Urząd Skarbowy sprzeda sprzęt Daniela Magicala!

Wiadomości, Urząd Skarbowy sprzeda sprzęt Daniela Magicala! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 13/10/2019 08:55

Będzie można kupić przedmioty, które jeszcze nie tak dawno należały do znanego patostreamera z Torunia. Skarbówka przeprowadzi licytację.

Daniel Magical to znany patostreamer z ul. Urzędniczej w Toruniu. 26-latek stał się niezwykle popularny i rozpoznawalny dzięki swoim kontrowersyjnym filmikom, które publikował w serwisie Youtube. 

Codziennie w sieci pokazywał swoje życie z bardzo oryginalnej strony. Na tzw. patostreamach mogliśmy zobaczyć m.in. libacje alkoholowe, rzucanie się butelkami, wyrywanie ściany czy obrażanie przez Magicala własnej matki.

Jak już Was informowaliśmy na portalu "Oto Toruń", w lutym br. trafił do więzienia za nie wywiązanie się z odbycia kary 5 miesięcy prac społecznych.

Teraz ponownie jest na wolności i nadal jest aktywny w sieci. Założył nowy kanał Magical Rodzina, gdzie odbywają się patostreamy, jednak on sam nie występuje już na transmisjach w żadnej formie. Zapowiada je za to na swoim profilu na Facebook-u.

Dwa urządzenia należące do Magicala - telewizor i konsolę do gier - zarekwirował Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, który 18 listopada o godz. 10:30 w siedzibie skarbówki przy Szosie Chełmińskiej przeprowadzi licytację. 

Cena wywoławcza dotycząca telewizora OLED LG 55 cali PLA 4K bez pilota (wartość szacunkowa 6 tys. zł) wynosi 3/4 wartości szacunkowej. Z kolei cena wywoławcza konsoli Sony PS 4 PRO (wartość szacunkowa 1,5 tys. zł) wynosi 1/2 wartości szacunkowej.

Jeśli pierwsza licytacja nie zakończy się powodzeniem, to wyznaczony został kolejny termin - kolejna próba sprzedaży odbędzie się 25 listopada. 

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

daniel magical, patostreamer, licytacja, urzędnicza, urząd skarbowy - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama