Toruński basen zamknięty ze względów bezpieczeństwa

Komunikaty, Toruński basen zamknięty względów bezpieczeństwa - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 01/08/2019 11:25

Toruński magistrat poinformował, że pływalnia Szkoły Podstawowej nr 24 przy ul. Ogrodowej nie jest na razie dostępna dla mieszkańców.

Pływalnia SP 24 została zamknięta ze względów bezpieczeństwa, w związku z usterkami stwierdzonymi na pływalni. Basen - do czasu usunięcia usterek - nie będzie dostępny w ramach tegorocznej akcji "Lato w Toruniu bez nudy".

Jednak Miasto przypomina, że w czasie wakacji dzieciom i młodzieży (za okazaniem legitymacji szkolnej, we wszystkie dni tygodnia w godz. od 10.00 do 15.00) nieodpłatnie udostępnione są dwie pływalnie przyszkolne – przy Szkole Podstawowej Nr 8 (ul. Łyskowskiego 28), Szkole Podstawowej Nr 28 (ul. Przy Skarpie 13) oraz Mini Aquapark (ul. Hallera 79), a we wtorki i czwartki w godz. od 10.00-18.00 baseny letnie (ul. Przy Skarpie 4 i Szosa Bydgoska 3). 

W ramach wspomnianej już akcji "Lato w Toruniu bez nudy" najmłodsi torunianie mogą skorzystać jeszcze z oferty orlików, gdzie odbywają się zajęcia prowadzone przez animatorów sportu czy Cinema-City. 

– W każdy poniedziałek w Cinema City przy Czerwonej Drodze za okazaniem legitymacji szkolnej na dzieci i młodzież czekają projekcje najnowszych filmów, np. „Dumbo”, „Mia i lew”, „Biały kieł”, „Mamy talent”, „Mary Poppins powraca”. Filmy rozpoczynają się zawsze o godz. 10:00, a już od 9:15 można odbierać bilety - informuje toruński magistrat.

(Redakcja)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

basen, sp24, usterki, lato bez nudy - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama