Tragiczny finał poszukiwań 23-letniego torunianina

Osoby zaginione, Tragiczny finał poszukiwań letniego torunianina - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 26/04/2019 16:56

Informacja z ostatniej chwili! Nie żyje poszukiwany przez policję 23-letni mieszkaniec Torunia. Ciało mężczyzny odnaleziono w toruńskim lesie.

Przypomnijmy, że Kacper Falecki zaginął dokładnie 24 kwietnia 2019 roku. To właśnie wtedy po raz ostatni skontaktował się z rodziną. Potem wyszedł około 19:00 z domu przy ul. Hurynowicz i ślad po nim zaginął. Dlatego zaniepokojona rodzina zdecydowała się zgłosić jego zaginięcie do Komisariatu Policji Toruń Śródmieście.  Niestety dziś (26 kwietnia) w lasku przy ul. Polnej w Toruniu odnaleziono zwłoki wiszące na drzewie. Policja potwierdza, że to 23-letni torunianin. - Funkcjonariusze wstępnie wykluczają jednak udział osób trzecich w tym zdarzeniu - wyjaśnia Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tej sprawy. 

Do tematu będziemy wracać.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

kacper falecki nie żyje, zwłoki, toruń - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 20:45:54

    Ehh ciekawe dlaczego to zrobił :(

  • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:04:35

    Smutne, tragiczne:(

  • EWA - niezalogowany 2019-04-26 21:25:58

    Kacpra znałam osobiście. Świetny kolega. Wesoły, na luzie podchodził do życia. Dlatego nie mogę zrozumieć co musiało go do tego strasznego kroku pchnąć.

  • gość 2019-04-26 21:51:23

    Urwał się z choinki.

  • Mac - niezalogowany 2019-04-27 08:28:12

    EWA, widzisz, ludzie często są skryci, na zewnątrz maska uśmiechu, a w środku przeżywają rozpacz. Wszyscy szczęśliwi, uśmiechy na instagramie, sukcesy na facebooku, wakacje marzeń, a ilość samobójstw wśród młodych rośnie. Takich przypadków niestety będzie coraz więcej, obecny świat jest bezlitosny. W Bogu jedyna nadzieja. Polecem modlitwie Kacpra i bliskich

  • gość 2019-04-27 12:10:49

    niech za szybko nie wykluczają. bo jeszcze będzie tak samo jak z chłopakiem z Golubia-Dobrzynia co został powieszony w 2014.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 14:19:38

    Mac zgadzam się z Tobą, masz problem, chwytaj za Różaniec i módl się.

  • gość 2019-04-27 14:29:16

    Ale wiesz, że boga nie ma? Na co ma się modlić? Co to za wymysły w XXI wieku.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 17:17:47

    Pan Bóg istnieje, chwytać za Różaniec Święty i modlić się :)
    Niee obrażać wiary chrześcijańskiej, w Islamie jakbyś wszedł z butami do meczetu to na progu by Ciebie wyrzucili jak stoisz a nawet i zabili, w religii chrześcijańskiej możesz gadać, pluć ile masz sił, odejść, a całym paradoksem jest to że gdy wrócisz z powrotem to nikt pretensji do Ciebie nie ma.
    W Różańcu siła ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:08:36

    Dajcie spokój z tym różańcem i modlitwami. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę niech się modli, ale nie narzucajcie się z tą wiarą tym, którzy tego nie potrzebują. Wracając do tematu, uszanujcie żałobę rodziny i dajcie w spokoju przeżyć tą tragedię. Wyrazy najszczerszego współczucia...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 20:49:24

    To nie narzucanie, to ogólna propozycja na jakiekolwiek ludzkie bolączki. Szkoda że coś takiego się stało. Nie wolno nikogo w takim przypadku oceniać ani tym bardziej potępiać.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-27 21:54:41

    A kto tu mówi o ocenianiu czy tym bardziej potępianiu????? Chłopakowi życia nic nie wróci, niestety, ale nie można go w żaden sposób oceniać. Szkoda go, bo miał całe życie przed sobą. Teraz została rodzina, której należy okazać wsparcie. Jeśli modlitwa daje komuś ukojenie to w porządku, ale stwierdzenie, że jest to sposób na wszystkie problemy jest totalnym nadużyciem.

  • Gucio - niezalogowany 2019-04-29 14:45:24

    Ciszej na tą trumną...!

    [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 14:45:26

    Tu same mądre głowy, jednak GDY TRWOGA TO DO BOGA ....

  • gość 2019-05-01 07:30:28

    Jestem tu, aby poświadczyć, co ten wielki rzucający zaklęcie zrobił dla mnie. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć, dopóki nie miałem ochoty tego spróbować. Ja i mój mąż mieliśmy wiele problemów z życiem razem, on nie zawsze będzie mnie uszczęśliwiał, ponieważ zakochał się w innej kobiecie poza naszym małżeństwem Starałem się, żeby mój mąż opuścił tę kobietę, ale im więcej z nim rozmawiam Im bardziej mnie zasmuca, tym moje małżeństwo popadło w rozwód, ponieważ nie zwraca na mnie uwagi. Tak więc z całym tym bólem i niepokojem, postanowiłem skontaktować się z tym rzucającym zaklęcia, aby sprawdzić, czy wszystko może się między mną a mężem wytrenować. ten czar DR PEACE powiedział mi, że mój mąż jest naprawdę w wielkim bałaganie, że był czarującą magią, więc powiedział mi, że zrobi wszystko jak zwykle. kontynuował i rzucił zaklęcie dla mnie, po 3 dniach rzucił zaklęcie na mojego męża, który całkowicie się zmienił, przyszedł przepraszając mnie i mówiąc, jak mnie potraktował, że nie wiedział, co robi, ja i mój mąż wracamy Naprawdę dziękuję DR PEACE za przywrócenie mojego męża do siebie, chcę, żeby wszyscy skontaktowali się z nim dla tych, którzy mają jakiekolwiek problemy w związku z problemami związanymi z małżeństwem i związkami, rozwiąże to dla ciebie. Jego adres e-mail jest tutaj: [email protected]
    WhatsApp: +2348059073851
    Viber: +2348059073851

  • Liala - niezalogowany 2019-05-05 16:22:22

    MOJE TESTIMONY JAK DOSTAŁEM MOJE POWRÓT:

    Nazywam się Liala, jestem z Norwegii, chcę podzielić się moją historią tutaj online, jak odzyskałem mojego byłego męża z pomocą wspaniałego mężczyzny, który rzucił dla mnie czar w ciągu 24 godzin, mój mąż wrócił do mnie, ma na imię Dr Odia. Słyszałem, jak ktoś dzielił się swoją historią w Radiu na temat dr Odii na temat tego, jak ten mężczyzna pomaga jej w całym swoim problemie, więc szybko skontaktowałem się z nim o pomoc, ponieważ zbyt wiele razy byłem oszukany przez fałszywych ludzi, ale natychmiast, kiedy skontaktowałem się z Dr Odią rzucił na mnie zaklęcie i powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 24 godzin, to dla mnie cud, zaufałem mu i czekałem, aw ciągu 24 godzin mój mąż zadzwonił do mnie przez telefon i poprosił o wybaczenie go i dziś cieszę się, że mogę powiedzieć, że mój mąż wrócił do mnie i oboje żyjemy szczęśliwie. Chcę, żeby słowo pomogło mi podziękować Dr Odii za jego wspaniałą pracę w moim życiu, zawarłem z nim porozumienie, aby poinformować świat o jego dobrej pracy, dlatego dzielę się swoją historią dla ludzi, aby pomóc mi podziękować za te kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy, ma moc przynieść szczęście i dać rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów, które polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy, jest w 100% oryginalny i oto jego dane kontaktowe dla tych, którzy potrzebują jego pomocy . E-mail: [email protected] WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

  • gość 2019-05-16 13:49:51

    I have been in relationship with my boyfriend for 2 year now and we were planning to get married soon and all of a sudden he left me for another girl, i really love this guy and never can imagine my life without him. I further tried all my best to get him back but all my effort to get him back in my life did not work out. It was on this faithful day, i came across some comments on a website about this great spell caster called Chief Dr Lucky, so many persons claimed that he help them to renew their relationship and bring their ex back, i had to contact him because he was my last hope. I contacted him through his email and he assured me that in two days time my boyfriend is going to leave the other girl and come back to me and it was a very great surprise to see my boyfriend coming back to me after two days. I am so very happy today that he came back to me and i achieved this with the help of Chief Dr Lucky, and i advice if you need his help too Email: [email protected] or Whats App: +2348132777335
    Website: http://chiefdrluckysolutionhome.website2.me/

  • Gośćmminio - niezalogowany 2019-05-28 13:45:41

    Tu o dramat chodzi. A co niektórzy lans sobie robią. Gusla kurwa chcą uprawiać czary rzucać.
    Czarny kot skrzydło nietoperza i klak z dupy. Ludze co wy?

  • gość 2019-06-28 00:53:39

    I want to thank Dr Osasu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until till the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Osasu and told him every think and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him,i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within that 3 days, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with his email address [[email protected] or directly on whasapp +2347064365391

  • gość 2019-06-28 01:32:23

    I want to thank Dr Osasu a very powerful spell caster who help me to bring my husband back to me, few month ago i have a serious problem with my husband, to the extend that he left the house, and he started dating another woman and he stayed with the woman, i tried all i can to bring him back, but all my effort was useless until till the day my friend came to my house and i told her every thing that had happened between me and my husband, then she told me of a powerful spell caster who help her when she was in the same problem I then contact Dr Osasu and told him every think and he told me not to worry my self again that my husband will come back to me after he has cast a spell on him,i thought it was a joke, after he had finish casting the spell, he told me that he had just finish casting the spell, to my greatest surprise within that 3 days, my husband really came back begging me to forgive him, if you need his help you can contact him with his email address [[email protected] or directly on whasapp +2347064365391

  • gość 2019-07-12 09:22:45

    Hi everyone I\'m Carolina peter and am here to share the wonderful work Dr tunde did for me. After 4 years in marriage with my husband with 2 kids, my husband started acting weird and going out with other women and showed me cold love, on several occasions he threatens to divorce me if I dare question him about his affair with other women, I was totally devastated and confused until a old friend of mine told me about a spell caster on the internet called Dr. tunde who help people with relationship and marriage problem by the powers of love spells, at first I doubted if such thing ever exists but decided to give it a try, when I contact him, he helped me cast a love spell and within 48hours my husband come back to me and started apologizing, now he has stopped going out with other women and his with me for good and for real. Contact this great love spell caster for your relationship or marriage problem to be solved today via email: [email protected] or call or whatsapp:+2348143581382 Also specialize in treating all kinds of illness, HERPES VIRUS, HEPATITIS B, CANCER, BRAIN DISEASE, INFERTILITY, DIABETES AND MORE.

  • gość 2019-08-06 02:11:00

    Dzięki zaklęciom wiążącym miłość, które zrobił dla mnie Dr Kwale, udało mi się odzyskać moją żonę i dwoje nastoletnich dzieci. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy i chcę po prostu udostępnić to online, abyś mógł otrzymać zaklęcie zjednoczenia, aby odzyskać swoich bliskich. Skontaktuj się z Dr.Kwale za pośrednictwem jego adresu e-mailowego [email protected] lub Whats-App Dr Kwale na +2348056141089.

  • Czar miłości - niezalogowany 2019-08-06 02:13:22


    Zaklęcie Dr.Kwale sprowadziło moją eks z powrotem na moje ramiona w ciągu 48 godzin, a radość w moim sercu sprawia, że chcę teraz powiedzieć całemu światu o wielkiej miłości rzucającej zaklęcia Dr.Kwale. oto jego bezpośredni kontakt, możesz skontaktować się z nim na Whats App +2348056141089, a jego e-mail to [email protected] skontaktuj się z nim, a on połączy twoje zerwane relacje, tak jak moje, dzięki ...

  • gość 2019-08-18 19:37:58

    Finding a true love spell was like a nightmare to me,I have paid over $1650 to different spell caster that never work,Until I meet Mrs Okojie.please if you are looking for a real and fast result love spell then she is the answer,you can contact her now on. [email protected]
    ([email protected])

  • Maya - niezalogowany 2019-09-10 13:51:16

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***[email protected]*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • Chris - niezalogowany 2019-09-10 21:03:51

    Nazywam się Chris, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-09-12 18:24:10

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast to zrobiłem, odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Loreta Emilio - niezalogowany 2019-09-17 19:17:53

    DR ISIKOLO jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Loreta Emilio, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem na innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjął z powrotem. Brakuje mi słów i jestem radosny, jesteś Bogiem wysłane do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo. Każdy, kto szuka prawdziwego rzucającego zaklęcia, powinien skontaktować się z DR ISIKOLO na [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196.

  • Nina Darko - niezalogowany 2019-09-20 18:10:28

    Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami dr Isikolo, które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym świecie. Jak wspaniale pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, skontaktowałem się z nim po przejrzeniu tylu świadectw od różnych ludzi, jak pomaga przywrócić byłego kochanka z powrotem, powiedziałem mu o moim mężu, który opuścił mnie około 8 miesięcy temu i opuścił dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, gdy powiedział mi tylko, żebym się uśmiechał i miał spokój, zapewniając mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin. Po drugim dniu, kiedy zadzwonił do mnie mój mąż, byłem tak zszokowany, że wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i składał obietnice przez telefon, Wrócił do domu, a także dostał dla mnie bardzo miłe prezenty, aby udowodnić swoją miłość do mnie, byłem tak szczęśliwy, że musiałem zadzwonić do doktora Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, aby podzielić się dobrą nowiną z całego świata , Cóż, jeśli potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia dla każdego problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z dr Ofemo na jego e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196.

Dodajesz jako: |