29°C bezchmurnie

Tragedia nad jeziorem w Osieku [NOWE INFORMACJE]

Straż pożarna, Tragedia jeziorem Osieku [NOWE INFORMACJE] - zdjęcie, fotografia

Nowe informacja w sprawie wczorajszego utonięcia w miejscowości Osiek nad Wisłą.

Jak już wiecie z portalu Oto Toruń, w niedzielne popołudnie (ok. godz. 15:30) jeden z wypoczywających nad jeziorem w Osieku nad Wisłą w gminie Obrowo zniknął pod powierzchnią wody. Mężczyznę udało się wydostać na brzeg jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Niestety, przeprowadzona akcja reanimacyjna nie przyniosła oczekiwanego efektu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

To 54-letni mężczyzna z okolic Osieka. Służby o wypadku nad wodą zaalarmował najprawdopodobniej jeden ze świadków zdarzenia. Okoliczności śmierci mężczyzny zbada teraz prokuratura. Przeprowadzone zostaną badania pod kątem obecności alkoholu w organizmie.

Przypomnijmy, do tragicznego zdarzenia nad jeziorem w podtoruńskim Osieku nad Wisłą doszło także 31 maja br. 27-latek przebywał wówczas nad jeziorem wraz ze swoimi znajomymi. Młody mężczyzna poszedł ochłodzić się do wody. W pewnym momencie znajomi stracili go z oczu. Po chwili jeden ze świadków zauważył ciało unoszące się w wodzie. Niestety mężczyzny nie udało się już uratować.

Policjanci apelują o rozsądek nad wodą. Jeżeli zauważymy jakąś niebezpieczną sytuację, natychmiast należy poinformować służby ratownicze, a jeżeli to możliwe ratowników, którzy są na miejscu. Z telefonu komórkowego dzwonimy pod numer 112.

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

osiek, jezioro, tragedia, wypadek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się