Uczestnik z Torunia z wysoką wygraną w Milionerach!

Relaks, Uczestnik Torunia wysoką wygraną Milionerach! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 28/03/2019 11:56

Marcin Grochala z Torunia z udanym występem w teleturnieju Milionerzy.

Marcin Grochala to windykator z Torunia. Po raz pierwszy na małym ekranie zobaczyliśmy go we wtorkowym odcinku teleturnieju Milionerzy. Reprezentant naszego miasta dostał się do finału i zmierzył się z pytaniami zadawanymi przez prowadzącego Huberta Urbańskiego. Po tym jak odpowiedział na pytanie za 10 tysięcy złotych, usłyszeliśmy sygnał oznaczający przerwę.

Dalszą część zabawy z jego udziałem zobaczyliśmy w środowy wieczór. Panu Marcinowi trudności sprawiło dopiero pytanie za 40 tysięcy złotych. Na tym etapie gry skorzystał z dwóch kół ratunkowych, między innymi z telefonu do przyjaciela. Jego znajoma nie znała jednak odpowiedzi na pytanie. Uczestnik z Torunia postanowił zaryzykować. To się mu opłaciło - zaznaczył prawidłową odpowiedź. Odpadł dopiero przy kolejnym pytaniu. Ostatecznie Marcin Grochala zgarnął całkiem niezłą sumę - 40 tysięcy złotych. Gratulujemy! Teleturniej Milionerzy to kultowy program telewizyjny emitowany przez stację TVN. Gra to toczy się o okrągły milion złotych. Ale nie jest to takie proste - najpierw trzeba poprawnie odpowiedzieć na dwanaście pytań. Można wykorzystać maksymalnie trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela i publiczność.

Jak wynika z badań opublikowanych przez branżowy portal wirtualnemedia.pl, jesienny sezon programu ogląda średnio 2,09 mln widzów.

(TUB)

fot. TVN

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

milionerzy, toruń, hubert urbański, milion - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama