Tragedia pod Toruniem. Nie żyje dziecko i nastolatka [FOTO]

Wypadki, Tragedia Toruniem żyje dziecko nastolatka [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Tomasz Urbański 03/06/2019 10:57

7-letnia dziewczynka to kolejna śmiertelna ofiara wypadku, do którego doszło w sobotni poranek na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie pod Toruniem.

Jak już Was informowaliśmy na portalu Oto Toruń, w minioną sobotę (1 czerwca) ok. godz. 8:30 na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie w gminie Chełmża zderzyły się dwa samochody osobowe. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Nissanem almerą 20-latek jadąc w kierunku Świecia podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka Skodą Octavią - wyjaśnia Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

W wyniku tego wypadku na miejscu zginęła 19-letnia pasażerka Nissana. Do szpitala trafił kierujący tym autem i druga pasażerka oraz cztery osoby podróżujące skodą. Niestety, kilka godzin później w szpitalu zmarła 7-letnia pasażerka Skody.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Uwaga! Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o pilny osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

głuchowo, toruń, wypadek, śmiertelny wypadek, policja - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 11:18:46

    Jak to się czyta włos na głowie staje. Dobrze że winowajca przeżył, teraz dożywotnio pójdzie siedzieć. Jakim idiotą trzeba być by do takiej tragedii doprowadzać. Uważam że prawo jazdy powinno dostawać się w późniejszym wieku i zdecydowanie należy coś z tym zrobić

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 11:21:13

    Główna przyczyna.... prędkość i głupota z naciskiem na to drugie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 11:47:37

    Tak, zabił dwie osoby a pójdzie do więzienia na 5 lat albo i mniej.

  • Prema Devi Dasi - niezalogowany 2019-06-03 13:13:02

    Tak to jest jak się gówniarzy dopuści do kierownicy, masakra... bachor bez doświadczenia teraz ma niezłe papiery, oby spotkała go surowa kara...

  • Stay kierowca - niezalogowany 2019-06-03 15:15:01

    To jest efekt zmiany lejc I dyszla na kierownice. Konie myslaly za kierowce.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 16:05:55

    Znając życie pędził tym Nissanem jak głupi i wyprzedzał na trzeciego. Może to nauczy kilku mistrzów kierownicy rozwagi.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 17:12:35

    Kiedy w koncu wezma sie za mlodych imbecyli przez ktorych gina dzieci i nni ktorzy jada prawidlowo.Ach szkoda slow bo one nie ukoja bolu bliskich ofiar kretyna.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 17:19:34

    Wiecie co sprawca miał naklejane na tylnej klapie? "Trzeba zapi€rda%ac"

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 17:36:12

    I ci idioci zazwyczaj wychodzą z wypadku bez szwanku a giną niewinni kary powinny być wyższe no i zrobić coś z uprawnieniami młodych kierowców

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 17:40:11

    Jesli winny jest kierowca nissana to juz zaplacil najwyzsza kare za to co zrobil... inwekfywy nikomu zycia nie zwroca ani czasu nie cofna.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 18:10:26

    Taka menda zawsze przezyje, powinien zdechnąć

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 18:12:04

    Rzeczywiście inwektywy są niepotrzebne, ale młodzi agresywni kierowcy są od lat dużym zagrożeniem. Coś trzeba z tym zrobić

  • Marcin Górka - niezalogowany 2019-06-03 18:54:10

    A ja bym wolał żeby dali mi tego morderce w moje ręce. zabił bym bez problemu. nawet sumienie by mnoe noe ruszyło. jak czytam o krzywdzie dzieci to sam bym takiemu wymierzył sprawiedliwość, bez sądu i noe potrzebnych kosztów.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 18:57:48

    Przestańcie się wyprzedzać i nie będzie problemu. Ludzie bardzo często ryzykują i takie są konsekwencje.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-06-03 19:00:38

    Powinien dostać dożywocie imbecyl...i zgnić w pierdlu!!!!!! Współczuję rodzinom zabitych osób.

  • Antypirat - niezalogowany 2019-06-03 19:40:12

    Patrząc z perspektywy rodzin ofiar trzeba brać sprawy w swoje ręce dlatego zawsze woze sznur że sobą i mój sąd go skaze sprawiedliwie śmierć za śmierć tyle na ten temat zapewne wszystkie gno...ki ż rodziny tego mordercy będą go bronić zapewne nie są modrzejsze od niego

  • Szkoda na was słów - niezalogowany 2019-06-03 19:54:08

    Jak czytam te komentarze to sam chciałbym być na miejscu osób, które zmarły w tym wypadku... Co wy piszecie, zastanowiliście się przez chwilę? ,,To wszystko przez to, że to młody kierowca"... Co ma wspólnego z tym wiek? Halo ludzie, ocknijcie się! Takie wypadki mają miejsce non stop, bez względu na wiek kierowcy! Piszecie o karach, które powinny go spotkać... A czy już nie dostał kary? Zabił innych ludzi, wątpię, aby od tak sobie o tym zapomniał i żył z tym normalnie. Zastanówcie się co piszecie, bo rodzina zmarłych również czyta takie posty i komentarze ludzi, co sądzą na ten temat...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 20:04:02

    POLSKA KATOLICKA

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 20:33:44

    Tragedia bez wątpienia. Karę już sobie sam wymierzył. Musi żyć z tą świadomością, że zabił dwie bardzo młode osoby. Współczuję każdej z tych rodzin bo to tragedia dla wszystkich, Jego najbliższych również.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 20:42:28

    Najlepiej to nic nie robić, niech szczeniaki dalej ludzi zabijają . Prawo jazdy od 21 lat , do tego czasu niech młodzi ludzie jeżdżą autobusami i pociągami. Tylko, że dla bogatych była by to wielka krzywda, no i koło się zamyka.

  • gość 2019-06-03 20:59:50

    zakaz wyprzedzania jak niema 2 pasów!!! za tym jestem wole jechać 20 km/h za żółwiem ale wiem że dojadę...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 21:04:26

    Pójdzie do psychiatryka posiedzi tam chwilę i wyjdzie ba wolność tak było u mojego sąsiada kpina jest w tym kraju tylko brak słów. W moją żonę też wjechali pijaki i co dalej sobie chodzą bo mają układy z policją pozdrawiam

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-06-03 21:05:40

    Pójdzie do psychiatryka posiedzi tam chwilę i wyjdzie ba wolność tak było u mojego sąsiada kpina jest w tym kraju tylko brak słów. W moją żonę też wjechali pijaki i co dalej sobie chodzą bo mają układy z policją pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 22:07:42

    Na miejscu ojca zabił bym go

  • Gość - niezalogowany 2019-06-03 22:21:54

    Tak kończy się wyprzedzanie na trzeciego ... a może zjedzie! Za takie zachowania na drodze od razu Policja powinna zabierać prawko. Idioci do PKSu!

  • Ko - niezalogowany 2019-06-04 04:50:02

    Fakt jest taki ze w 100 procentch to jest jego wina ale może to tez troche wina infrastruktury brak pasa awaryjnego na drodze gdzie możnaby uciec przed takimi ludźmi A co do niektórych co piszą że młodym niepowino się dawać prawa jazdy to niech spojrzom na siebie jak byli mlodzi gdzies trzeba zlapac doswiadczenia

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 06:39:17

    Tak jak ktoś już powyżej opisał czemu w takich wypadkach winny wychodzi cało z wypadku brawura robi swoje pośpiech na cmentarz każdy zdąży po co........

  • ASD - niezalogowany 2019-06-04 09:12:34

    To ci gnoju kakao wyczyszcza i to nie raz. Będziesz za cwela robił.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-04 10:56:45

    Jestem w szoku jaka agresja z was przemawia