faktycznie miało to miejsce było bo zgon i tak był nieunikniony więc po co szarpać zwłoki.ta ostatnia niedziela dla tym razem tej pani...od grudnia w Toruniu same tragedie...począwszy od makabrycznych jak morderstwo Tatiany, poprzez noworoczne potrącenie małżeństwa po dzisiejszą panią...okropny jest los ludzkiego życia...i czy tak będzie kolejne wieki...?

  • Oto - niezalogowany 2018-02-11 20:10:11

    Szanowna Pani, prosimy o kontakt - [email protected] . Dziękujemy!

  • Olo. - niezalogowany 2018-02-13 19:03:42

    No i kolejne bezmyślny kierowcą. Temu to chociaż zabrali prawo jazdy na dzień dobry (na pewno to nie jest policjant ) . Bo byłemu POLICJANTOWI M.G. który potrącił parę starszych ludzi 1 stycznia na Lubickiej , też na przejściu , jakoś prawa jazdy nie zabrali i może dalej jeździć i zabijać.

Dodajesz jako: Zaloguj się