Tragiczny finał poszukiwań 23-letniego torunianina

Osoby zaginione, Tragiczny finał poszukiwań letniego torunianina - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 26/04/2019 16:56

Informacja z ostatniej chwili! Nie żyje poszukiwany przez policję 23-letni mieszkaniec Torunia. Ciało mężczyzny odnaleziono w toruńskim lesie.

Przypomnijmy, że Kacper Falecki zaginął dokładnie 24 kwietnia 2019 roku. To właśnie wtedy po raz ostatni skontaktował się z rodziną. Potem wyszedł około 19:00 z domu przy ul. Hurynowicz i ślad po nim zaginął. Dlatego zaniepokojona rodzina zdecydowała się zgłosić jego zaginięcie do Komisariatu Policji Toruń Śródmieście.  Niestety dziś (26 kwietnia) w lasku przy ul. Polnej w Toruniu odnaleziono zwłoki wiszące na drzewie. Policja potwierdza, że to 23-letni torunianin. - Funkcjonariusze wstępnie wykluczają jednak udział osób trzecich w tym zdarzeniu - wyjaśnia Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tej sprawy. 

Do tematu będziemy wracać.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

kacper falecki nie żyje, zwłoki, toruń - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 20:45:54

    Ehh ciekawe dlaczego to zrobił :(

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:04:35

    Smutne, tragiczne:(

  • EWA - niezalogowany 2019-04-26 21:25:58

    Kacpra znałam osobiście. Świetny kolega. Wesoły, na luzie podchodził do życia. Dlatego nie mogę zrozumieć co musiało go do tego strasznego kroku pchnąć.

  • gość 2019-04-26 21:51:23

    Urwał się z choinki.

  • Mac - niezalogowany 2019-04-27 08:28:12

    EWA, widzisz, ludzie często są skryci, na zewnątrz maska uśmiechu, a w środku przeżywają rozpacz. Wszyscy szczęśliwi, uśmiechy na instagramie, sukcesy na facebooku, wakacje marzeń, a ilość samobójstw wśród młodych rośnie. Takich przypadków niestety będzie coraz więcej, obecny świat jest bezlitosny. W Bogu jedyna nadzieja. Polecem modlitwie Kacpra i bliskich

  • gość 2019-04-27 12:10:49

    niech za szybko nie wykluczają. bo jeszcze będzie tak samo jak z chłopakiem z Golubia-Dobrzynia co został powieszony w 2014.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 14:19:38

    Mac zgadzam się z Tobą, masz problem, chwytaj za Różaniec i módl się.

  • gość 2019-04-27 14:29:16

    Ale wiesz, że boga nie ma? Na co ma się modlić? Co to za wymysły w XXI wieku.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 17:17:47

    Pan Bóg istnieje, chwytać za Różaniec Święty i modlić się :)
    Niee obrażać wiary chrześcijańskiej, w Islamie jakbyś wszedł z butami do meczetu to na progu by Ciebie wyrzucili jak stoisz a nawet i zabili, w religii chrześcijańskiej możesz gadać, pluć ile masz sił, odejść, a całym paradoksem jest to że gdy wrócisz z powrotem to nikt pretensji do Ciebie nie ma.
    W Różańcu siła ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:08:36

    Dajcie spokój z tym różańcem i modlitwami. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę niech się modli, ale nie narzucajcie się z tą wiarą tym, którzy tego nie potrzebują. Wracając do tematu, uszanujcie żałobę rodziny i dajcie w spokoju przeżyć tą tragedię. Wyrazy najszczerszego współczucia...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:49:24

    To nie narzucanie, to ogólna propozycja na jakiekolwiek ludzkie bolączki. Szkoda że coś takiego się stało. Nie wolno nikogo w takim przypadku oceniać ani tym bardziej potępiać.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 21:54:41

    A kto tu mówi o ocenianiu czy tym bardziej potępianiu????? Chłopakowi życia nic nie wróci, niestety, ale nie można go w żaden sposób oceniać. Szkoda go, bo miał całe życie przed sobą. Teraz została rodzina, której należy okazać wsparcie. Jeśli modlitwa daje komuś ukojenie to w porządku, ale stwierdzenie, że jest to sposób na wszystkie problemy jest totalnym nadużyciem.

  • Gucio - niezalogowany 2019-04-29 14:45:24

    Ciszej na tą trumną...!

    [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 14:45:26

    Tu same mądre głowy, jednak GDY TRWOGA TO DO BOGA ....

  • gość 2019-05-01 07:30:28

    Jestem tu, aby poświadczyć, co ten wielki rzucający zaklęcie zrobił dla mnie. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć, dopóki nie miałem ochoty tego spróbować. Ja i mój mąż mieliśmy wiele problemów z życiem razem, on nie zawsze będzie mnie uszczęśliwiał, ponieważ zakochał się w innej kobiecie poza naszym małżeństwem Starałem się, żeby mój mąż opuścił tę kobietę, ale im więcej z nim rozmawiam Im bardziej mnie zasmuca, tym moje małżeństwo popadło w rozwód, ponieważ nie zwraca na mnie uwagi. Tak więc z całym tym bólem i niepokojem, postanowiłem skontaktować się z tym rzucającym zaklęcia, aby sprawdzić, czy wszystko może się między mną a mężem wytrenować. ten czar DR PEACE powiedział mi, że mój mąż jest naprawdę w wielkim bałaganie, że był czarującą magią, więc powiedział mi, że zrobi wszystko jak zwykle. kontynuował i rzucił zaklęcie dla mnie, po 3 dniach rzucił zaklęcie na mojego męża, który całkowicie się zmienił, przyszedł przepraszając mnie i mówiąc, jak mnie potraktował, że nie wiedział, co robi, ja i mój mąż wracamy Naprawdę dziękuję DR PEACE za przywrócenie mojego męża do siebie, chcę, żeby wszyscy skontaktowali się z nim dla tych, którzy mają jakiekolwiek problemy w związku z problemami związanymi z małżeństwem i związkami, rozwiąże to dla ciebie. Jego adres e-mail jest tutaj: [email protected]
    WhatsApp: +2348059073851
    Viber: +2348059073851

  • Liala - niezalogowany 2019-05-05 16:22:22

    MOJE TESTIMONY JAK DOSTAŁEM MOJE POWRÓT:

    Nazywam się Liala, jestem z Norwegii, chcę podzielić się moją historią tutaj online, jak odzyskałem mojego byłego męża z pomocą wspaniałego mężczyzny, który rzucił dla mnie czar w ciągu 24 godzin, mój mąż wrócił do mnie, ma na imię Dr Odia. Słyszałem, jak ktoś dzielił się swoją historią w Radiu na temat dr Odii na temat tego, jak ten mężczyzna pomaga jej w całym swoim problemie, więc szybko skontaktowałem się z nim o pomoc, ponieważ zbyt wiele razy byłem oszukany przez fałszywych ludzi, ale natychmiast, kiedy skontaktowałem się z Dr Odią rzucił na mnie zaklęcie i powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 24 godzin, to dla mnie cud, zaufałem mu i czekałem, aw ciągu 24 godzin mój mąż zadzwonił do mnie przez telefon i poprosił o wybaczenie go i dziś cieszę się, że mogę powiedzieć, że mój mąż wrócił do mnie i oboje żyjemy szczęśliwie. Chcę, żeby słowo pomogło mi podziękować Dr Odii za jego wspaniałą pracę w moim życiu, zawarłem z nim porozumienie, aby poinformować świat o jego dobrej pracy, dlatego dzielę się swoją historią dla ludzi, aby pomóc mi podziękować za te kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy, ma moc przynieść szczęście i dać rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów, które polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy, jest w 100% oryginalny i oto jego dane kontaktowe dla tych, którzy potrzebują jego pomocy . E-mail: [email protected] WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

  • gość 2019-05-16 13:49:51

    I have been in relationship with my boyfriend for 2 year now and we were planning to get married soon and all of a sudden he left me for another girl, i really love this guy and never can imagine my life without him. I further tried all my best to get him back but all my effort to get him back in my life did not work out. It was on this faithful day, i came across some comments on a website about this great spell caster called Chief Dr Lucky, so many persons claimed that he help them to renew their relationship and bring their ex back, i had to contact him because he was my last hope. I contacted him through his email and he assured me that in two days time my boyfriend is going to leave the other girl and come back to me and it was a very great surprise to see my boyfriend coming back to me after two days. I am so very happy today that he came back to me and i achieved this with the help of Chief Dr Lucky, and i advice if you need his help too Email: [email protected] or Whats App: +2348132777335
    Website: http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/

  • Gośćmminio - niezalogowany 2019-05-28 13:45:41

    Tu o dramat chodzi. A co niektórzy lans sobie robią. Gusla kurwa chcą uprawiać czary rzucać.
    Czarny kot skrzydło nietoperza i klak z dupy. Ludze co wy?

  • gość 2019-06-28 00:53:39

    I want to thank Dr Osasu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until till the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Osasu and told him every think and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him,i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within that 3 days, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with his email address [[email protected] or directly on whasapp +2347064365391

  • gość 2019-06-28 01:32:23

    I want to thank Dr Osasu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until till the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Osasu and told him every think and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him,i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within that 3 days, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with his email address [[email protected] or directly on whasapp +2347064365391

  • gość 2019-07-12 09:22:45

    Hi everyone I\'m Carolina peter and am here to share the wonderful work Dr tunde did for me. After 4 years in marriage with my husband with 2 kids, my husband started acting weird and going out with other women and showed me cold love, on several occasions he threatens to divorce me if I dare question him about his affair with other women, I was totally devastated and confused until a old friend of mine told me about a spell caster on the internet called Dr. tunde who help people with relationship and marriage problem by the powers of love spells, at first I doubted if such thing ever exists but decided to give it a try, when I contact him, he helped me cast a love spell and within 48hours my husband come back to me and started apologizing, now he has stopped going out with other women and his with me for good and for real. Contact this great love spell caster for your relationship or marriage problem to be solved today via email: [email protected] or call or whatsapp:+2348143581382 Also specialize in treating all kinds of illness, HERPES VIRUS, HEPATITIS B, CANCER, BRAIN DISEASE, INFERTILITY, DIABETES AND MORE.

  • gość 2019-08-06 02:11:00

    Dzięki zaklęciom wiążącym miłość, które zrobił dla mnie Dr Kwale, udało mi się odzyskać moją żonę i dwoje nastoletnich dzieci. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i chcę po prostu udostępnić to online, abyś mógł otrzymać zaklęcie zjednoczenia, aby odzyskać swoich bliskich. Skontaktuj się z Dr.Kwale za pośrednictwem jego adresu e-mailowego [email protected] lub Whats-App Dr Kwale na +2348056141089.

  • Czar miłości - niezalogowany 2019-08-06 02:13:22


    Zaklęcie Dr.Kwale sprowadziło moją eks z powrotem na moje ramiona w ciągu 48 godzin, a radość w moim sercu sprawia, że chcę teraz powiedzieć całemu światu o wielkiej miłości rzucającej zaklęcia Dr.Kwale. oto jego bezpośredni kontakt, możesz skontaktować się z nim na Whats App +2348056141089, a jego e-mail to [email protected] skontaktuj się z nim, a on połączy twoje zerwane relacje, tak jak moje, dzięki ...

  • gość 2019-08-18 19:37:58

    Finding a true love spell was like a nightmare to me,I have paid over $1650 to different spell caster that never work,Until I meet Mrs Okojie.please if you are looking for a real and fast result love spell then she is the answer,you can contact her now on. [email protected]
    ([email protected])

  • Maya - niezalogowany 2019-09-10 13:51:16

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***[email protected]*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • Chris - niezalogowany 2019-09-10 21:03:51

    Nazywam się Chris, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-09-12 18:24:10

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast to zrobiłem, odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Loreta Emilio - niezalogowany 2019-09-17 19:17:53

    DR ISIKOLO jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Loreta Emilio, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem na innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjął z powrotem. Brakuje mi słów i jestem radosny, jesteś Bogiem wysłane do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo. Każdy, kto szuka prawdziwego rzucającego zaklęcia, powinien skontaktować się z DR ISIKOLO na [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196.

  • Nina Darko - niezalogowany 2019-09-20 18:10:28

    Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami dr Isikolo, które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym świecie. Jak wspaniale pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, skontaktowałem się z nim po przejrzeniu tylu świadectw od różnych ludzi, jak pomaga przywrócić byłego kochanka z powrotem, powiedziałem mu o moim mężu, który opuścił mnie około 8 miesięcy temu i opuścił dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, gdy powiedział mi tylko, żebym się uśmiechał i miał spokój, zapewniając mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin. Po drugim dniu, kiedy zadzwonił do mnie mój mąż, byłem tak zszokowany, że wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i składał obietnice przez telefon, Wrócił do domu, a także dostał dla mnie bardzo miłe prezenty, aby udowodnić swoją miłość do mnie, byłem tak szczęśliwy, że musiałem zadzwonić do doktora Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, aby podzielić się dobrą nowiną z całego świata , Cóż, jeśli potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia dla każdego problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z dr Ofemo na jego e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196.

  • Lora Milan - niezalogowany 2019-09-23 17:51:33

    Po siedmiu latach związku z nim zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, którą do niego mam, i błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmawiał. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, niż spróbować . Wysłałem pocztę do rzucającego zaklęcie, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku przed dwoma dniami, że mój były wróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tego czasu obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem i który różni się od wszystkie fałszywe tam. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego zaklęcia, jego e-maila: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196

  • gość 2019-09-24 01:14:38

    Cześć chłopaki, How I Got My Ex-husband Back Fast, Dr.Padman love casting naprawdę działał! Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety trzy miesiące temu i od tamtej pory moje życie wypełnia ból bólu i złamania serca, ponieważ był on moją pierwszą miłością, z którą spędziłem całe życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział kilka zeznań rzucającego zaklęcia Dr.Padmana, że ​​może przywrócić kochanka w ciągu kilku dni, śmieję się i powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, ale z powodu miłości, którą mój przyjaciel darzył mnie, skonsultowała się z moim wielkim kapłanem w moim imieniu i ku memu wielkiemu zdziwieniu po 11 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy po trzech miesiącach, że tęskni za mną i że jest mu tak przykro z powodu każdej rzeczy, przez którą przeszedł. wróć do mnie i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niewiarygodne. Dziękuję Dr.Padman za sprowadzenie mojego kochanka, a także do mojej kochanej przyjaciółki, która interweniowała w moim imieniu, ponieważ każdy, kto może potrzebować pomocy tego wspaniałego Dr, to adres e-mail: [email protected],
    możesz do niego zadzwonić lub dodać go w aplikacji Whats: +2348053823815,

  • Weller Said - niezalogowany 2019-09-24 12:28:55

    jeśli chcesz, aby twój były kontakt z powrotem chubygreat o pomoc z tym numerem WhatsApp +2348165965904

  • Chloe Donald - niezalogowany 2019-09-25 18:21:33

    Przeczytałem kilka zeznań na temat rzucającego zaklęcia miłosne przez dr Isikolo na temat tego, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu swoich byłych kochanków w ciągu 48 godzin. Szczerze, po prostu myślałem, czy to jest prawdziwe i czy ten człowiek naprawdę mógłby pomóc w sprowadzeniu mojego kochanka, którego Tak bardzo kocham Zdecydowałem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham mojego chłopaka i od kilku miesięcy jesteśmy osobno. Tak bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z doktorem Isikolo, który powiedział mi, że moja była powróci do mnie w ciągu 48 godzin, dr Isikolo zwolnił go, aby wiedzieć, jak bardzo go kocham i chcę. I otworzył oczy, by wyobrazić sobie, ile razem dzielimy. Mój były wrócił do mnie ponownie. Gdy piszę teraz to świadectwo, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przed rozstaniem. Wszystkim dziękuję dr Isikolot za nadmierną pracę, którą dla mnie wykonał, pomagając mi wrócić do mojego byłego chłopaka. Chciałbym podać adres pocztowy dr Isikolo i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktuj się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz z powrotem, jego e-mail: [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196

  • Leona Filip - niezalogowany 2019-09-26 21:21:42

    Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: [email protected] Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Jasmina Oren - niezalogowany 2019-09-28 18:11:16

    Powrót męża do mnie jest najwspanialszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem, chcę tylko podziękować dr Isikolo za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego byłego męża, nazywam się Jasmina Oren, chcę podzielić się z wami wszystkim moim świadectwem i szczęściem, w zeszłym roku mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety w swoim miejscu pracy i porzucił mnie i moje dwoje (2) dzieci, wszystko było tak ciężko dla mnie i dla dzieci, ponieważ tak bardzo go kocham, więc widziałem świadectwa DR Isikolo, o tym, jak pomagał kobietom w powrocie męża, więc skontaktowałem się z nim i pomógł mi rzucić zaklęcie zwrotne dla mojego męża a następnego dnia mój mąż opuścił drugą kobietę i wrócił do mnie z wielką miłością i troską, prosząc o wybaczenie. nigdy nie zapomnę tej pomocy, którą DR Isikolo udzielił mi i moim dzieciom. jeśli jesteś tutaj, potrzebujesz pomocy, aby odzyskać kochanka, możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem tego e-maila [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196, jestem żywym świadectwem jego mocy i dobrej woli.

  • Elayne - niezalogowany 2019-09-30 14:00:04

    OSTRZEŻENIE:

    Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Bernada Gaspar - niezalogowany 2019-09-30 18:34:20

    Nazywam się Bernada Gaspar. Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem u innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu, wszystko czego chcieli, to po moje pieniądze. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było przez rok, a ja chodziłem wszędzie i innych zaklęć, by uzyskać pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo. Po zakończeniu Zaklęcia Miłości w końcu dostałem od niego telefon w niecałe 48 godzin. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To było jak cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu dać. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjęła z powrotem. Naprawdę brakuje mi słów i jestem radosna, jesteś Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr Isikolo. Wszystkim, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, skontaktuj się z Dr.Isikolo na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Monika Šimun - niezalogowany 2019-10-01 19:14:40

    MAM MOJEGO byłego partnera Z POWROTEM I DR ISIKOLO ZROBIŁO TO MOŻLIWE
    Wiele osób napisało artykuły o tym, jak pomógł im rzucający zaklęcia, ale jestem bardzo wdzięczny temu wspaniałemu rzucającemu zaklęcia, który przyprowadził do mnie mojego byłego męża. To świadectwo to prawdziwa historia, a ja nazywam się Monika Simun. Kiedy zetknąłem się z tym człowiekiem, byłem również świadkiem o nim napisanym i spotkałem się również z wieloma świadectwami o tym, jak pomagał innym w ich życiu. Powrót do byłego jest jednym z najbardziej wewnętrznych odczuć, jakie wielu ludzi chciałoby przeżyć, zwłaszcza że wspomnienia z naszym byłym zawsze zakłócają umysł, gdy ktoś inny robi niektóre z tych rzeczy, które kiedyś robił nasz były. Byłem samotnym rodzicem przez prawie 6 lat i chociaż mój były mąż był daleko od moich dzieci, nadal chciałbym, aby kiedyś do mnie wrócił. Ten lekarz, którego spotkałem, znany jako DR ISIKOLO, pomógł mi spełnić moje życzenia i cieszę się, że wróciłem z moim byłym mężem i bardzo się cieszę, dzieląc się świadectwem ze wszystkimi, aby i oni mogli spotkać się z tym wspaniałym lekarzem i rozwiązać ich problemy. Nie wiem, co inni mogliby odczuć, gdy odzyskali swoją byłą postać w swoim życiu, ale zawsze wiem, że w przebraniu jest tylko błogosławieństwo z jednym ponownym połączeniem z byłym. Jeśli chcesz powrócić do swojego byłego, skontaktuj się z tym wielkim rzucającym zaklęcia na jego Whatsapp +2348133261196 lub wyślij e-mail na adres [email protected] i podziel się niesamowitym zeznaniem, tak jak ja.

  • Lawrenta Rae - niezalogowany 2019-10-02 17:01:12

    Chcę ci bardzo podziękować za to, że pomogłeś mi odzyskać rodzinę i znów wyrazić szczęście, gdy myślałem, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z [email protected] w sieci, aby mi pomóc, ponieważ widziałem kilka i słyszałem o nim kilka zeznań. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, a po tym, jak wszystko zostało ułożone na miejscu, zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że definitywnie wróci i całkowicie wróciła drugiego dnia. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp mu 2348165965904.

  • anonymous - niezalogowany 2019-10-02 21:34:51

    [email protected] to świetny rzucający zaklęcia miłosne. skontaktuj się z nim teraz za pomocą jego czatu na Viber / WhatsApp @ 2348156911977

  • Allesio Jese - niezalogowany 2019-10-03 19:31:21

    Czy chcesz odzyskać swoją byłą? Zrobiłem to z doktorem Isikolo, a mój były wrócił do mnie w 3 dni po tym, jak powiedział mi, że zaklęcie zostało rzucone. Chcę, żeby wszyscy przeczytali moje zeznania i wierzyli w rzucającego zaklęcia, takiego jak dr Isikolo. Jestem Allesio Jese. Moja była dziewczyna zerwała ze mną, ponieważ piję i palę, a ona nie lubiła facetów, którzy coś takiego robili. Pewnego wieczoru, kiedy byłam z przyjaciółmi na wycieczkach z alkoholem, moja dziewczyna bagde w pokoju i nie tylko widziała, jak palę, ale byłam z inną dziewczyną, co ją bardzo zdenerwowało i odeszła, a od tego dnia nigdy nie widziałem ją ponownie, dopóki nie skontaktowałem się z dr Isikolo po około 3 miesiącach później, a ona nawet nie odbierała moich telefonów. Bardzo się cieszę, że doktor Isikolo przyniósł ją z powrotem do mnie. Kiedy skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia, nie wierzyłem, że moja była powróci po tym, co zrobiłem, ale dr Isikolo dał mi wiarę i teraz cieszę się, że moja dziewczyna wróciła do mnie. Chcę, aby wszyscy uwierzyli w tego rzucającego zaklęcia i kontaktowali się z pocztą e-mail w celu uzyskania pomocy na [email protected] lub Whatsapp na numer +2348133261196

  • Ariana Dalen - niezalogowany 2019-10-04 18:37:15

    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się rzeczywistością. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196.

  • Helena Leon - niezalogowany 2019-10-07 20:34:41

    Jestem Helena Leon z Londynu. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 20 lat, a on miał 24 lata. Przeżyliśmy już wiele emocjonalnie razem. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Niespodziewanie mój mąż rozprawił o mnie rozwód, byłem ślepy! Nie widziałem, żeby nadchodziło, nie rozpoznałem znaków. Przestał nosić obrączkę i nic o tym nie myślałem. Nie uważa mnie już za atrakcyjnego seksualnie. Nie mogłam powstrzymać się od płaczu przez cały czas, ponieważ byłam bardzo zraniona. Byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem Dr ISIKOLO, rzucającego zaklęcia z Afryki, o którym wszyscy rozmawiali online, i skontaktowałem się z nim w sprawie zaklęcia Miłości. Podczas naszej rozmowy zapewnił mnie, że przywróci męża w ciągu mniej niż 48 godzin od rzucenia zaklęcia. Wydawało mi się to niemożliwe. Nie uwierzysz, że mój mąż zadzwonił natychmiast po 24 godzinach błagając mnie, abym zapomniał o tym, co powiedział o rozwodzie. Byłem całkowicie zaskoczony! W mojej rodzinie jest tyle miłości, odkąd użyłem jego zaklęć. Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Teraz mój mąż kocha mnie bardziej niż wcześniej. Możesz również skontaktować się z nim, jeśli masz problemy z małżeństwem lub związkiem. E-mail: [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Rosa Antoine - niezalogowany 2019-10-08 20:59:34

    DZIĘKUJE dr Isikolo ZA PRZYWRÓCENIE MEGO SZCZĘŚCIA I RODZINY RAZEM. WHATSAPP +2348133261196.
    Cześć, jestem Rosa Antoine. Po wieloletnim pobycie w Unii zwanej małżeństwem z mężem, był obelżywy i zniszczył miłość, którą dzieliliśmy, i opuścił mnie. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby do niego wrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem, ponieważ go kochałem. więc wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z rzucającym zaklęcia, który pomógł jej rzucić zaklęcie, które zaszło w ciążę i sprowadziło męża z powrotem. Nie miałem wyboru, niż spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego czary Dr Isikolo na WhatsApp, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co było wymagane, co przedstawiłem, więc rzucił na mnie zaklęcie i, co zaskakujące, po 48 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie przepraszając za wszystko, co było ogromną i przytłaczającą radością. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. więc każdy, kto potrzebuje pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, może również skontaktować się z tym prawdziwym i bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem już dziś i rozwiązać twoje problemy w 100%.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-10-10 19:22:30

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym wszystkim, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Piotrem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Elise Nicolas - niezalogowany 2019-10-15 11:25:45

    Cześć wszystkim!
    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę, i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się po 48 godzinach. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196

  • gość 2019-10-16 11:51:22

    Udane świadectwo Beth: „Jak szybko możesz odzyskać byłego partnera!
    Serce mnie bolało, a serce pękło, gdy siedem miesięcy temu miałem duży problem z mężem. tak okropne, że rozpadli się w sądzie. powiedział, że pewnego dnia już nie chce zostać ze mną i że już mnie nie kocha. Wyprowadził się więc z domu i spowodował u mnie i moich dzieci silny ból. Próbowałem wszystkich możliwych sposobów, aby uzyskać to po wielu modlitwach, ale niepotrzebnie potwierdził, że zdecydował i pewnego dnia nie chce mnie więcej widzieć. Pewnej nocy wróciłem z pracy i spotkałem starego przyjaciela, który zapytał męża. Wyjaśniłem mu wszystko, powiedział mi, że jedynym sposobem na odzyskanie męża jest wizyta zaklęcia DR PILLAR, co naprawdę mu pomogło. Chociaż nie wierzyłem w pisownię, nie miałem wyboru, musiałem tylko pěkný postępować zgodnie z jego radą. Następnie wysłał mi wiadomość e-mail od autora. List. Adres e-mail Więc następnego ranka wysłałem e-mail na adres, a pisarz zapewnił mnie, że wróci do mojego męża przez następne 48 godzin, jak tylko to zrobię. Nigdy w to nie wierzyłem. Rozmawiał ze mną i powiedział mi wszystko, co muszę zrobić. Po pracy ze mną i 48 godzin później mój mąż, który nie dzwonił do mnie przez ostatnie 7 miesięcy, zaskoczył mnie, wiedząc, że wraca. Świetnie !! Pokud se rozhodnete jej mit k dispozici, můžete si vybrat, co chcete, nebo udělat manicure. Od tego dnia nasze relacje z DR PELLAR były silniejsze niż kiedykolwiek. Więc jeśli masz problem, skontaktuj się z nami, a my damy Ci 100% gwarancję, że Ci pomoże.
    Wyślij mu wiadomość e-mail. List. Pasztet: [email protected]

  • gość 2019-10-16 11:52:09

    DR.Sango jest najprostszym pisarzem i pomocnikiem. Nazywam się Rose James. Nawet jeśli jesteś zaklęciem, prywatnie zgłoś to świadectwo każdemu. Szukałem innych pisarzy, nie widziałem wszystkich wyników. Po prostu chciałem, żeby przyszło do ciebie wcześniej i zrobiłem to poza zasięgiem wzroku. Mój były mąż zniknął i pomogłem innym pisarzom na całym świecie, ale nie uzyskałem żadnych rezultatów, dopóki mój przyjaciel nie podał mi e-maila DR.Sango. Po zaklęciu miłości w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działają cuda, a mój mąż znów to uwielbia. To cud! Nagle wrócił z kwiatami mówiąc, że kiedy wybaczy mi dżem, byłem załamany i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł w modlitwie i chciał wrócić. Naprawdę brakuje mi słów i radości, jesteś Bogiem posłanym mężczyzną i całym moim wzory do naśladowania. A teraz znów jestem zabawną kobietą. Wielkie dzięki dla Dr.Sango. Każdy, kto szuka prawdziwego pisarza, powinien skontaktować się z Dr.Sango osobistym [email protected]

  • gość 2019-10-16 12:03:25

    Udane świadectwo Beth: „Jak szybko możesz odzyskać byłego partnera!
    Serce mnie bolało, a serce pękło, gdy siedem miesięcy temu miałem duży problem z mężem. tak okropne, że rozpadli się w sądzie. powiedział, że pewnego dnia już nie chce zostać ze mną i że już mnie nie kocha. Wyprowadził się więc z domu i spowodował u mnie i moich dzieci silny ból. Próbowałem wszystkich możliwych sposobów, aby uzyskać to po wielu modlitwach, ale niepotrzebnie potwierdził, że zdecydował i pewnego dnia nie chce mnie więcej widzieć. Pewnej nocy wróciłem z pracy i spotkałem starego przyjaciela, który zapytał męża. Wyjaśniłem mu wszystko, powiedział mi, że jedynym sposobem na odzyskanie męża jest wizyta zaklęcia DR PILLAR, co naprawdę mu pomogło. Chociaż nie wierzyłem w pisownię, nie miałem wyboru, musiałem tylko pěkný postępować zgodnie z jego radą. Następnie wysłał mi wiadomość e-mail od autora. List. Adres e-mail Więc następnego ranka wysłałem e-mail na adres, a pisarz zapewnił mnie, że wróci do mojego męża przez następne 48 godzin, jak tylko to zrobię. Nigdy w to nie wierzyłem. Rozmawiał ze mną i powiedział mi wszystko, co muszę zrobić. Po pracy ze mną i 48 godzin później mój mąż, który nie dzwonił do mnie przez ostatnie 7 miesięcy, zaskoczył mnie, wiedząc, że wraca. Świetnie !! Pokud se rozhodnete jej mit k dispozici, můžete si vybrat, co chcete, nebo udělat manicure. Od tego dnia nasze relacje z DR PELLAR były silniejsze niż kiedykolwiek. Więc jeśli masz problem, skontaktuj się z nami, a my damy Ci 100% gwarancję, że Ci pomoże.
    Wyślij mu wiadomość e-mail. List. Pasztet: [email protected]

  • gość 2019-10-16 12:04:25

    DR.Sango jest najprostszym pisarzem i pomocnikiem. Nazywam się Rose James. Nawet jeśli jesteś zaklęciem, prywatnie zgłoś to świadectwo każdemu. Szukałem innych pisarzy, nie widziałem wszystkich wyników. Po prostu chciałem, żeby przyszło do ciebie wcześniej i zrobiłem to poza zasięgiem wzroku. Mój były mąż zniknął i pomogłem innym pisarzom na całym świecie, ale nie uzyskałem żadnych rezultatów, dopóki mój przyjaciel nie podał mi e-maila DR.Sango. Po zaklęciu miłości w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działają cuda, a mój mąż znów to uwielbia. To cud! Nagle wrócił z kwiatami mówiąc, że kiedy wybaczy mi dżem, byłem załamany i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł w modlitwie i chciał wrócić. Naprawdę brakuje mi słów i radości, jesteś Bogiem posłanym mężczyzną i całym moim wzory do naśladowania. A teraz znów jestem zabawną kobietą. Wielkie dzięki dla Dr.Sango. Każdy, kto szuka prawdziwego pisarza, powinien skontaktować się z Dr.Sango osobistym [email protected]

  • gość 2019-10-16 12:05:52

    Nazywam się Loveth z Kanady.
    Po siedmiu latach kontaktu z nim rozwiódł się ze mną. Zrobiłem co w mojej mocy, aby go odzyskać, ale wszystko poszło na marne. Desperacko chciałem go odzyskać z powodu miłości, jaką do niego mam, i błagałem o wszystko, składałem obietnice, ale odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z pisarzem dr Pellarem, który mógłby mi pomóc wymówić zaklęcie, aby je odzyskać, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w pisownię, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem rzucającego zaklęcia, a on powiedział mi, że nie było problemu, że dwa dni temu wszystko będzie dobrze, że mój były mąż wróci do mnie trzy dni temu, wypowiedział zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00 . Mój były mąż zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chce, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego zaczęliśmy szczęśliwie. Od tego czasu obiecałem komuś, kogo znam, który ma problemy z relacjami, pomogę mu, wskazując go na jedynego prawdziwego i potężnego pisarza zaklęć, który pomógł mi rozwiązać mój problem i który różni się od wszystkich niewiernych. Każdy może potrzebować pomocy pisarza Adres e-mail: [email protected]

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:19:55

    Vrăjitorul autentic numit Dr. Isikolo, care face minuni pentru oameni
    Am fost atât de deprimată, când iubitul meu m-a părăsit pentru un alt tip, după ce ne-am întâlnit de 5 ani, am încercat să o rog să se întoarcă la mine, că a refuzat și a spus că nu mai are sentimente pentru mine. am devenit un bărbat trist după tot ce am trecut împreună, după toată dragostea pe care am împărtășit-o în trecut nu mi-am putut imagina viața fără ea, deoarece dragostea mea pentru ea nu avea preț de a face comerț din orice motiv, într-o zi când mergeam pe internet am văzut un comentariu despre faptul că el are puterea de a-l readuce pe fostul iubit și am decis să încerc să mă văd contactându-l și imediat am răspuns că am explicat prin ce am trecut și mi-a spus că celălalt tip folosiți vraja voodoo asupra ei, de aceea m-a lăsat pentru el în ciuda grijii mele pentru ea și promit să mă ajute să-mi recuperez iubitul înapoi și, de asemenea, mă va ajuta să-i pun o vraja moartă, astfel încât să nu mă poată lupta înapoi în viitor, în la mai puțin de trei zile, tipul a fost împușcat de bărbați de tip necunoscut din Florida și în 48 de ore prietena mea era la mine în casă, care mă aștepta să mă întorc de la muncă și când am început să cerșesc spunând că îi pare rău că nu a știut niciodată ce a venit peste ea. multumesc Dr. Isikolo acum sunt fericit cu prietena mea și totul merge acum fără probleme. contactați peterul pentru orice vrăjire de răzbunare și ex-vrăjire din spate prin intermediul [email protected] puteți, de asemenea, să-l discutați pe WhatsApp prin +2348133261196.

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:30:59

    Prawdziwy czarodziej Dr Isikolo, który czyni cuda dla ludzi
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już do mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu, pewnego dnia, kiedy idę przez internet zobaczyłem komentarz na temat tego, że ma moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować samemu się z nim skontaktować, od razu odpowiedziałem i wyjaśniłem, przez co przechodzę, i powiedział, że ten drugi facet użyj na niej zaklęcia voodoo, dlatego porzuciła mnie dla niego pomimo mojej troski i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w niecałe trzy dni ten facet został zastrzelony przez nieznanego faceta na Florydzie, aw ciągu 48 godzin moja dziewczyna była w moim domu i czekała, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję, dr Isikolo, teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru za pośrednictwem [email protected] Możesz także porozmawiać z nim na WhatsApp za pośrednictwem +2348133261196.

  • gość 2019-10-20 08:35:59

    Już dwa razy jestem w sadze związków z mężem, zdradza mnie z inną kobietą, która chce się upewnić, że mój dom się zepsuje, a my nawet się rozwiedziemy i postanowił zostawić mnie innej kobiecie, Powiedziałem mojej przyjaciółce o rozwodzie w czwartek, a ona poleciła mi Dr.AJAYI, który uratował moje małżeństwo i sprowadził mojego męża. Ukląkł wczoraj i przeprosił za wszystko. Nigdy więcej nie idź do jury o rozwód. Cieszę się, że moja rodzina wróciła, a moje dzieci są szczęśliwe. Jeśli masz podobne problemy z relacjami. Skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia Dr AJaYI na jego e-mail: [email protected] lub WhatsApp: +2347084889470. Moja rodzina wróciła i chcę, aby każda para zrozumiała, że ​​rozwód nigdy nie jest rozwiązaniem.

  • Rose Tomi - niezalogowany 2019-10-21 14:55:33

    Przeczytaj i skontaktuj się z dr Isikolo, jeśli potrzebujesz potężnego zaklęcia miłosnego, aby naprawić zerwany związek.
    Dostałem rozwód od męża, gdy byłem w szóstym miesiącu ciąży z moim drugim dzieckiem. Kłóciliśmy się i kłóciliśmy bez przerwy od dnia poczęcia naszego pierwszego dziecka, nie było już od niego ani miłości, ani zaufania, więc się ze mną rozwiódł. I przez te wszystkie lata, próbowałem różnych sposobów, aby go odzyskać, próbowałem też różnych rzucających zaklęcia tutaj w Stanach Zjednoczonych, ale żaden z nich nie mógł zwrócić mi Richarda. Tylko dr Isikolo zagwarantował mi natychmiastowe 48-godzinne rzucanie zaklęć i zapewnił mnie, że mój mąż znów będzie ze mną. Piszę, aby podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność za dotrzymanie obietnic oraz za wykorzystanie waszych uzdolnionych i wielkich mocy, aby sprowadzić go z powrotem do domu. Byłem podekscytowany wiedząc, że specjalizujesz się w ponownym łączeniu Kochanków. Dziękuję, Panie, za pomoc w najgorszych chwilach mojego życia, za bycie tak wielkim rzucającym zaklęcia i za przekazanie mi zaklęcia miłosnego, które sprawiło mi tyle radości w moim małżeństwie. Mój mąż wrócił i obiecuje, że nigdy więcej mnie nie opuści. Jeśli wątpisz w jego umiejętności, zaufaj mi. Powinieneś zaryzykować. Opłaca się w sposób, którego nigdy nie można sobie wyobrazić. Jeśli jesteś teraz ich i potrzebujesz silnego i pilnego zaklęcia miłosnego, aby przywrócić swój były uprzejmy kontakt z dr Isikolo w tej chwili, jest on jedyną odpowiedzią na przywrócenie zerwanego związku lub małżeństwa. [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

  • Helena Pantović - niezalogowany 2019-10-27 18:56:48

    Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila, a on zapewnił mnie, że za dwa dni mój chłopak opuści drugą dziewczynkę i wróci do mnie. To była wielka niespodzianka, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
    E-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp/Viber go na +2348133261196.

  • Masha Franko - niezalogowany 2019-10-29 20:12:29

    Cześć chłopaki, jestem bardzo podekscytowany odzyskaniem męża po tym, jak zostawił mnie i nasze 3 dzieci dla innej kobiety.
    Po 2 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, dopóki w końcu mnie nie opuścił i przeprowadził się do Kalifornii, by być z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze chciałbym, żeby do mnie wrócił. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​DR ISIKOLO może pomóc szybko odzyskać ex . Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (Zaklęcie Miłości) dla mnie. 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! Tak właśnie wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki DR ISIKOLO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR ISIKOLO jest prawdziwym i potężnym rzucającym zaklęcia, o którym zawsze będę się modlić, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego byłego lub twój mąż przeprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go pod numerem +2348133261196.

  • Katarina Leo - niezalogowany 2019-11-01 17:47:40

    Mając tak wiele w sercu, jestem tutaj, aby wyrazić siebie, w jaki sposób dr Isikolo uratował moje małżeństwo od rozwodu. Ja i mój mąż mieliśmy pewne nieporozumienie i to rozdzierało nasze małżeństwo na tyle, na ile mój mąż szukał rozwodu. Więc nie mam wyboru, jak pójść do Internetu, aby znaleźć rozwiązanie mojego problemu. To tam natknąłem się na szczegóły dr Isikolo i jak wiele osób pisało o nim dobre rzeczy i jego wspaniałe dzieła dla nich oraz o tym, jak pomógł wielu ludzi poprzez przywrócenie tam relacji. Kontaktuję się z doktorem Isikolo, który powiedział mi wszystko, co muszę zrobić, co zrobiłem, aw niespełna 48 godzin mój mąż anulował dokumenty rozwodowe. Teraz ja i mój mąż żyjemy razem w pokoju i harmonii dzięki dr. Isikolo za uratowanie mojego małżeństwa przed zerwaniem. Dane kontaktowe Dr Isikolo są wysyłane pocztą elektroniczną: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Leon Dominik - niezalogowany 2019-11-02 19:13:05

    Co mogę powiedzieć, jestem zastrzelony ze słów, gdyby nie dr Isikolo, nie byłbym teraz szczęśliwy, zrobił dla mnie cudowną rzecz, której nie mogę zatrzymać sam, nie jestem tego rodzaju ludźmi, którym pomożecie po dobra robota, uciekną, dlatego codziennie informuję ludzi, że istnieje taki potężny wielki człowiek, taki jak ty, który kiedykolwiek uwierzy, że moja dziewczyna Rita wciąż może do mnie wrócić i żebrze na kolanach po tym, jak żyła za 7 miesięcy. Dr Isikolo wykonał dla mnie pracę, która sprawiła, że ​​uwierzyłem, że istnieje naprawdę potężny rzucający zaklęcia, ale jest po prostu cierpliwy, aby mieć takiego potężnego jak Dr Isikolo. Mogę to udowodnić każdemu, kto chce skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem, nie będzie żałować, ponieważ Dr Isikolo przyprowadziła mojego kochanka w ciągu 48 godzin po tym, jak zostałem oszukany przez tych czarodziejów online, którzy szukają pieniędzy ludzi, ale teraz planuję się z nią ożenić, bardzo się cieszę, dziękuję bardzo, dr. Isikolo, naprawdę doceniam, modlę się o to. robisz to samo dla osób potrzebujących pomocy od ciebie. jeszcze raz dziękuję moim przyjaciołom za jakikolwiek problem, który próbujesz skontaktować się z dr Isikolo i omówić go z nim i zobaczyć, co będzie dalej, oto e-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • gość 2019-11-04 11:25:12

    Witam wszystkich, chcę polecić dr Mohammeda, który pomógł mi w osiągnięciu moich celów, byłem w związku przez 4 lata z moim chłopakiem i wszystko szło tak słodko, że go kochałem i wierzyłem, że kocha mnie bardziej niż cokolwiek na tym świecie, ale po chwili zauważyłem w nim pewne zmiany, więc wiedziałem, że coś jest nie tak, próbowałem zadowolić go na kilka sposobów, ale nic nie działało, wkrótce zauważyłem, że widział inną dziewczynę, starałem się, aby zrozumiał, że tak bardzo go kocham wiele, ale nawet nie chciał słuchać, pewnego dnia przeczytałem recenzję na podobny przypadek od osoby mówiącej o tym, jak potężny rzucający zaklęcia o imieniu Dr Mohammed był. Skontaktowałem się z nim i poinformowałem go o wszystkich moich problemach, a on powiedział, że nie powinienem się martwić, że wszystko będzie dla mnie w porządku, wkrótce po castingu mój chłopak przyszedł z prośbą, żebym mu wybaczył, więc jeśli przechodzisz przez jakiś problem, kontakt Dr mohammed z [email protected] możesz również do niego zadzwonić lub dodać go w aplikacji Whats: +2348134493948, może być odpowiedzią na Twój problem.

  • Diana Luis - niezalogowany 2019-11-04 11:25:57

    Witam wszystkich, chcę polecić dr Mohammeda, który pomógł mi w osiągnięciu moich celów, byłem w związku przez 4 lata z moim chłopakiem i wszystko szło tak słodko, że go kochałem i wierzyłem, że kocha mnie bardziej niż cokolwiek na tym świecie, ale po chwili zauważyłem w nim pewne zmiany, więc wiedziałem, że coś jest nie tak, próbowałem zadowolić go na kilka sposobów, ale nic nie działało, wkrótce zauważyłem, że widział inną dziewczynę, starałem się, aby zrozumiał, że tak bardzo go kocham wiele, ale nawet nie chciał słuchać, pewnego dnia przeczytałem recenzję na podobny przypadek od osoby mówiącej o tym, jak potężny rzucający zaklęcia o imieniu Dr Mohammed był. Skontaktowałem się z nim i poinformowałem go o wszystkich moich problemach, a on powiedział, że nie powinienem się martwić, że wszystko będzie dla mnie w porządku, wkrótce po castingu mój chłopak przyszedł z prośbą, żebym mu wybaczył, więc jeśli przechodzisz przez jakiś problem, kontakt Dr mohammed z [email protected] możesz również do niego zadzwonić lub dodać go w aplikacji Whats: +2348134493948, może być odpowiedzią na Twój problem.

  • Zara Lovre - niezalogowany 2019-11-05 20:24:32

    Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila i powiedziałem mi, że wszystko, co jest potrzebne do zrobienia, co zrobiłem, a on zapewnił mnie, że za 2 dni mój chłopak opuści drugą dziewczynę i wróci do mnie, a to było bardzo świetne zdziwienie, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
    E-mail: [email protected]
    WhatsApp: +2348133261196
    Strona internetowa: drisikolosolutionhome.webnode.com

  • gość 2019-11-06 02:20:45

    Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znowu szuka rzeczy ze mną Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: ([email protected]). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
    (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
    (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
    (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
    (4) Jeśli chcesz dziecko.
    (5) leki ziołowe
    (6) Chcesz być bogaty.
    (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
    (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
    Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem ([email protected]) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

  • Cristina Alen - niezalogowany 2019-11-07 18:09:11

    Jak ten wielki człowiek, dr Isikolo, pomógł mi przywrócić mojego kochanka w ciągu 48 godzin. mój kochanek, który zerwał ze mną od zeszłego maja tego roku, i cały mój wysiłek, aby mu pomóc, okazał się nieskuteczny. kocham go tak bardzo, że za każdym razem, gdy go zobaczę z inną dziewczyną, będę zły. więc pewnego dnia przeglądałem internet, kiedy zobaczyłem zeznanie kobiety, jak ten wspaniały mężczyzna o imieniu DR ISIKOLO pomógł jej wrócić do męża, na szczęście dla mnie porzucił kontakt z mężczyzną, więc szybko zadzwoniłem do numer, którego nie wybrał, wysłałem mu e-maila po około 2 godzinach, oddzwonił do mnie i odpowiedział na mój e-mail. wszystko mu wytłumaczyłem, a on dał mi pełną informację o tym procesie i co robić. więc powiedział, że potrzebuje kilku rzeczy do modlitwy za mnie, co zrobiłem, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić, że moje modlitwy zostaną wykonane, aw ciągu 48 godzin, jak już zapewnił, mój kochanek wrócił do mnie, prosząc ja proszę o wybaczenie, teraz mnie kocha, pielęgnuje i obiecuje, że już nigdy mnie nie opuści. wszystko dzięki DR ISIKOLO, możesz również wysłać mu wiadomość e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp: +2348133261196 i bądź pewny rozwiązania, ponieważ jest po prostu najlepszym, jaki możesz znaleźć wszędzie.

  • Barbara Damjan - niezalogowany 2019-11-10 12:25:06

    Wracając do byłego kochanka, pilnie z zaklęciem miłosnym, DR ISIKOLO jest naprawdę najlepszym rzucającym zaklęcia ze 100% gwarancją. nazywam się Barbara Damjan. Nigdy nie wierzyłem w zaklęcia miłosne ani magię, dopóki nie skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO, o którym tak wiele osób wypowiadało się online, jest potężne. Mój partner zaczął źle się zachowywać i mieć romans z nieznaną mi kobietą po trudnych i trudnych czasach i opuścił mnie. przeszliśmy razem i moje życie było do góry nogami, ponieważ nasz związek trwa od 4 lat, naprawdę go kocham. Jego matka była przeciwko mnie i nie miał dobrze płatnej pracy, więc kiedy spotkałem tego rzucającego zaklęcia, powiedziałem mu, co się stało i na początku wyjaśniłem mu sytuację, byłem niezdecydowany, sceptyczny i wątpliwy, ale po prostu spróbowałem a po 2 dniach, po spełnieniu i zapewnieniu wszystkiego, czego potrzebował do pracy dla mnie, mój człowiek zadzwonił do mnie sam i przyszedł do mnie z przeprosinami, że wszystko zostało załatwione z jego mamą i rodziną i otrzymał nową rozmowę o pracę, więc powinniśmy dostać żonaty, nie wierzyłem, że tak to działa i to było naprawdę niesamowite. Jestem dumny ze składania zeznań i doceniania DR ISIKOLO, ponieważ jest po prostu najlepszy, jaki można znaleźć wszędzie. potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia na każdy problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z DR ISIKOLO pod jego adresem e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp/Viber: +2348133261196.

  • gość 2019-11-12 23:38:23

    Miłość jest piękna, gdy masz kogoś, z kim możesz się nią dzielić

  • Tamara Leon - niezalogowany 2019-11-13 17:00:28

    Cześć chłopaki, jestem bardzo podekscytowany odzyskaniem męża po tym, jak zostawił mnie i nasze 3 dzieci dla innej kobiety.
    Po 2 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, dopóki w końcu mnie nie opuścił i przeprowadził się do innego miasta, by być z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze żałuję, że nie wróci do mnie. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​DR ISIKOLO może pomóc szybko wrócić. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (Zaklęcie Miłości) dla mnie. 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! W ten sposób wrócił z wielką miłością i radością i przeprosił za swój błąd oraz ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było teraz silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki DR ISIKOLO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR ISIKOLO jest prawdziwym i potężnym rzucającym zaklęcia, o którym zawsze będę się modlił, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach. jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego eks lub z powrotem męża do innej kobiety, nie płacz już więcej, po prostu skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] lub jego WhatsApp: +2348133261196. DR ISIKOLO nigdy Cię nie zawiedzie.

  • Larua Ellie - niezalogowany 2019-11-13 21:35:54

    Hej wszystkim chcę szybko korzystać z tego medium, aby podzielić się świadectwem o tym, jak byłem skierowany do członka Freemason Zgromadzenia legit i że przekształcił moje życie trawy łaski, od biednych do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego stylu życia. Bogate życie bez stresu i problemów finansowych. Po tak wielu miesiącach stara się być członkiem zespołu masonem i coraz oszukany na sumę 1 700 euro I stał się tak zdesperowany jako członek online, który nie dodaje nic do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem członka, omówiliśmy problem i nasz wniosek, powiedziała mi o człowieku imieniem David, który jest numerem 2 religia wielkiego mistrza wszystkich europejskich. Więc poprosiłem, aby stać się członkiem zespołu masonem łatwo bez stresu i wszystkie niezbędne przygotowania, aby stać się członkiem w ciągu dwóch dni i był pełny zarejestrowany, stałem się członkiem i suma 50 000 000 euro został transfer do mnie, a ja również otrzymać 800000 euro jako wynagrodzenie co miesiąc. Aby doradzić każdemu, kto chce dołączyć należy skontaktować się z Via WhatsApp +31687718900 lub E-mail: [email protected] nie wiem, robię to modlę się, że Pan nadal błogosławieństwo wszystkich braci i sióstr w tym Zakonu na dobre rzeczy, które osiągnąłem w życiu.

  • Helena Jurković - niezalogowany 2019-11-15 07:39:22

    Mój chłopak zostawił mnie dla innej dziewczyny. Desperacko potrzebowałem go z powrotem, ponieważ tak bardzo go kochałem. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. przeglądając internet, spotkałem się ze szczególnym świadectwem na temat tego, jak dobry DR EDO pomaga szybko wrócić do przeszłości i powstrzymać rozwód lub zerwanie itd., Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (powrót zaklęcia Miłości) dla mnie. 28 godzin później mój chłopak wrócił do mnie, płacząc i błagając o wybaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić ten wielki rzucający zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania jego zerwanych związków i małżeństwa, napisz do niego na adres: [email protected] Po prostu skontaktuj się ze wspaniałym „DR EDO”. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że Ci pomoże. nie płacz już więcej - skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Dziękuję DR EDO za uratowanie moich zerwanych związków i przyprowadziłem mojego chłopaka z powrotem do mnie! ”Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Sarah Mimitero - niezalogowany 2019-11-16 08:41:00

    Tak się cieszę, że moje zepsute małżeństwo zostało przywrócone.
    Niedawno się pogodziliśmy, choć było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wszystko wydaje się, że wróciło do normy. Zaczął mnie traktować lepiej, a dla nas obojga był to proces leczenia. Koszmar, który trwał prawie 2 lata, zanim się rozstaliśmy, w końcu się skończył. To tak, jakbyśmy się znowu zakochali! Oboje zostawiliśmy za sobą przeszłość i staramy się iść naprzód - i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele jaśniej.
    Nie potrafię wyrazić słowami, jak wdzięczny jestem dr Edo! To tak, jakbyśmy w końcu odkryli na nowo te rzeczy, które sprawiły, że zakochaliśmy się przede wszystkim. Wszystkie zmartwienia i stres po prostu zniknęły.
    Dziękuję dr Edo za uratowanie mojego zerwanego małżeństwa i przyprowadził do mnie męża! ”.
    Ja i mój mąż znów żyjemy szczęśliwie. Wszystko dzięki dr Edo. Jeśli masz jakikolwiek problem, skontaktuj się teraz z dr Edo, a gwarantuję ci, że ci pomoże. Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie