Trwa konkurs dla toruńskich NGO. Ćwierć miliona złotych na zadania publiczne

Biznes, konkurs toruńskich Ćwierć miliona złotych zadania publiczne - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 28/12/2018 11:47

Toruńskie fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe do końca roku mogą składać wnioski w ramach konkursów na wykonanie zadań publicznych.

W 2019 roku Gmina Miasta Toruń na realizację pięciu zadań publicznych przez organizacje pozarządowe przeznaczy 250 tysięcy złotych. Konkursy koordynowane przez Centrum Wsparcia Biznesu trwają do 31 grudnia 2018 roku. Zadania dotyczą rozwoju przedsiębiorczości oraz wsparcia NGO.

Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o zadania takie jak promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy oraz wspomaganie rozwoju gospodarczego i rozwoju przedsiębiorczości. Na ich realizację przeznaczonych zostało łącznie 170 tysięcy złotych.

Ponadto 20 tysięcy trafi do organizacji, która zajmie się wspomaganiem rozwoju techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianiem i wdrażaniem nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej. 35 tysięcy przeznaczono na zadanie zatytułowane “Edukacja liderów organizacji pozarządowych i grup nieformalnych”. Ostatnia oferta dotyczy wzmocnienia kompetencji przedstawicieli, w tym wolontariuszy toruńskich organizacji pozarządowych. Na jej realizację przewidziano 25 tysięcy złotych.

Organizacje zainteresowane konkursami swoje oferty składać powinny za pomocą generatora dostępnego tutaj oraz w wersji papierowej. Rozstrzygnięcie zapadnie w ciągu 45 dni od upływu terminu na składanie ofert.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

centrum wsparcia biznesu, ngo - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama