15°C bezchmurnie

Uwaga! Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Toruniu. Duże utrudnia w ruchu [FOTO]

Około 15:00 na ul. Poznańskiej w Toruniu doszło do kolizji drogowej. W tej chwili możecie się spodziewać dużych utrudnień w lewobrzeżnej części Torunia.

Uwaga! Ważne informacje dla wszystkich toruńskich kierowców! Z naszych informacji wynika, że około 15:00 na ul. Poznańskiej w Toruniu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Te doniesienia potwierdza Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Oficer prasowy toruńskiej policji informuje, że na ul. Poznańskiej od strony mostu drogowego samochodem osobowym Opel Corsa jechała kobieta, która nie wyrobiła się na zakręcie. Niestety, w efekcie pojazd zjechał na przeciwny pas i uderzył w Forda Focusa. 

Policja dodaje, że to zdarzenie będzie zakwalifikowane jako "kolizja", ponieważ żaden z kierowców nie musiał zostać przetransportowany do szpitala. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.  

Uwaga! W tej chwili możecie się spodziewać dużych utrudnień w lewobrzeżnej części Torunia.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Uwaga! Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Toruniu. Duże utrudnia w ruchu [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 18:09:36

    Tylko że to astra ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się