Toruński biznes spotka się z nowo wybranymi toruńskimi radnymi

Biznes, Toruński biznes spotka wybranymi toruńskimi radnymi - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 23/11/2018 11:12

Już w środę (28 listopada) odbędzie się pierwsze Toruńskie Spotkanie Przedsiębiorców z nowo wybranymi radnymi Rady Miasta Torunia.

To apolityczna inicjatywa, którą współtworzą toruńskie organizacje biznesowe: Stowarzyszenie Kobiece Forum Biznesu, TNOiK Dom Organizatora, Welconomy, BNI Polska, Kujawsko-Pomorska Organizacja Pracodawców Lewiatan oraz Firma Szkoleniowa Inne Spojrzenie.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali wszyscy toruńscy radni, wybrani w tegorocznych wyborach samorządowych. Spotkanie odbywa się pod hasłem „Poznajmy się” i dotyczyć będzie wizji współpracy z przedsiębiorcami a także wyzwań, które stoją przed toruńskim biznesem.

Każdy z 25 Radnych otrzyma do dyspozycji 3 minuty czasu na wystąpienie przed toruńskim przedsiębiorcami. - Jako reprezentanci toruńskich firm umożliwimy każdej osobie spośród z rajców miejskich zaprezentowania wizji współpracy z biznesem, problemów i rozwiązań które uznaje się za szczególnie ważne. Spotkanie zakończy część networkingowa i będzie okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów a także omówienia szczegółowych kwestii - tłumaczy organizatorka, Kinga Chalecka.

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Toruński biznes spotka się z nowo wybranymi toruńskimi radnymi komentarze opinie

  • gość 2018-11-27 09:51:01

    Szkoda, że tak nie jest w innych miastach.
    Toruń zawsze mi się podobał teraz jeszcze bardziej.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama