29°C bezchmurnie

Tragedia nad podtoruńskim jeziorem!

Straż pożarna, Tragedia podtoruńskim jeziorem! - zdjęcie, fotografia

Informacja z ostatniej chwili.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Osiek nad Wisłą w gminie Obrowo. Jak informuje Wojewódzka Straż Pożarna w Toruniu, z wody podjęto ciało mężczyzny. Niestety, działania reanimacyjne nie przyniosły efektu. Mężczyzny nie udało się uratować - będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. W akcji uczestniczyły trzy zastępy Straży Pożarnej.

To kolejna tragedia, do której doszło nad tym jeziorem, które w sezonie letnim jest popularne wśród mieszkańców Torunia i okolicznych miejscowości. Jak już Was informowaliśmy na portalu Oto Toruń, 31 maja br. 27-latek przebywał nad jeziorem wraz ze swoimi znajomymi. Młody mężczyzna poszedł ochłodzić się do wody. W pewnym momencie znajomi stracili go z oczu. Po chwili jeden ze świadków zauważył ciało unoszące się w wodzie. Niestety mężczyzny, mimo akcji reanimacyjnej, nie udało się już uratować.

Policjanci apelują o rozsądek nad wodą. Jeżeli zauważymy jakąś niebezpieczną sytuację, natychmiast należy poinformować służby ratownicze, a jeżeli to możliwe ratowników, którzy są na miejscu. Z telefonu komórkowego dzwonimy pod numer 112.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Tragedia nad podtoruńskim jeziorem! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-19 17:24:55

    No duzo mowia o utonieciach zakazach a ludzie maja to w dup.. I potem sa skutki nie zal mi tego goscia na wlasne zyczenie zginol

  • Gość - niezalogowany 2018-08-19 17:35:40

    Zycie nie ostatni bedzie wiecej takich odwaznych co po alko albo z głupoty beda mieli pecha

Dodajesz jako: Zaloguj się