Tragiczny finał poszukiwań 23-letniego torunianina

Osoby zaginione, Tragiczny finał poszukiwań letniego torunianina - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 26/04/2019 16:56

Informacja z ostatniej chwili! Nie żyje poszukiwany przez policję 23-letni mieszkaniec Torunia. Ciało mężczyzny odnaleziono w toruńskim lesie.

Przypomnijmy, że Kacper Falecki zaginął dokładnie 24 kwietnia 2019 roku. To właśnie wtedy po raz ostatni skontaktował się z rodziną. Potem wyszedł około 19:00 z domu przy ul. Hurynowicz i ślad po nim zaginął. Dlatego zaniepokojona rodzina zdecydowała się zgłosić jego zaginięcie do Komisariatu Policji Toruń Śródmieście.  Niestety dziś (26 kwietnia) w lasku przy ul. Polnej w Toruniu odnaleziono zwłoki wiszące na drzewie. Policja potwierdza, że to 23-letni torunianin. - Funkcjonariusze wstępnie wykluczają jednak udział osób trzecich w tym zdarzeniu - wyjaśnia Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tej sprawy. 

Do tematu będziemy wracać.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

kacper falecki nie żyje, zwłoki, toruń - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 20:45:54

    Ehh ciekawe dlaczego to zrobił :(

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:04:35

    Smutne, tragiczne:(

  • EWA - niezalogowany 2019-04-26 21:25:58

    Kacpra znałam osobiście. Świetny kolega. Wesoły, na luzie podchodził do życia. Dlatego nie mogę zrozumieć co musiało go do tego strasznego kroku pchnąć.

  • gość 2019-04-26 21:51:23

    Urwał się z choinki.

  • Mac - niezalogowany 2019-04-27 08:28:12

    EWA, widzisz, ludzie często są skryci, na zewnątrz maska uśmiechu, a w środku przeżywają rozpacz. Wszyscy szczęśliwi, uśmiechy na instagramie, sukcesy na facebooku, wakacje marzeń, a ilość samobójstw wśród młodych rośnie. Takich przypadków niestety będzie coraz więcej, obecny świat jest bezlitosny. W Bogu jedyna nadzieja. Polecem modlitwie Kacpra i bliskich

  • gość 2019-04-27 12:10:49

    niech za szybko nie wykluczają. bo jeszcze będzie tak samo jak z chłopakiem z Golubia-Dobrzynia co został powieszony w 2014.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 14:19:38

    Mac zgadzam się z Tobą, masz problem, chwytaj za Różaniec i módl się.

  • gość 2019-04-27 14:29:16

    Ale wiesz, że boga nie ma? Na co ma się modlić? Co to za wymysły w XXI wieku.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 17:17:47

    Pan Bóg istnieje, chwytać za Różaniec Święty i modlić się :)
    Niee obrażać wiary chrześcijańskiej, w Islamie jakbyś wszedł z butami do meczetu to na progu by Ciebie wyrzucili jak stoisz a nawet i zabili, w religii chrześcijańskiej możesz gadać, pluć ile masz sił, odejść, a całym paradoksem jest to że gdy wrócisz z powrotem to nikt pretensji do Ciebie nie ma.
    W Różańcu siła ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:08:36

    Dajcie spokój z tym różańcem i modlitwami. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę niech się modli, ale nie narzucajcie się z tą wiarą tym, którzy tego nie potrzebują. Wracając do tematu, uszanujcie żałobę rodziny i dajcie w spokoju przeżyć tą tragedię. Wyrazy najszczerszego współczucia...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:49:24

    To nie narzucanie, to ogólna propozycja na jakiekolwiek ludzkie bolączki. Szkoda że coś takiego się stało. Nie wolno nikogo w takim przypadku oceniać ani tym bardziej potępiać.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 21:54:41

    A kto tu mówi o ocenianiu czy tym bardziej potępianiu????? Chłopakowi życia nic nie wróci, niestety, ale nie można go w żaden sposób oceniać. Szkoda go, bo miał całe życie przed sobą. Teraz została rodzina, której należy okazać wsparcie. Jeśli modlitwa daje komuś ukojenie to w porządku, ale stwierdzenie, że jest to sposób na wszystkie problemy jest totalnym nadużyciem.

  • Gucio - niezalogowany 2019-04-29 14:45:24

    Ciszej na tą trumną...!

    [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 14:45:26

    Tu same mądre głowy, jednak GDY TRWOGA TO DO BOGA ....

  • gość 2019-05-01 07:30:28

    Jestem tu, aby poświadczyć, co ten wielki rzucający zaklęcie zrobił dla mnie. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć, dopóki nie miałem ochoty tego spróbować. Ja i mój mąż mieliśmy wiele problemów z życiem razem, on nie zawsze będzie mnie uszczęśliwiał, ponieważ zakochał się w innej kobiecie poza naszym małżeństwem Starałem się, żeby mój mąż opuścił tę kobietę, ale im więcej z nim rozmawiam Im bardziej mnie zasmuca, tym moje małżeństwo popadło w rozwód, ponieważ nie zwraca na mnie uwagi. Tak więc z całym tym bólem i niepokojem, postanowiłem skontaktować się z tym rzucającym zaklęcia, aby sprawdzić, czy wszystko może się między mną a mężem wytrenować. ten czar DR PEACE powiedział mi, że mój mąż jest naprawdę w wielkim bałaganie, że był czarującą magią, więc powiedział mi, że zrobi wszystko jak zwykle. kontynuował i rzucił zaklęcie dla mnie, po 3 dniach rzucił zaklęcie na mojego męża, który całkowicie się zmienił, przyszedł przepraszając mnie i mówiąc, jak mnie potraktował, że nie wiedział, co robi, ja i mój mąż wracamy Naprawdę dziękuję DR PEACE za przywrócenie mojego męża do siebie, chcę, żeby wszyscy skontaktowali się z nim dla tych, którzy mają jakiekolwiek problemy w związku z problemami związanymi z małżeństwem i związkami, rozwiąże to dla ciebie. Jego adres e-mail jest tutaj: [email protected]
    WhatsApp: +2348059073851
    Viber: +2348059073851

  • Liala - niezalogowany 2019-05-05 16:22:22

    MOJE TESTIMONY JAK DOSTAŁEM MOJE POWRÓT:

    Nazywam się Liala, jestem z Norwegii, chcę podzielić się moją historią tutaj online, jak odzyskałem mojego byłego męża z pomocą wspaniałego mężczyzny, który rzucił dla mnie czar w ciągu 24 godzin, mój mąż wrócił do mnie, ma na imię Dr Odia. Słyszałem, jak ktoś dzielił się swoją historią w Radiu na temat dr Odii na temat tego, jak ten mężczyzna pomaga jej w całym swoim problemie, więc szybko skontaktowałem się z nim o pomoc, ponieważ zbyt wiele razy byłem oszukany przez fałszywych ludzi, ale natychmiast, kiedy skontaktowałem się z Dr Odią rzucił na mnie zaklęcie i powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 24 godzin, to dla mnie cud, zaufałem mu i czekałem, aw ciągu 24 godzin mój mąż zadzwonił do mnie przez telefon i poprosił o wybaczenie go i dziś cieszę się, że mogę powiedzieć, że mój mąż wrócił do mnie i oboje żyjemy szczęśliwie. Chcę, żeby słowo pomogło mi podziękować Dr Odii za jego wspaniałą pracę w moim życiu, zawarłem z nim porozumienie, aby poinformować świat o jego dobrej pracy, dlatego dzielę się swoją historią dla ludzi, aby pomóc mi podziękować za te kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy, ma moc przynieść szczęście i dać rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów, które polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy, jest w 100% oryginalny i oto jego dane kontaktowe dla tych, którzy potrzebują jego pomocy . E-mail: [email protected] WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

  • gość 2019-05-16 13:49:51

    I have been in relationship with my boyfriend for 2 year now and we were planning to get married soon and all of a sudden he left me for another girl, i really love this guy and never can imagine my life without him. I further tried all my best to get him back but all my effort to get him back in my life did not work out. It was on this faithful day, i came across some comments on a website about this great spell caster called Chief Dr Lucky, so many persons claimed that he help them to renew their relationship and bring their ex back, i had to contact him because he was my last hope. I contacted him through his email and he assured me that in two days time my boyfriend is going to leave the other girl and come back to me and it was a very great surprise to see my boyfriend coming back to me after two days. I am so very happy today that he came back to me and i achieved this with the help of Chief Dr Lucky, and i advice if you need his help too Email: [email protected] or Whats App: +2348132777335
    Website: http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/

  • Gośćmminio - niezalogowany 2019-05-28 13:45:41

    Tu o dramat chodzi. A co niektórzy lans sobie robią. Gusla kurwa chcą uprawiać czary rzucać.
    Czarny kot skrzydło nietoperza i klak z dupy. Ludze co wy?

  • gość 2019-06-28 00:53:39

    I want to thank Dr Osasu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until till the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Osasu and told him every think and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him,i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within that 3 days, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with his email address [[email protected] or directly on whasapp +2347064365391